Jump to content
doggy

Που μάθατε για το Vwclub?

Recommended Posts

ειχαμε δει μια φορα τον The_great στο σεφ και μας εδωσε μια καρτουλα του club...και απο τοτε και εγω και ο ξαδερφος μου γιναμε μελη... :wub:

....για την ακριβεια,φευγοντας απο το ΣΕΦ,

σταματησαμε πανω στην εθνικη,οπου εγινε το 'κονε'! :)

-Παιδια,σας περιμενουμε και σε κανενα meeting για να τα πουμε απο κοντα...

Link to comment
Share on other sites

αυτά είναι αλέξανδρε...μπράβο σου για την διαφήμισή που κάνεις....ΕΙΣΑΙ ΜΟΥΤΡΟ μετά τον sayian βέβαια....

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΣΙΝΑ (ΛΟΓΙΚΑ ΜΕΛΟΣ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΑΚΙ) ΚΑΙ ΗΜΟΥΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΤΙ CLUB ΕΙΣΤΕ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ GOLF....!

ωραία φώτο, καλωσηρθες στο κλαμπ

Link to comment
Share on other sites

Από τον super sayan....Μας τα πρηξε ένα χρόνο....

Link to comment
Share on other sites

Από τον super sayan....Μας τα πρηξε ένα χρόνο....

Ελα ρε Σωτηρη! Επιτελους γραφτηκες! Εκανε και ενα καλο στη ζωη του ο Sayian! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι παιδιά έψαχνα στον ιστό (πσσσς έγινα Ευρωπαίος!) για κάποιο club Φολκσβαγκενάκηδων... Αντί λοιπόν ο κάφρος να πάω μέσω κάποιου ψαχτηρίου, έβαζα στον browser διευθύνσεις και να 'μαι!!! new_lol.gif ή αλλιώς oldschool: Μπουάχαχαχαχα!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

Απο το διακλαμπικό πρωτάθλημα 6Χ6.

Κάποιος στο MG-Rover club παρέθεσε link της σελίδας που γράφατε για το πρωτάθλημα.

Συν του οτι ένα μέλος του club ειναι ξάδελφός μου, για να μην δώσω και μια είδηση τώρα.

Να την δώσω;

Όταν του είπα οτι ειμαι στην ομάδα του MG παρακινείθηκε και αυτός ωστε να μετάσχει στην ομάδα σας. Και απ'ότι ξέρω, διαπρέπει σε αυτήν.

Βέβαια τον πειράζω συνέχεια λέγωντάς του πως μας κέρδισε το vw όταν εγώ έφυγα, ενω όταν ήμουν σε αυτό, είχε κερδίσει η ομάδα μου με συντριπτικό σκόρ.(είχα σκοράρει τετράκις :whistling: ) (και οχι μόνο το vw, αλλα όλους) :)

Γενικά είμαι στο πείραγμα μαζί του.

Πάντως παιδιά, το club ειναι σε τέλεια κατάσταση. Υπέροχη δομή και πλούσιο σε υλικό. Επίσης βλέπω οτι ειναι και πολύ λειτουργικό.

Θέλω ακόμη να σας πω οτι έχω ενα αυτοκόλλητο VWclub απο το 1991-3. Γύρω εκεί. Δεν ξέρω εαν έχει σχέση με εσάς.

Είναι διάφανο για να κολλάει σε τζάμι και τα γράμματα ειναι κυρίως πράσινα(μπλε πράσινη απόχρωση). Θα παραθέσω φώτο κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Απο το διακλαμπικό πρωτάθλημα 6Χ6.

Κάποιος στο MG-Rover club παρέθεσε link της σελίδας που γράφατε για το πρωτάθλημα.

Συν του οτι ένα μέλος του club ειναι ξάδελφός μου, για να μην δώσω και μια είδηση τώρα.

Να την δώσω;

Όταν του είπα οτι ειμαι στην ομάδα του MG παρακινείθηκε και αυτός ωστε να μετάσχει στην ομάδα σας. Και απ'ότι ξέρω, διαπρέπει σε αυτήν.

Βέβαια τον πειράζω συνέχεια λέγωντάς του πως μας κέρδισε το vw όταν εγώ έφυγα, ενω όταν ήμουν σε αυτό, είχε κερδίσει η ομάδα μου με συντριπτικό σκόρ.(είχα σκοράρει τετράκις :whistling: ) (και οχι μόνο το vw, αλλα όλους) :)

Γενικά είμαι στο πείραγμα μαζί του.

Πάντως παιδιά, το club ειναι σε τέλεια κατάσταση. Υπέροχη δομή και πλούσιο σε υλικό. Επίσης βλέπω οτι ειναι και πολύ λειτουργικό.

Θέλω ακόμη να σας πω οτι έχω ενα αυτοκόλλητο VWclub απο το 1991-3. Γύρω εκεί. Δεν ξέρω εαν έχει σχέση με εσάς.

Είναι διάφανο για να κολλάει σε τζάμι και τα γράμματα ειναι κυρίως πράσινα(μπλε πράσινη απόχρωση). Θα παραθέσω φώτο κάποια στιγμή.

a εσυ εισαι ο ξαδερφος του goldengolf?????χαχα σε εδωσα στεγνα ε?

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι....τώρα το θυμήθηκα....έτσι μου χε πει ο κωστάκης....

όσο για το αυτοκόλλητο φίλεμου καμία σχέση δεν έχειμε μας.....

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ στην παρέα μας και σε ευχαριστούμε για να καλά σου λόγια

Link to comment
Share on other sites

Guest M.3 Red

Βασικά γνώριζα κάποια clubs αυτοκινήτων, κ παίζοντας λοιπόν με της λέξεις......

ούπς !! έπεσα επάνο σας κ σας βρήκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Γιάννη και να προσέχεις το χέρι σου γιατί σε τρώει πολύ!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest kat82

Είδα στο δρόμο ένα vw με αυτοκόλλητο του club και καθώς είμαι μέλος και σε ένα αλλο club σκέφτηκα να εγγραφώ και εδώ αφού πλέον με αφορά άμεσα!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.