Jump to content
poisson

Τριακτινο τιμονι Golf Iv

Recommended Posts

απλα τελειο,αλλα πολλα λεφτα για τιμονι <_< .χωρις τα χειριστιρια ποσο παει;απο παζαροπουλο η αλλου;βλεπω ξερεις τα παντα για τα τεσσαρια!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Έ όχι και τα πάντα tongue.gif

Τα χειριστήρια που βλέπεις εμείς δεν μπορούμε να τα βάλουμε γιατί δεν έχουμε DSG ημιαυτόματο κιβώτιο. Η τιμή που σου είπα είναι μόνο για την στεφάνη, με μαύρη κλωστή :D

Link to comment
Share on other sites

Στο τιμόνι του R32 η τιμή ξεφεύγει είναι η αλήθεια. Τα χειριστήρια τα ξεχνάς για τον λόγο που σου είπε ο Scorpio οποτέ μπορείς να πάρεις το απλό τριάκτινο αν θες που έμπαινε στις εκδόσεις Pacific, Genaration και στα GTi. Για αυτό γωρίζει κανείς κόστος γιατί θέλω να αντικαταστήσω το δικό μου. Το δερμά στην πάνω πλευρά της στεφάνης έχει ξεφλουφιστεί και είναι χάλια... protest.gif

Link to comment
Share on other sites

golfaki οταν λές χειριστήρια τι είδους χειριστήρια ενοείς ?

Γιατί κάτι μου λέει πως αν δεν έχεις τριάκτινο δεν γίνετε να αλάξις το καπάκι του αερόσακου αλλά να αλάξεις όλο τον αερόσακο ? Θα ρωτήσω αύριο για σίγουρα μέσα στην αντιπροσωπεία...

Ρε greg μπορούμε αγοράσουμε σκέτο το shmataki to R στο τιμόνι να το κολήσουμε στα δικά μας τριάκτινα ? tongue.gif

Το footrest ειναι σκέτη .... **Γαβλα !!!!!

Ρε Γρηγόρη μπορείς να μου πείς τιμή για το τασάκι απο το r32 kai ta xeiristiria tou odhgoy ? To tasaki benie efkola ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Στο τιμόνι του R32 η τιμή ξεφεύγει είναι η αλήθεια. Τα χειριστήρια τα ξεχνάς για τον λόγο που σου είπε ο Scorpio οποτέ μπορείς να πάρεις το απλό τριάκτινο αν θες που έμπαινε στις εκδόσεις Pacific, Genaration και στα GTi. Για αυτό γωρίζει κανείς κόστος γιατί θέλω να αντικαταστήσω το δικό μου. Το δερμά στην πάνω πλευρά της στεφάνης έχει ξεφλουφιστεί και είναι χάλια... protest.gif
Πάνο όταν το είχα αλλάξει στην εγγύηση το δικό μου (τριάκτινο-τρυπητό δέρμα) μου είχαν πει ότι πήγαινε γύρω στα 280,00€...
Ρε greg μπορούμε αγοράσουμε σκέτο το shmataki to R στο τιμόνι να το κολήσουμε στα δικά μας τριάκτινα ? tongue.gif

Το footrest ειναι σκέτη .... **Γαβλα !!!!!

Ρε Γρηγόρη μπορείς να μου πείς τιμή για το τασάκι απο το r32 kai ta xeiristiria tou odhgoy ? To tasaki benie efkola ?

Ρε τρελάρα πέσε να κοιμηθείς και λίγο... new_lol.gif 3:18 το πρωι... Έλεος...

Αλλά επειδή είμαι καλό παιδί θα στα πω όλα :baby:

1J0 419 685 - "R" logo τιμονιού: 6,09 €

1J1 857 351 B 4J4 - Τασάκι, τιμή: 23,11 €

1J3 867 171 A NPX - Χειρολαβή Οδηγού, τιμή: 43,03 €

Για το σηματάκι το είχα σκεφτεί και για αυτό το έψαξα.

Αλλά επειδή στο R32 είναι χωνευτό μέσα στο δέρμα και δεν εξέχει δεν έχει πρόβλημα. Εμείς όμως θα έχουμε όταν θα στρίβουμε...

Πάρτε μερικές φώτο:

r32%20lenkrad%20003.jpg

DSCN3744_R32_Wheel.JPG

DSCN3755_R32_Wheel.JPG

DSCN3750_R32_Wheel.JPG

6r32.jpg

Link to comment
Share on other sites

εννοουσα και χειριστιρια για το ραδιοφωνο ας πουμε,οπως εχει και η bmw αν γνωριζεται.δεν ξερω αν υπαρχει για αυτο ρωταω

Link to comment
Share on other sites

Πριν ένα χρόνο εκεί που έπλενα το car μου ήταν και ένα 4αρι 1.6 με τιμόνι 4αχτινο και είχε χειριστήρια στο τιμόνι ενσωματωμένα αλλά δεν ξέρω τη έκδοση ήταν .

Ήταν σκετη κ@βλα . worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία γαιτι δεν πατε σε μάντρα με ανταλλακτικά να του δώσετε το τιμονακι

σας και να πάρετε το 3ακτινο που θέλετε με μια μικρη επιβάρυνση ακόμα?

Καπου στα 50 € αν θέλετε εχω και τηλέφωνα από σαλονικα.

:(;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΕΤΣΙ,ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΑΛΛΑ...ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΑ :blink::blink::blink:

VW MOTOSPORT Racing

ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ;

Φραντζή πρέπει να παίζει να υπάρχει...

Link to comment
Share on other sites

τωρα κανει καινουργιο 230 ευρο περιπου απο γερμανια και 300 απο αμερικη,χωρις αεροσακο και το απλο με μαυρη ραφη...

Link to comment
Share on other sites

τωρα κανει καινουργιο 230 ευρο περιπου απο γερμανια και 300 απο αμερικη,χωρις αεροσακο και το απλο με μαυρη ραφη...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία γαιτι δεν πατε σε μάντρα με ανταλλακτικά να του δώσετε το τιμονακι

σας και να πάρετε το 3ακτινο που θέλετε με μια μικρη επιβάρυνση ακόμα?

Καπου στα 50 € αν θέλετε εχω και τηλέφωνα από σαλονικα.

;):)

filaraki grapse kana thl 'h kai kamia diey8insh na katevw pou eimai apo xanthi na to allaxw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.