Jump to content
Guest Gordons

Συνεργεία στην Κρήτη

Recommended Posts

Guest Gordons

Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΗΣ VW ΠΟΥ ΜΕ ΕΣΩΣΕ ΑΠΟ ΠΟΛΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ ΟΤΑΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΓΕΜΑΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ GOLF III ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!!!

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΣΠΥΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...

Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ, ΕΡΓΑΖΟΤΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΝΤΑ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ "Χ" ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ VW-AUDI-SEAT-SKODA ΣΤΟ ΓΑΖΙ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ..

ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΕΤΙNG ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ, ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩς ΤΥΧΑΙΑ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ... ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ-ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΕΙΔΙΚΕΥΣΗ-ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ-ΕΓΓΥΗΣΗ-ΠΟΙΟΤΗΤΑ!!!!

ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ 27-ΓΑΖΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΗΛ 2810822177

ΚΙΝΗΤΟ 6946126311

e-mail: cheiloudakis@acn.gr

Link to comment
Share on other sites

Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΗΣ VW ΠΟΥ ΜΕ ΕΣΩΣΕ ΑΠΟ ΠΟΛΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ ΟΤΑΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΓΕΜΑΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ GOLF III ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!!!

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΣΠΥΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ...

Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ, ΕΡΓΑΖΟΤΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΝΤΑ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ "Χ" ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ VW-AUDI-SEAT-SKODA ΣΤΟ ΓΑΖΙ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ..

ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΕΤΙNG ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ, ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩς ΤΥΧΑΙΑ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ... ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ-ΕΜΠΕΙΡΙΑ-ΕΙΔΙΚΕΥΣΗ-ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ-ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ-ΕΓΓΥΗΣΗ-ΠΟΙΟΤΗΤΑ!!!!

ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ 27-ΓΑΖΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΗΛ 2810822177

ΚΙΝΗΤΟ 6946126311

e-mail: cheiloudakis@acn.gr

¶ντε σας έφτιαξα πάλι.

Για να πούμε όμως και το κακό δεν είναι τόσο φτηνός όσο ήταν πιο παλιά.

Επίσης Λουκά δεν υπάρχει εξουσιοδοτημένο συνεργείο. Μόνο τα επίσημα θεωρούνται εξουσιοδοτημένα. Απλά ο συγκεκριμένος έχει όλα τα απαραίτητα (VAGCOM κ.λ.π.) για να σου κάνει ένα ολοκληρωμένο service.

Link to comment
Share on other sites

Εκ μερους του συνεργειου ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗΣ σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια.

Προσπαθουμε να κανουμε οτι καλυτερο για να αναβαθμισουμε τις υπηρεσιες μας και την ποιοτητα των ανταλλακτικων μας που αυτο δυστηχως εχει σαν συνεπεια την αυξηση του κοστους μιας εργασιας μας.

Σας ευχαριστουμε και παλι και σας ενημερωνουμε οτι θα κανουμε το καλυτερο δυνατο για να μειωσουμε το κοστος σε ολα τα παιδια του VWCLUB!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απολύτως για τον κύριο Χειλουδάκη έχω πάει 3-4 φορές και είναι άψογος, εδώ θα πρέπει να επισημάνω και 2 περιπτώσεις γνωστών μου των οποίων τα αυτοκίνητα παρουσίασαν κάποια ''μπίζιλα'' προβλήματα όπου ούτε η Καρέντα τους εξυπηρέτησε κατάλληλα και την λύση έδωσε το team Χειλουδάκη.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να πει που ακριβώς βρίσκεται?

Είναι στον κύριο δρόμο του Γαζίου?

Από Ηράκλειο προς Ρέθυμνο πριν την αγία Μαρίνα αριστερά στον παράλληλο της εθνικής οδού , θα δεις την ταμπέλα , είναι πολύ εύκολο , πιστεύω να βοήθησα .

Παιδιά το Golfακι μου δεν έχει πάει ποτέ Καρεντα , από το πρώτο του Service μέχρι και τώρα εκεί πάει . Έχω εμπιστοσύνη στα παιδιά .

:D;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

Παραθέτω την απάντηση που μου έστειλε σε PM ο κ. Χειλουδάκης:

Απο Εθνικη οδο στριβεις δεξια στον κομβο του Γαζιου και μετα στριβεις αριστερα (προς Αρολιθο ή Κουριτες)(Δεξια μπανεις μεσα στο Γαζι).Μολις στριψεις αριστερα θα περασεις κατω απο την γεφυρα της εθνικης.Στριβεις αριστερα στην δευτερη παρακαψη που παει για Κρουσωνα.Στην συνεχεια στριβεις αριστερα ξανα (στα αριστερα σου θα δεις μια μαντρα με φουσκωτα σκαφη) που παει για Καλεσσα.Ξαναστριβεις αριστερα και γενικα ακολουθεις τις ταμπελες για το Πανεπιστημιακο νοσοκομειο.Στην συνεχεια βγανεις παραλληλα με την εθνικη και προχωρας μεχρι να δεις το συνεργειο.Ειναι πανω στο δρομο παραλληλα με την εθνικη.

Ανακεφαλαιωση.

Εθνικη στριβεις δεξια για Γαζι.Ξανα αριστερα για Αρολιδο.Ξανα αριστερα για Κρουσωνα και Νοσοκομειο.Ξανα αριστερα για Νοσοκομειο και θα δεις το μαγαζι πανω στο δρομο(Ταμπελες CASTROL).

Link to comment
Share on other sites

Εκ μερους του συνεργειου ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗΣ σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια.

Προσπαθουμε να κανουμε οτι καλυτερο για να αναβαθμισουμε τις υπηρεσιες μας και την ποιοτητα των ανταλλακτικων μας που αυτο δυστηχως εχει σαν συνεπεια την αυξηση του κοστους μιας εργασιας μας.

Σας ευχαριστουμε και παλι και σας ενημερωνουμε οτι θα κανουμε το καλυτερο δυνατο για να μειωσουμε το κοστος σε ολα τα παιδια του VWCLUB!!!!!

κ. Χειλουδάκη μήπως έχετε κάποια σχέση με τα αδέρφια Χειλουδάκη που είναι Μηχανολόγοι Μηχανι΄κοί στο Ηράκλειο.? :blush: Που χαθήκαν αυτά τα παιδιά :D

Link to comment
Share on other sites

Από Ηράκλειο προς Ρέθυμνο πριν την αγία Μαρίνα αριστερά στον παράλληλο της εθνικής οδού , θα δεις την ταμπέλα , είναι πολύ εύκολο , πιστεύω να βοήθησα .

Παιδιά το Golfακι μου δεν έχει πάει ποτέ Καρεντα , από το πρώτο του Service μέχρι και τώρα εκεί πάει . Έχω εμπιστοσύνη στα παιδιά .

:D:lol:

Ρε παιδιά εγώ το Golf μου το απέκτησα πριν δύο μήνες. Λέτε να το πάω εκεί κατευθείαν για αλλαγή λαδιών, και τα service του και να πω γεια στην Karenta? Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα!

ερχομαι Ηρακλειο μεταθεση και απο οτι διαβασα, για τον κ.Σπυρο ειναι το passat μου...

αχρειαστος να ειναι tongue.gif

θα περασω μια βολτα απο Νοεμβρη

Edited by antoniss
Link to comment
Share on other sites

Ομολογουμενος , ολοι που δουλευουν εκει μεσα ειναι πραγματικα γνωστες του αντικειμενου, σημερα περασα για την συντηρηση μου και τα παιδια εκτος απο τη γρηγορη και αψογη εξυπηρετηση μου βρικαν οτι το αμαξι μου ειχε βλαβη στο ωστηριο της αντλιας υψηλης πιεσης και η αντικατασταση στο φτερο. Επισης πιστευω οτι αφου ειμαστε πολλοι που πηγαινουμε τα αμαξια μας εκει να ζητησουμε μια καλη εκπτωση (μιας και θελω να βαλω προγραμμα). Παιδια ξυπνηστε!!!

Link to comment
Share on other sites

και στο προηγουμενο αμαξι και στο τωρινο,ο χειλουδακης επιμελειται την συντηρηση του.

πολυ καλος και φυσικα κανει και βελτιωσεις.

το μονο μειον ειναι οτι παιρνουν πολλα εργατικα.

Link to comment
Share on other sites

Προσεγμένη δουλειά και πολύ συνεννοήσιμα παιδιά είναι οι "ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΣΑΙΤΑΚΗΣ" στις Μαλάδες, αμέσως μετά το δρόμο για Αγράμπελη αριστερά...Έχουν όλα τα διαγνωστικά κλπ και πολύ καλές τιμές!!!!

Προσέχουν το πελάτη τους και δεν θεωρούν ότι σου κάνουν χάρη που θα προσέξουν το αυτοκίνητο σου!

τηλ.2810255925, οδός Ειρήνης και Φιλίας 223, Ηράκλειο

Link to comment
Share on other sites

Προσεγμένη δουλειά και πολύ συνεννοήσιμα παιδιά είναι οι "ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΣΑΙΤΑΚΗΣ" στις Μαλάδες, αμέσως μετά το δρόμο για Αγράμπελη αριστερά...Έχουν όλα τα διαγνωστικά κλπ και πολύ καλές τιμές!!!!

Προσέχουν το πελάτη τους και δεν θεωρούν ότι σου κάνουν χάρη που θα προσέξουν το αυτοκίνητο σου!

τηλ.2810255925, οδός Ειρήνης και Φιλίας 223, Ηράκλειο

Πράγματι, με αφορμή το ποστ σου, πήγα κι εγώ και έμεινα πολύ ευχαριστημένος και από τη δουλειά που έγινε και από τη συμπεριφορά! Ρώτησα και αλλού, αλλά μου φάνηκαν πολλά αυτά που ζητούσε σε σχέση με την αντιπροσωπεία.

Ήταν η πρώτη φορά που πήγα το συγκεκριμένο αμάξι (polo tdi) εκτός αντιπροσωπείας και σίγουρα θα ξαναπάω. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.