Jump to content
Guest golfepi

Προστατευτικά Μαρσπιέ (από ατσάλι)

Recommended Posts

Guest golfepi

Καλησπέρα σε όλους.. Είδα αυτά φορεμένα σε Golf V και είναι απίστευτα, όπως και η τιμή τους.. Τα απλά για 2-θυρο 187, για 4-θυρο 260 και αν τα υέλετε φωτιζόμενα 462 και 549 αντίστοιχα!!! Anyway αν τα δείτε φορεμένα είναι όντως πολύ καλά αλλα... Αν ξέρει κάποιος κάποια καλύτερη λύση ή έχει κάποια άκρη, please reply..

post-114-1107021386_thumb.jpg

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

KALA RE EINAI TRELOI TI TIMH EINAI ??????? PES TOUS AN ZHTANE GIA MIA LAMARINA XARAGMENH TOSA EURO TOTE GIA KATI PIO SOBARO TI THELOUN NA TOUS DOSOUME KAI KANENA OIKOPEDO???????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.. Είδα αυτά φορεμένα σε Golf V και είναι απίστευτα, όπως και η τιμή τους.. Τα απλά για 2-θυρο 187, για 4-θυρο 260 και αν τα υέλετε φωτιζόμενα 462 και 549 αντίστοιχα!!! Anyway αν τα δείτε φορεμένα είναι όντως πολύ καλά αλλα... Αν ξέρει κάποιος κάποια καλύτερη λύση ή έχει κάποια άκρη, please reply..

post-114-1107021386_thumb.jpg

Thanks.

Λοιπον τα ειχα δει κι εγω αυτα...Και ειχα σκοπο να ανοιξω θεμα εδω και καιρο..Αλλα δεν το εκανα ρε παιδια, γιατι θεωρησα πως η τιμη τους ειναι εξωφρενικη για αυτο που ειναι...Καλα δεν συζητω για φωτιζομενα... popeye.gif

Τι να κανουμε λοιπον...? Γιατι εγω τα θεωρω απιστευτα ομορφα και προσδιδουν πολυ ομορφια και στιλ στο αμαξι :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε όντως η τιμή είναι απίστευτα αστρονομική!!! knife.gifknife.gifknife.gif

Σε εξουσιοδοτημένο ρώτησες???

Ακόμα και για εξουσιοδοτημένο η τιμή είναι τρελλή!!!!!!! knife.gifknife.gifknife.gifknife.gifknife.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτη η τιμη ειναι απο εξουσιοδοτημενο, και ειναι της VW...

Stoila, νομιζω δεν θα ειναι ωραιο να γραφει Momo, καποια αλλη μαρκα νομιζω...

Ψαχνω κι εγω εδω Θεσσαλονικη να δω μηπως φερει τιποτα η KAMEI αλλα τζιοφς προς το παρον....

Link to comment
Share on other sites

Και έγω ενδιαφέρομαι να τα βάλω άγρια για 4-θυρο πάντα! 260 Ευρώπουλα δηλάδη ... :thumbsup: Είναι αρκέτα τα λέφτα για 4 κομμάτια αλουμίνιο δεν ξέρω ίσως για αργότερα....τι λέτε κανονίζουμε κανά group buy?

Καλά αυτά τα φωτιζόμενα τι χρώμα βγάζουν? μπλε? και πώς είναι τα έχει δει κανείς είναι καλα ή τοο much???

Edited by pathfinder
Link to comment
Share on other sites

Εγω για διπορτο αλλα και παλι πολλα ρε παιδια...Καλα αφηστε και το αλλο...Εχω δει φωτιζομενα, και εχουν εκεινο το απαλο γαλαζιο-μπλε και ειναι απιστευτα...Τεσπα...Ξεφευγουν παρα πολυ ομως ρε γαμωτο...

Υπάρχουν ενδιαφερομενοι ομως...?

Ασε που εγω Τεταρτη βαζω και ηχεια και ειναι αλλα 200 ευρω και εχω ξεφυγει εντελως...Εχω χασει την μπαλα μιλαμε... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Δε πάτε σε κάναν που έχει τόρνο να σας τα φτιάξει; Πιο φτηνά θα σας έρθει. Είπαμε να έχει κάποιο στυλ το αμάξι μας, αλλά όχι και να μας ξεβρακώσουν.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ τα θέλω, αλλά είναι πανάκριβα ρε παιδιά μασ πιάνουν τον ........ ^_^

λοιπον μαζική παραγγελια στον R32(κατα κοσμον Μαρίνο) να μας τα στείλει!!!! :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Βέβαια με το κάτι τις, ετσι δεν είναι????

ΥΓ> άντε πάλι σε εφτιαξα!!!!!! :blink:

Edited by FRITZ
Link to comment
Share on other sites

Δε πάτε σε κάναν που έχει τόρνο να σας τα φτιάξει; Πιο φτηνά θα σας έρθει. Είπαμε να έχει κάποιο στυλ το αμάξι μας, αλλά όχι και να μας ξεβρακώσουν.

FILARAKI EXEIS LANTHASMENH APOPSI GIA TO TI MPOREI NA KATASKEYSAEI ENAS TORNOS. TA SYGKEKRIMENA ANTIKEIMENA DEN GINETE NA FTIAXTOUN ME TORNO.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Για το συγκεκριμένο που γράφει Golf εκτός από αντιπροσπεία σίγουρα στο ebay. Αλλιώς ο Luis έχει διάφορα της sparco και άλλων εταιρειών

Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος πηρε απο το ebay, για mazda, με φωτιζομενα γραμματα γυρω στα 40¤ protest.gif με ταχυδρομικα

αλλα οχι, εμεις να παρουμε απο τη μαμα vw, γιατι δεν ειναι οτι & οτι, ειναι φτιαγμενα απο ειδικο διπλοχυμενο ατσαλι, βρε ουστ thumbsdown.gif:whistling:

Edited by Thief of Always
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

O louis έχει αλλά μόνο ένα της sparco το οποίο έχει και 85¤ (δεν τα τρώω σε ζελεδάκια που λέει και ο mayhem!). Μάλλον θα κάνω ένα buy μέσα στην εβδομάδα από ebay

Link to comment
Share on other sites

Είναι φοβερά όμορφα παντως!

Αν είναι για ομαδική παραγγελία είμαι κι εγώ μέσα!

Καινούργιος από Κρήτη!Νικος!

Εχω 15 μέρες το 5άρι 1.6 sportline!

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι για να ανοιξω το θεμα των διακοσμητων. Τα βρηκα στο ebay με καμμια 85αρια ευρωπουλα.Λετε να κανουμε τελικα κανα group-buy?Δεν ξερω και αν ειναι φωτιζομενα.Εχει βρει κανεις εδω στην ελλαδα οχι τα μαμα εστω ιμιτασιον καπου εξω?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.