Jump to content
DubbeR_ChRoniS

ποιο απο τα προτεινομενα ελαστικα θα επιλεγατε και γιατι;

???? ??? ?? ???????????? ???????? ?? ????????? ??? ?????;  

1 member has voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

μωλις βγει ο χειμωνας θα βγουν και τα χιονολαστιχα.

οποτε θα θελει νεα λαστιχα το golfακι μου.

μιλαω μονο για 205/55/16 και οχι δεν θελω να βαλω τα f1 :D

Edited by NforN_xronis
Link to comment
Share on other sites

χμμμ τι θα έλεγες για τα F1 GDS3? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Μάλλον οι λαστιχάδες σου είναι Γ.Τ.Π.

Χρόνη αν και θεωρώ γελοίο που ανοίχτηκε ΑΛΛΛΟ ένα θέμα για λάστιχα (ήμαρτον δεν αντέχω άλλο) θα έβαζα τα fulda.

Link to comment
Share on other sites

Και τα exalto II είναι επίσεις φοβερό λαστιχο. Αυτό φοράω εδώ και κάτι μήνες και είμαι απόλυτα ευχαριστιμένος και σε βρεγμένο και σε στεγνό. Και καθόλου θορυβος κύλισης :D

Link to comment
Share on other sites

Παίδες είστε σίγουροι οτι υπάρχει sport contact 2 ? Μαλλον prenium contact 2 είναι γιατι εψαξα για τον πατέρα μου και όλοι οι λαστιχάδες μου είπαν δεν υπάρχει sc2 αλλα pc2!

Ναι υπάρχει SportContact2.. και Premium Contact2... και διάφορα άλλα σε Contact... Από τα λάστιχα που αναφέρεις πάντως εγώ σε Corolla T-Sport που είχα Sport Contact2 δεν έμεινα ευχαριστημένος... νομίζω ότι το λάστιχο δεν είναι για ελληνικούς δρόμους ή μάλλον καλύτερο είναι μόνο για καλό οδόστρωμα... οπουδήποτε αλλού απλά δεν είναι καλό...

Προσωπικά, θα προτιμούσα Toyo Proxes T1R. Απλά κορυφαίο σε όλες τις συνθήκες. Και πολύ φτηνότερο από το SC2. Μόνο θέλει λίγο στρώσιμο για 500-600 χλμ. γιατί είναι κατευθυντικό και πρέπει να στρώσει ομοιόμορφα.

Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

προσθεσα αλλες 2 επιλογες.

δεν θελω τα f1 γιατι ειναι πολυυυυ σκληρα και επειδη δεν κανω πανω απο 3-4 μεγαλα ταξιδια το χρονο δεν τα θελω.

να πω πως το κοστος περναει σε δευτερη μοιρα

Link to comment
Share on other sites

εχει κανέις τιμές για f1 kai T1 σε 205/55 ρ16?

Για F1 www.siriocenter.gr αν θυμαμαι καλα 430 η 4αδα με μετρητα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Bassakos
προσθεσα αλλες 2 επιλογες.

δεν θελω τα f1 γιατι ειναι πολυυυυ σκληρα και επειδη δεν κανω πανω απο 3-4 μεγαλα ταξιδια το χρονο δεν τα θελω.

να πω πως το κοστος περναει σε δευτερη μοιρα

CONTINETAL SPORT CONTACT 2 εδω εισαι! ! ! μαλακο λαστιχο!

αλλα δεν θα σου "βγαλει" πολλα χλμ :D

τα εχουν 2 φιλοι μου ο ενας σε TYPE R

και ο αλλος σε Ford Focus

φοβερο κρατημα!

παντος τα F 1 δεν ειναι τοοοσο σκληρα τα εχω στο Golf

Α! εχω πληροφοριες οτι η goodgear θα βγαλει

τον αντικαταστατι του F1 οποτε αν δεν

επειγων κανε λιγο υπομονη :D

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει τα Fulda και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Ειναι οτι πρεπει για τους Ελληνικους δρομους.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι υπερ των F1 ασχετα αν λιγο αργουν να ζεσταθουν, αλλα απαξ και ζεσταθουν δεν κουνιεσαι ρουπι. Αφου ομως δεν ειναι στην ψηφοφορια επιλεγω τα Michelin γιατι εχω απο τις καλυτερες των εντυπωσεων λογω του οτι ο πατερας μου τα φοραει στην BMW E34 518/91. Απιστευτο λαστιχο, αλλα θελει προσοχη στα πεζοδρομια γιατι τα μαγουλα ολων των michelin ειναι ευαισθητα.

Link to comment
Share on other sites

:D continetal auta ta foraei to bora tou patera mou. krataei polu kala kai se stegno kai se bregmeno. arketa malako lastixo oxi oso to michelin. exei mono ena problima ama den zestauei kai kaneis kanibalismous mporei eukola na kaei. (ta ekawe filos se fiesta st).

:D skewoy omos kai ta dunlop ego ta forao se 225/45/17 sport 01 se golf v 1.6 kai einai arketa kala idios sta polla xiliom. :D

Edited by zaxos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.