Jump to content
passat17

ζαντες για Passat

Recommended Posts

Την τιμή στην υπολόγισα στο περίπου, όντως οι ζάντες πήγαν 600¤ και 400¤ τα λάστιχα. Οπότε είμαστε στα ίδια με τον φίλο σου.

Ναι, αλλά άλλο καινούργια και άλλο ελαφρώς μεταχειρισμένα dizzy2.gifnew_killpc.gifthumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως θελεις να ανεβασουμε απο φωτογραφιες?

Τις εργοστασιακες ζαντες τις εχει και στο site της vw.

Το θεμα μετακινηθηκε εδω.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΗΠΩς ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΜΙΑ ΖΑΝΤΑ?ΘΑ ΒΑΛΩ 17ΑΡΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ ΤΑ ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΟΛΕΣ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ 580 ΕΥΡΩ

post-679-1226576439_thumb.jpg

post-679-1226576449_thumb.jpg

post-679-1226576462_thumb.jpg

post-679-1226576484_thumb.jpg

post-679-1226576493_thumb.jpg

post-679-1226576653_thumb.jpg

post-679-1226576665_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

φιλε πολυ καλες oi ζαντες ειδικα αυτη που ειναι 5ηστη σειρα.θα ταιριαζει πολυ σε passat

Για την 5η ζάντα στη σειρά:

Κατασκευαστής: TeamDynamics Racing

Προέλευση: Made in England

Link to comment
Share on other sites

οταν αλαζουμε ζαντες τις παλιες τις ανταλαζουμε?

It depends on the situation they are!!! (= Εξαρτάται από την κατάσταση που είναι οι ζάντες.Επίσης από την μάρκα και το σχέδιο) ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια τελικα το παρειγειλα με τις εργοστασιακες 17αρες wesdwood (σπορ πακετο με φιμε τζαμια και σπορ αναρτηση).λιγο ακριβες (925 ευρω)αλλα αλλα καλυτερα απο την αρχη παρα αργοτερα.παραδοση 4 μηνες.υπομονη τι να κανουμε

Link to comment
Share on other sites

Προχτες παραγγελια την 4η φωτο μαζι με bridgestone λαστιχο (οτι ειχε απο μαμα δηλαδη). την τιμη θα την μαθω την Δευτερα. 580 ευρω και οι τεσερις? λιγα μου φαινονται αν και ασχετος με το αθλημα. Ειμαι περιεργος αν Τις δικες μου ζαντες θα τις παρει ανταλλαγη. αν τελικα αλλαξω ζαντολαστιχο χρειαζεται και ευθυγραμιση-ζυγοσταθμιση?

Edited by nicks1974
Link to comment
Share on other sites

Προχτες παραγγελια την 4η φωτο μαζι με bridgestone λαστιχο (οτι ειχε απο μαμα δηλαδη). την τιμη θα την μαθω την Δευτερα. 580 ευρω και οι τεσερις? λιγα μου φαινονται αν και ασχετος με το αθλημα. Ειμαι περιεργος αν Τις δικες μου ζαντες θα τις παρει ανταλλαγη. αν τελικα αλλαξω ζαντολαστιχο χρειαζεται και ευθυγραμιση-ζυγοσταθμιση?

Χωρις τα λάστιχα 580 φυσικά ε?Υπολόγισε στα 900-1000

Link to comment
Share on other sites

Χωρις τα λάστιχα 580 φυσικά ε?Υπολόγισε στα 900-1000

Καλά ρε παιδιά, ο Έλληνας υποψήφιος πελάτης δεν παίζεται με τίποτα.

Του πουλάς ένα προιόν ακριβά, σου λέει φίλε είσαι ακριβός.

Του πουλάς το ίδιο προιόν φθηνά, σου λέει κάτι δεν πάει καλά φίλε, και αρχίζει να σκέφτεται διάφορα. new_killpc.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά, ο Έλληνας υποψήφιος πελάτης δεν παίζεται με τίποτα.

Του πουλάς ένα προιόν ακριβά, σου λέει φίλε είσαι ακριβός.

Του πουλάς το ίδιο προιόν φθηνά, σου λέει κάτι δεν πάει καλά φίλε, και αρχίζει να σκέφτεται διάφορα. new_killpc.gif

Εσύ έχεις βρεί καινούργιες 17αρες ζαντες να εχουν μαζί με λάστιχα κάτω απο 800 ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

Εσύ έχεις βρεί καινούργιες 17αρες ζαντες να εχουν μαζί με λάστιχα κάτω απο 800 ευρώ?

Λυπάμαι, αλλά το post No13, απαντά στο φίλο με το post No11.

Σε ότι αφορά το σχόλιό σου :

1. ΖΑΝΤΕΣ 17ΑΡΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ + ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ >= 1000 ΕΥΡΩ

2. ΖΑΝΤΕΣ 17ΑΡΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ + ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ < 700 ΕΥΡΩ

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι, αλλά το post No13, απαντά στο φίλο με το post No11.

Σε ότι αφορά το σχόλιό σου :

1. ΖΑΝΤΕΣ 17ΑΡΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ + ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ >= 1000 ΕΥΡΩ

2. ΖΑΝΤΕΣ 17ΑΡΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ + ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ < 700 ΕΥΡΩ

Ok παρεξήγηση τότε :D . Τα 1,2 που λες πράγματι απο την ''έρευνα '' μου έτσι τα εχω βρεί κι εγω. ;)

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΕΣ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ 580 ΕΥΡΩ

Όταν λες 580 ευρώ εννοείς επιβάρυνση στη παραγγελλία για να έρθει το αμάξι με αυτή τη ζάντα ή πάω στο ξεκάρφωτο και αγοράζω όποια θέλω με 580 ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ,παω για 205/55 R16 λογικά.Μου αρέσουν και οι ζάντες του 1.8Τ του Β5.5 ομως,δηλαδή αυτές -> http://www.wheelcollision.com/wccpix/69771.jpg

Κοίταγα και του RS4 αλλά σε 16" μπα ...δεν της πάει κιόλας κάτω απο 17 πιστεύω.

Τελικά βρήκα από το seatclub 16άρια ζαντολάστιχα του κουτιού (απάτητα) από Altea xl stylance και μπήκαν πάνω κουτί αν και είχαν μεγαλύτερο offset. Δεν βρίσκουν στο θόλο ούτε βγήκαν προς τα έξω. Και μοιάζουν τρομερά με του 1,8Τ από το Β5,5

http://www.seat.gr/models/alteaxl/models/stylance.html

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλε ευχαριστώ πολύ που έψαξες αλλά έχω βρεί ήδη του 1,8Τ απο φίλο!Τώρα μένει 1 μηνας περίπου μέχρι να αλλάξω λάστιχα για να μπούνε ή αυτες οι κάποιο άλλο σχέδιο(ακόμα είμαι ανάμεσα σε 16'' ή 17'' όμως) ;)

Edited by Passat_3b
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ !Το πήρα απόφαση τελικά...μετά το ''λιφτινγκ'' (φανοποιό :lol: ),θα μπούνε οι ζαντούλες ,αναρτήσεις και χαμηλωματάκι.Και όταν μαζέψω λεφτάκια κοιτάμε και παρακάτω ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ !Το πήρα απόφαση τελικά...μετά το ''λιφτινγκ'' (φανοποιό :D ),θα μπούνε οι ζαντούλες ,αναρτήσεις και χαμηλωματάκι.Και όταν μαζέψω λεφτάκια κοιτάμε και παρακάτω :)

Ωραιος! και εγω το δικο μου το πηγα σε φανοποιο,πληρωσα για 3 πορτες 350 ευρω,για ζαντες ψαχνω μεταχειρισμενες...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.