Jump to content
passat17

ζαντες για Passat

Recommended Posts

μιας και μιλάμε για extreme ζάντες βρήκα και αυτές αμερικανόφερτες ζαντές σε Passat 3B

phinhs595f8u8bk74iwu.jpg

qfnvcgeem2kaeif9vu13.jpg

το Passat με αρέσει αυτό αλλά το μόνο που ξενίζει ειναι τα φωτιστικά σώματα και οι ζάντες... πολύ αμερικανιά... 19" 235/35 ελαστικό... (Τοο extreme for Ελλαδιστάν)

Δεν είναι πολύ κακές (άσε που αυτός μπορεί να φοράει κανένα V6 :D ) και το 3Β φαίνεται αρκετά διαφοροποιημένο από τη μάζα :D

Link to comment
Share on other sites

V6 2.8 210PS πρόγραμμα με φίλτρο είναι χωρής εξάτμιση αλλα το σασί και όλο το αμάξωμα (εκτως του πατώματος που είναι για 4Motion) όλα τα άλλα είναι ίδια με το δικό μου 3Β

Link to comment
Share on other sites

Ρίξτε μια ματιά και σ΄αυτήν την 19άρα: http://www.sport-wheels.de/bilder/_560x420...042_560x420.jpg

http://www.sport-wheels.de/bilder/_560x420...314_560x420.jpg

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

V6 2.8 210PS πρόγραμμα με φίλτρο είναι χωρής εξάτμιση αλλα το σασί και όλο το αμάξωμα (εκτως του πατώματος που είναι για 4Motion) όλα τα άλλα είναι ίδια με το δικό μου 3Β

τραγικοι αμερικανοι.... :cry:

τοσα βγαζουμε στην ευρωπη....απο 14αρι .... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ατμοσφαιρα! Αλα αυτο με ενα turbo/kompressor kit! Εκει να δεις γλεντια! Παντως ομορφη ζαντα αυτην που μας εδιξε ο φιλος Professor.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία ζάντα για σκούρα χρώματα ό,τι πρέπει αν και λίγο υπερβολική σίγουρα ξεχωρίζει :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

για το Β6 νομίζω ότι του πάει! ιδικά σε ένα ασημί η άσπρο ακόμα και σε μαύρο θα του πήγενε τρελά!

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζοντας την κουβέντα από το θέμα του bodykit, εμένα προσωπικά μου άρεσαν ένα σχέδιο της εταιρείας Barracuda, το Voltec, και σε μαύρο και σε αλουμίνιο και σε χρώμιο... Βέβαια ρώτησα σε ένα μαγαζί (που ξέρω βέβαια ότι είναι φαρμακείο) και μου είπε για 3.500€, και εκεί ήταν που έπαθα το εγκεφαλικό... tongue.gif Μάλλον θα πρέπει να το ψάξω και αυτό από ίντερνετ...

Να και μερικές φώτο που βρήκα...

Μαύρη...

Voltec%20T6%20Schwarz%20Chrom.jpg

Αλουμίνιο...

barracuda-voltec-t6.jpg

Και χρώμιο...

Barracuda%20Voltec%20T6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ ωραία ζάντα Νίκο η μαύρη, αλλά όταν θα την καθαρίζεις θα μαρτυράς. worthy.gif

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ ωραία ζάντα Νίκο η μαύρη, αλλά όταν θα την καθαρίζεις θα μαρτυράς. worthy.gif

¶σε έχω πάθει ζημιά με την μαύρη!... :(:lol::lol:

Φαντάσου και μέσα από την ζάντα έναν δίσκο 365mm και μια 6πίστονη χρυσή Brembo.... :rolleyes: Ααααχχχχ!... Πάλι δεν θα με κολλάει ύπνος απόψε!!!! tongue.gif

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

ε οχι και 20"! Και μετα δεν πρεπει να κυκλοφορει μετα! Η 20αρα ειναι υπερβολη για την Ελλαδα που εχουμε τους σουπερ δρομους! Που δεν ξερεις σε ταφο πευτεις καθε φορα που οδηγας στου Ελληνικους δρομους!

Link to comment
Share on other sites

Αφού ανέβηκες στο 19΄΄ γιατί όχι και 20΄΄ :lol:

Παλιότερα μου είχε περάσει από το μυαλό... :( Αλλά μετά σκέφτηκα λίγο πιο λογικά και πιστεύω ότι μια 19άρα είναι το ΜΑΧ για αυτό το αμάξι και σε αυτή τη χώρα. Εκτός του ότι η 20άρα είναι εύκολη στο να στραβώνει κάθε εβδομάδα, δείχνει λίγο σαν κάρο στο αμάξι μας... μάλλον είναι TOO much... :lol:

Link to comment
Share on other sites

το 19 ειναι αρηστο και με της PSS10 με ενα ωραιο κατευασμα θα διξει τελεια!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες ζάντες... για CC και όχι μόνο :D

Φοβερή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Για δώσε μου αν υπαρχει link για να δω λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

πολύ extreme προφυλακτίρας για το CC στην φώτο του Link!

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η ζαντα ειναι κατασκευη της VGoA(vag group of america) και μπηκε μονο για την εκθεση SEMA ειναι 20inch και δεν υπαρχουν στο εμποριο.

Αν μπορουσαμε να βρουμε τα μαυρα πλαστικα διακριτικα του ταμπλο θα ηταν πολυ ωραια γιατι αυτο το γκρι που εχουμε δεν μου πολυαρεσει!

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορουσαμε να βρουμε τα μαυρα πλαστικα διακριτικα του ταμπλο θα ηταν πολυ ωραια γιατι αυτο το γκρι που εχουμε δεν μου πολυαρεσει!

Δοκίμασε να πας ένα κομμάτι (μικρό για να είναι και φθηνό) σε ένα βαφέα να σου το κάνει όπως θέλεις, και αν δεν πετύχει, στη χειρότερη αγοράζει ένα καινούργιο ίδιο με το παλιό... Αν είναι ΟΚ, του δίνεις και τα υπόλοιπα... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.