Jump to content
doumasj

Auto Care

Recommended Posts

Μην το κατεβάζεις ρε τρελέ, έβαλα να κατεβαίνει, σε 15-20 λεπτάκια θα το έχω

Σε ευχαριστώ πολύ Κώστα για την εξυπηρέτηση

ΠΡΙΝ:

med_gallery_54_12_44899.jpg

med_gallery_54_12_17402.jpg

Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ:

med_gallery_54_12_14350.jpg

ΜΕΤΑ:

med_gallery_54_12_69424.jpg

med_gallery_54_12_55364.jpg

med_gallery_54_12_16523.jpg

ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗ:

med_gallery_54_12_63486.jpg

ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!! B):blink:;):D

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Στον θόδωρα απλά:

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

σύντομα και η πράσινη σκύλα θα γυαλιστεί-κερωθεί εκεί.....

την παρασκευη πάω για πλύσιμο μέσα-έξω και στεγνό καθάρισμα μηχανής......

Σου ρχομαιιιιιιιιιιιιιιιι θόδωρα..........!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σα καινουριο σπυρο :D

καλοριζικο :D:D:D

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Που και να το δείτε από κοντά. Σήμερα αν προλάβω θα πάω άλλο ένα αυτοκινητο για πλύσιμο

Link to comment
Share on other sites

;) παιδια εγω τις εκανα ζιπ γιατι δεν ειχα πολλη ωρα να τις κανω μια μια upload . παλι καλα που βρηκατε χρονο εσεις ;)

Καλά έκανες Γιώργο. Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα :)

Link to comment
Share on other sites

Κοστος...?

Πλύσιμο μέσα έξω, Γυάλισμα, Κέρωμα  105,00 τιμή για το VWclub. Κανονικά κάνει  130,00 Πιστεύω οτι τα αξίζει τα λεφτά του με το παραπάνω

Διευκρίνηση, η τιμή είναι αναλόγως το αυτοκίνητο δεν είναι στάνταρ για όλα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κέρδισα μέσα-εξω πλύσιμο ... Το αμάξι μέσα εξω είναι .....

Θα είναι μεγάλη πρόκληση για τον auto care ... Για να δούμε πόσο καλά μπορεί να το καθαρίσει μέσα εξω ... Θα αντέξει ή θα τα παρατήσει στην πορεία !? χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κέρδισα μέσα-εξω πλύσιμο ... Το αμάξι μέσα εξω είναι .....

Θα είναι μεγάλη πρόκληση για τον auto care ... Για να δούμε πόσο καλά μπορεί να το καθαρίσει μέσα εξω ... Θα αντέξει ή θα τα παρατήσει στην πορεία !? χαχαχαχαχαχαχαχα

Δεν άφησε το δικό μου και θα αφήσει το δικό σου. :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε αγόρια..........ζήλεψα!!! tongue.gif

Θα πάω και εγώ...προς Πάσχα...........

...θέλω όμως και καθαρισμό κινητήρα...να το κάνω;;;

Στεγνό...................έχει κάνει κανείς;;;

είναι χάλια...κάτω απο το καπό... :D

Cu

Link to comment
Share on other sites

Ρε αγόρια..........ζήλεψα!!! tongue.gif

Θα πάω και εγώ...προς Πάσχα...........

...θέλω όμως και καθαρισμό κινητήρα...να το κάνω;;;

Στεγνό...................έχει κάνει κανείς;;;

είναι χάλια...κάτω απο το καπό... :thumbsup:

Cu

Είχε σκοπό να τον κάνει ο Γιάννης(doumasj) δεν ξέρω αν πρόλαβε να τον κάνει λόγο δουλειάς. Το κόστος νομίζω είναι ¤ 10 ή ¤ 15 μείον 20%

Link to comment
Share on other sites

απλη ενημερωση

ΠΙΝΑΚΑΣ ΤΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ VWCLUB

ΠΛΥΣΙΜΟ (ΕΣΩΤ-ΕΞΩΤ) : 8 euro

ΠΛΥΣΙΜΟ (ΕΣΩΤ-ΕΞΩΤ)+ΚΕΡΩΜΑ : 35 euro

ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΥΓΡΟΣ : 8 euro

ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΣΤΕΓΝΟΣ !!! : 12 euro

ΓΕΝΙΚΟ (ΕΣΩΤ-ΕΞΩΤ-ΚΙΝΗΤΗΡΑ-ΣΑΣΙ) : 25 euro

ΓΥΑΛΙΣΜΑ 20% ΕΚΠΤΩΣΗ

ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ ΔΕΡΜΑΤΙΝΩΝ ΚΑΘΙΣΜΑΤΩΝ : 25 euro

ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ 20% ΕΚΠΤΩΣΗ

ΑΞΕΣΟΥΑΡ-ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ MEGUIAR’S 10% ΕΚΠΤΩΣΗ

(ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΕΚΘΕΣΕΙΣ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΕΙΣ)

Edited by GTa__156
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι το αποτελεσμα αξιζει.

Απο εκει και περα δεν εχω προβλημα να δωσω κατι παραπανω αν ξερω οτι θα γινει σωστη και υπευθυνη δουλεια. Μπραβο ρε Θοδωρη!

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι το αποτελεσμα αξιζει.

Απο εκει και περα δεν εχω προβλημα να δωσω κατι παραπανω αν ξερω οτι θα γινει σωστη και υπευθυνη δουλεια. Μπραβο ρε Θοδωρη!

Και εγω αυτής της απόψης είμαι Νίκο αλλά και από την άλλη άποψη να το δει κάποιος συμφέρει να πάει να δοκιμάσει και να διαπιστώσει μόνος του το αποτέλεσμα όπως πήγα εγω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο autocare και η ομάδα του είναι περα για πέρα τυχεροί γιατι βρήκα χρόνο το σάββατο ή την παρασκευή και το έπλυνα ! Μέσα - εξώ - κινητήρα και όσο μπόρεσα και απο κάτω !

Το αμάξι πήρε άλλα 3 άλογα απο το ξεβρώμισμα ! χαχαχααχα tongue.gif

Πάντως εγώ θα πάω πρός autocare πρός πάσχα και θα κάνω ενα γενικό γιατί θέλω το αμάξι να μου το κάνει να λάμπει απο όλα τα σημεία όπως την ημέρα που το πήρα απο την αντιπροσωπεία. Ειδικά απο κάτω θέλει πολύυ ζεστό νερό και πίσεση ............................ Μέχρι και τσιμέντα είχα πάρει στον εα θόλο και τα καθάρισα με το δικό μου πλυστικό όσο μπόρεσα ... Ομως τα υπόλοιπα ? Ο autocare θα δώσει τη λύση !

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Μόλις γυρίσαμε με τον scorpio από την auto care, ό,τι και να πούμε είναι λίγο ο Θωδορής απλά ζωγραφίζει!!!!!!!!! :lol:

worthy.gifworthy.gifΠολλά ευχαριστώ για την εξυπηρέτηση & το super car wash!!!! worthy.gifworthy.gif

Θωδορή σου έρχομαι και για το γυάλισμα σύντομα!!!!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Πήγαμε στις 5,30....... :wacko:

και φύγαμε στις 10+30...

Θοδωρή καλές δουλειές (είναι σίγουρες με την δουλειά που κάνεις!!!!) worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Έλαμψε το Golfaki μέσα έξω... hearts.gif

Link to comment
Share on other sites

pedia ixa paei k go otan eixe proto anixi o paliofilos k mono to plisimo

pou ekane itan apla telio!!!!!!!!!!!!!!

Thelo k go keroma............

Link to comment
Share on other sites

....παίδες.... ότι και να πω είναι λίγο.....

πήγα για το σούπερ πακετάκι πλύσιμο (μέσα-έξω) & κέρωμα (μόνο 35 ευρουλάκια!)....και τι να πω.... έμεινα ΥΠΕΡ ευχαριστημένος....

Χώρια τον χαβαλέ με τον Θοδωρή... μπορώ να πω πως ξέρει την δουλειά του

πάρα πάρα πολύ καλά!!!

Ένα θα σας πω... γύρισα σπίτι και καθόμουν επί 20' στο γκαράζ και το χάζευα το πολάκι μου γύρω γύρω.... και που να γίνει και το γυάλισμα... πάει κάηκα μετά, αγκαλιά με το αυτοκίνητο θα κοιμάμαι!!!

Έφτασα κατά τις 18:00 στον Θοδωρή ο οποίος είχε ήδη μέσα κανά 2-3 άλλα (ένα σμαρτάκι που του έκανε βιολογικό καθαρισμό ένα γκολφάκι και ένα φόκους που περίμενε για πλύσιμο), κάπου στο ενδιάμεσο μπήκα σφήνα εγώ, όπου ο Βασίλης (συνέταιρος του Θοδωρή) το έπιασε το έπλυνε... το έκανε καινούριο!! (είχα ξεχάσει τι χρώμα είχαν οι ζάντες μου)...

Εν συνεχεία ο Θοδωρής το έπιασε με μία ένα σούπερ κεράκι της Meguiars και με ένα ειδικό σφουγκαράκι το έβαλε γύρω γύρω στο πόλο...

Το αφήσαμε 30-40' να "κάτσει" το κερί και μετά ο Βασίλης έκανε την αποκέρωση.... ...ε... εκεί άρχισα να μένω με ανοιχτό το στόμα βλέποντας την γυαλάδα στο πόλο.... "ουάου..." αναφώνησα....

Μετά ο γνωστός "ψείρας" Θοδωρής, το έπιασε και το καθάρισε από μέσα, κάνοντας 1002 λεπτομέρειες του πόλο να λάμπουν....

Ας μη συνεχίσω άλλο την πολυλογία μου και ας κλείσω απλά με ένα

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΘΟΔΩΡΗ & σε ευχαριστώ πολύ! Τα λέμε από βδομάδα για το γυάλισμά του :D!!!

Link to comment
Share on other sites

Ένα θα σας πω... γύρισα σπίτι και καθόμουν επί 20' στο γκαράζ και το χάζευα το πολάκι μου γύρω γύρω.... και που να γίνει και το γυάλισμα... πάει κάηκα μετά, αγκαλιά με το αυτοκίνητο θα κοιμάμαι!!!

Εγω λοιπόμουνα να το κουνίσω για 3 εβδομάδες. Δεν ήθελα να λερωθεί :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.