Jump to content
Σπύρος

Αγορά κινητού

Recommended Posts

Ξέρεις ποια ειναι η φάση ?? Το μεν 6680 είχε δυνατοτητα να αλλάξεις καλύματα, το ν70 ομως οχι και αυτο το κανει μοναδικό!!Και επειδη μου αρέσει η μοναδικότητα , είναι το μονο ν70 σε μαυρο!Λολ?Ασε που μου αρέσει....

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή τπ πρωϊ καταστράγηκε το κινητό μου ολοσχερώς. Το πάτησε κλαρκ. Τώρα προσπαθώ να ανακτήσω τα τηλεφωνά μου. Έχω χάσει το 30% των επαφών μου. Την Δευτέρα θα ξέρω αν θα μπορέσω να τις ανακτήσω. Τι τηλ μου προτείνετε να πάρω πάλι Ν70 ή Ν80??? Όποιο και αν πάρω θα περιμένω να βγάλει το Handset Manager τους αντίσοτοιχους drivers. Δεν την ξαναπατάω έτσι με τις επαφές μου fire.giffire.giffire.giffire.gif

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Θα σου προτεινα το Ν80.Η καμερα του ειναι απλα κορυφαια και γενικα ειναι πιο καινουριο απο το Ν70.

Νεοκλη πολυ ωραιο το Ν70.

Link to comment
Share on other sites

Ν80 Σπυρο!

Κριμα για το κινητακι σου. Θυμισε μου ποιο ηταν? Αν ηταν το symbian που θυμαμαι και ειχες κανει καποτε back up απο την μνημη τηλεφωνου στην καρτα μνημης, ισως μπορεσεις να ανακτησεις επαφες.

Link to comment
Share on other sites

Ν80 Σπυρο!

Κριμα για το κινητακι σου. Θυμισε μου ποιο ηταν? Αν ηταν το symbian που θυμαμαι και ειχες κανει καποτε back up απο την μνημη τηλεφωνου στην καρτα μνημης, ισως μπορεσεις να ανακτησεις επαφες.

Το Ν70 είχα. Απο το κινητό δεν έχει μείνει τίποτα. Θα πάει Σουηδία και απο εκεί θα μας πουν αύριο. Ελπίζω να έχω καλά νέα

Link to comment
Share on other sites

Ποια Σουηδια ρε Σπυρακο μου? Το κινητο θα παει καπου μεταξυ Περιστεριου, Γλυφαδας ή Καλλιθεας. Στην Teleservice δηλαδη ή στα κεντρικα της Alpha Copy (Nokia). Αν ειναι ετσι οπως το περιγραφεις θα σου πουν ανεπισκευαστο ή θα σου ζητησουν κανενα ¤300αρι για να στο φτιαξουν.....

Παρε Ν80 να τελειωνεις.

Link to comment
Share on other sites

Ποια Σουηδια ρε Σπυρακο μου? Το κινητο θα παει καπου μεταξυ Περιστεριου, Γλυφαδας ή Καλλιθεας. Στην Teleservice δηλαδη ή στα κεντρικα της Alpha Copy (Nokia). Αν ειναι ετσι οπως το περιγραφεις θα σου πουν ανεπισκευαστο ή θα σου ζητησουν κανενα ¤300αρι για να στο φτιαξουν.....

Παρε Ν80 να τελειωνεις.

Το κινητό είναι στα κεντρικά της ALPHA COPY στην Γλυφάδα. Τη νΠαρασκευή έφυγε για Σουηδία μήπως μπορέσουμε να ανακτήσουμε τον τηλεφωνικό κατάλογο. Αν δεν τα καταφέρουμε θα πληρωσω ¤ 20 τα έξοδα αποστολής στην Σουηδία αλλιώς καμια ¤ 100. Θα πάρω έτσι και αλλιώς άλλο κινητο αλλά ο τηλεφωνικός κατάλογος έχει μεγάλη σημασία για εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

¶ρε Σπύρο... Ράψε και καμιά τσέπη ρε αγόρι μου... Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω, αλλά οι "δικοί μου" είναι στα microwave links της NOKIA... :D

Link to comment
Share on other sites

¶ρε Σπύρο... Ράψε και καμιά τσέπη ρε αγόρι μου... Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω, αλλά οι "δικοί μου" είναι στα microwave links της NOKIA... :D

Το κινητό είναι εντελώς άχρηστο. Δεν γίνεται να ανακτηθεί ο τηλεφωνικός κατάλογος ;):D:D

Link to comment
Share on other sites

Κρατάμε και κάνα back-up στο pc αγόρι μου!!!

Συνήθως κρατάω κάθε εβδομάδα αλλά το Handset Manager δεν είχε βγάλει drivers για το Ν70 με αποτέλεσμα να μην κρατάω. Τώρα την πάτησα :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Θέλω την βοήθεια σας! Ποιο από τα παρακάτω κινητά να πάρω:

MOTOROLA SLVR

MOTOROLA V3

NOKIA 6125

NOKIA 7360

SHARP-GX29

SHARP-GX40

SHARP 550SH

SONY-ERICSSON K510

SONY-ERICSSON K750i

SONY-ERICSSON V600i

Plz help me!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Όχι είναι πάρα πολύ καλό κινητό! Το έχει η Κατερίνα, έχω και εγώ το προηγούμενο (Κ700i) και είναι άψογο :)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το K750i θα πάρω! Για να δούμε!

Link to comment
Share on other sites

το 750i πήρα κι εγώ εταιρικό.το βρίσκω ως μια από τις καλύτερες επιλογές στα λεφτά του.

Βέβαια δεν έχει εφαρμογές τύπου symbian (βλέπε nokia) αλλά έχει πολλές και καλές λειτουργίες.

πήρα και ένα bluetooth handsfree της motorolla (το προτείνω γιατί είναι φτηνό, μουράτο και συνδέεται με τις περισσότερες μάρκες κινητών).

τέλος έβαλα και μια κάρτα 512 mb αλλά δεν ξέρω αν θα αργεί κατα την προσπέλαση.

θα δούμε μόλις αρχίσει να γεμίζει.

Link to comment
Share on other sites

ψαχνομαι κι εγω για κινητο τον τελευταιο καιρο..

επειδη τα καλα νοκια ξεφευγουν σε τιμη και θελω κατι με 2megapixel και πολυ μνημη ειμαι αναμεσα στα W810 και W900 κανενας κατοχος να μας πει εντυπωσεις..?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.