Jump to content
Σπύρος

Αγορά κινητού

Recommended Posts

ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ πολλα λεφτα ομως αφου δεν πλερωνεις δυνατοτητες αλλα εμφανιση και μουρη! :)

κατά τη γνώμη μου τα δικαιολογεί μόνο από αυτά που είπες ;) ...οπότε...

άσε που οι δυνατότητες του δεν είναι χάλια...εμένα αυτό που μ'ενδιαφέρει πιο πολύ απ'αυτές είναι η μνήμη, την οποία μνήμη του θα χαρακτήριζα αξιόλογη

Link to comment
Share on other sites

Το συγεκριμενο κινητο αρκετοι το εχουν κραξει οτι και καλα δεν εχει λειτουργιες κτλ...αλλα αντιθετως.

Μια χαρα ειναι.

ΚΑι απο μουρη...αλλο τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να πιασει και πολλα.

Θα ρωτησω σημερα μαλλον,φιλο μου με μαγαζι κινητης και θα σου πω ποσο περιπου τα δινουν μεσω πμ.

Link to comment
Share on other sites

για να μην ανοιγω αλλο θεμα εχω μια απορια..σκεφτομαι να πουλησω το κινητο μου sharp gx30i ποσο λετε να το δωσω περιπου?το εχω ενα χρονο σχεδον..

δεν πιστεύω ότι θα το δώσεις πάνω από κανένα πενηνταράκι, οπότε κράτα το για να το παίρνεις μαζί σου σε τίποτα 5χ5 και να μη σε νοιάζει να το χάσεις

Edited by ΕΛΛΗΝ
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όσοι πιστοί προσέλθετε... Το N80 είναι διαθέσιμο.. άμα το βρείτε δηλαδή το τζιμπάτε με τιμές γύρω στα 620 ευρώ... Υπάρχουν πολύ λίγα κομμάτια σε διάφορα μαγαζιά... Εγώ τη πήρα από Tim στη Ν. Σμύρνη (που δεν έχει άλλα)... Παίζουν στα Fnac και ξέρω για δύο κομμάτια στο Nokia Shop στην Αγ. Παρασκευή..

Αυτά....!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όσοι πιστοί προσέλθετε... Το N80 είναι διαθέσιμο.. άμα το βρείτε δηλαδή το τζιμπάτε με τιμές γύρω στα 620 ευρώ... Υπάρχουν πολύ λίγα κομμάτια σε διάφορα μαγαζιά... Εγώ τη πήρα από Tim στη Ν. Σμύρνη (που δεν έχει άλλα)... Παίζουν στα Fnac και ξέρω για δύο κομμάτια στο Nokia Shop στην Αγ. Παρασκευή..

Αυτά....!

Ρε τρελέ το αγόρασες μόλις βγήκε? Για πες μας εντυπώσεις? Όπως το περίμενες?

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι ετσι, θεωρηστε τα οτι δεν υπαρχουν! Αυτα τα κλεινουν πριν καν εισαχθουν, αρα χλωμους σας βλεπω.

Λεγε εντυπωσεις, αν και θελω να ακουσω την αποψη σου μετα απο 1-2 μηνες λειτουργιας. Kαλοριζικο ;)

10917253989.jpg

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο καιρο πηρα το sony ericsson W550i ...να δουμε αν θα κρατησει στα χερια μου,,,α,,,ο αδερφος μου πηρε το νοκια Ν90 και του βγαλε προβλημα στη καμερα,,,και να φανταστειτε οτι οταν το πηρε του λεγανε οτι η καμερα ειναι τρομερη απο ενα οικο και κατι τετοια,,,,ισως να ναι αληθεια αλλα απο τη στιγμη που σκας 600 ευρω για κινητο ειναι απαραδεκτο!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω το Ν70 ,απεχτο. το ν3ι της μοτορολα κ αυτο καλο ειναι. και το 8800 κ αυτο ειναι πολυ καλο για το σκοπο που το θελω,μηνυματα κ τηλεφωνηματα δηλαδη. πριν μια βδομαδα πηρα και το Ν80 αλλα εσταλει για αναβαθμηση.... περιμενετε μην το παρετε ακομα...ολα μα ολα στελνωνται πισω για πατσαρισμα.... μουπαν οτι θα λυθουν τα προβληματα. βλεπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχω το Ν70 και το 7610 και είναι άψογα και τα 2....Προχτές πήρα από το ebay μια καρτούλα 512 Highspeed και την περιμένω πως και πως....Αμα σας πώ τιμή θα τρελαθείτε.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχω το Ν70 και το 7610 και είναι άψογα και τα 2....Προχτές πήρα από το ebay μια καρτούλα 512 Highspeed και την περιμένω πως και πως....Αμα σας πώ τιμή θα τρελαθείτε.....

Και εγω είμαι πολυ ευχαριστημένος με το Ν70 αν εξαιρέσεις οτι η μπαταρία του κρατάει πολύ λίγο. Και εγω έχω βάλει 512 MMC

Link to comment
Share on other sites

Σου έχω κόλπο σπυράκο....Δοκίμασε να βγάλεις το 3g οff...Μετά να δείς για πόσες μερες θα κρατάει η μπαταρία....5-6..Τόσο απλά!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχω το Ν70 και το 7610 και είναι άψογα και τα 2....Προχτές πήρα από το ebay μια καρτούλα 512 Highspeed και την περιμένω πως και πως....Αμα σας πώ τιμή θα τρελαθείτε.....

Για πες τιμη :cry:

Link to comment
Share on other sites

Σου έχω κόλπο σπυράκο....Δοκίμασε να βγάλεις το 3g οff...Μετά να δείς για πόσες μερες θα κρατάει η μπαταρία....5-6..Τόσο απλά!!

Πως βγαίνει το 3G off?

Link to comment
Share on other sites

Mενου ----> Ρυθμισεις ----> Ρυθμισεις Δικτυου ---- > Λειτουργια Δικτυου ---- > Ειναι setαρισμενο στην "Δπλη Λειτουργια", αλλαξε το και βαλτο στο "GSM" :D

Link to comment
Share on other sites

Για πες τιμη :D

16 ολόκληρα ευρώ.....Μαζί με τα μεταφορικά.....έλεος??

Κάτσε να την πάρω , να την υποβάλω σε τέστ και θα σας πω εντυπώσεις.... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

16 ολόκληρα ευρώ.....Μαζί με τα μεταφορικά.....έλεος??
Πλάκα κάνεις!!! :thumbsup::thumbsup::o:o:o

Θέλω κι εγώωω... :D:xmas:

ΒTW πολύ καλό κόλπο αυτό με το 3G off... :thumbsup: έλεγα κι εγώ δε μπορεί... καινούριο κινητό και να θέλω κάθε μέρα φόρτιση dead.gif

Link to comment
Share on other sites

Mενου ----> Ρυθμισεις ----> Ρυθμισεις Δικτυου ---- > Λειτουργια Δικτυου ---- > Ειναι setαρισμενο στην "Δπλη Λειτουργια", αλλαξε το και βαλτο στο "GSM" :ninja:

Σε ευχαριστώ πολύ Νίκο μου το έφτιαξε χθες ο Νεοκλής

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα το πρωί πήρα την καρτούλα...Απλά άψογη , πολύ πιο γρήγορη απο την μαμίσια και οφέλιμο χώρο 500mb....Καμία στιγμή δεν κόλλησε, όσο και αν την ζώρισα.....

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα νομιζω οτι ειναι ποιο ωραιο ειναι το ασημι.. Και εγω στο 6680 που ειχα πριν του ειχα βαλει μια μαυρη.. Τις πρωτες μερες μου αρεσε και σε 10 μερες εφαγε σουτ και μπηκε η παλια..

Αλλα γουστα ειναι αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.