Jump to content
Σπύρος

Αγορά κινητού

Recommended Posts

το επομενο μου κινητο θα ειναι το k800i αφου την εχω τη ριμαδα τη συνδεση ας κανω και μια ανανεωσουλα!!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
το επομενο μου κινητο θα ειναι το k800i αφου την εχω τη ριμαδα τη συνδεση ας κανω και μια ανανεωσουλα!!!!! tongue.gif

Μάλλον και το δικό μου.......... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον και το δικό μου.......... tongue.gif

kath μονο η vodafone το εχει.....γιατι αν το εχει μονο η vodafone θα εχει και το ηλιθιο το μενου της!!!! fire.giffire.giffire.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
kath μονο η vodafone το εχει.....γιατι αν το εχει μονο η vodafone θα εχει και το ηλιθιο το μενου της!!!! fire.giffire.giffire.gif

Δεν εχω πρόβλημα με το μενού της εχω όμως τεράστιο πρόβλημα με την ιδια την εταιρεία και σκεφτόμουνα του χρόνου να αλλάξω.

Link to comment
Share on other sites

Moλις γυρισαμε απο τον Γερμανο με ενα K800i μαζι μας.

Το χτυπησε ο αδελφος μου μαζι με μια καρτα M2 256 MB (πωλειται χωριστα).

Το τηλεφωνο ειναι σουπερ. Φοβερη οθονη, αψογος ηχος, απο καμερα σκιζει και γρηγορη πλοηγηση :lol:

Οσοι ερθετε σημερα Olympico θα το δειτε.

Link to comment
Share on other sites

μολις το τσιμπησα κι εγω τελικα :baby:

ακομα το φορτιζω tongue.gif

σε λιγο καιρο θα παρω και μια καρτα μνημης γιατι δε προκειται να φτασει η μνημη που διαθετει το κινητο μονο tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω ότι μιλάτε για SE, αν θέλει κάποιος πουλάω την κάρτα μνήμης LEXAR Memory stick PRO Duo 1 GB μαζί με ένα adaptor της LEXAR που την μετατρέπει σε Memory Stick PRO. Την αγόρασα πριν κάνα δύο μήνες για να ακούω τα τραγούδια μου στο κινητό μου (Κ750ι) και για να την έχω παράλληλα και στη SONY ψηφιακή φωτογραφική μου μηχανή, χρησιμοποιώντας τον adaptor. Λειτουργεί άψογα και στις δύο περιπτώσεις, την έχω χρησιμοποιήσει μόνο σε ένα ταξίδι, είναι εντελώς καινούρια. Απλά έχω και ακόμα δύο κάρτες (512) και τελικά ίσως να μη μου χρειάζεται. Όποιος θέλει ας ΠΜ.

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Moλις γυρισαμε απο τον Γερμανο με ενα K800i μαζι μας.

Το χτυπησε ο αδελφος μου μαζι με μια καρτα M2 256 MB (πωλειται χωριστα).

Το τηλεφωνο ειναι σουπερ. Φοβερη οθονη, αψογος ηχος, απο καμερα σκιζει και γρηγορη πλοηγηση :lol:

Οσοι ερθετε σημερα Olympico θα το δειτε.

Αχ βρε Νίκο, μας έκανες ζημιά χτες.....και δεν μας συστησες και το παιδί, δεν ήξερα οτι ήταν αδελφός σου...... :baby: μια που λέμε και για χτες τι έκανες την Μαγκούλα καλέ??? :lol::lol:

Επειδή βλέπω ότι μιλάτε για SE, αν θέλει κάποιος πουλάω την κάρτα μνήμης LEXAR Memory stick PRO Duo 1 GB μαζί με ένα adaptor της LEXAR που την μετατρέπει σε Memory Stick PRO. Την αγόρασα πριν κάνα δύο μήνες για να ακούω τα τραγούδια μου στο κινητό μου (Κ750ι) και για να την έχω παράλληλα και στη SONY ψηφιακή φωτογραφική μου μηχανή, χρησιμοποιώντας τον adaptor. Λειτουργεί άψογα και στις δύο περιπτώσεις, την έχω χρησιμοποιήσει μόνο σε ένα ταξίδι, είναι εντελώς καινούρια. Απλά έχω και ακόμα δύο κάρτες (512) και τελικά ίσως να μη μου χρειάζεται. Όποιος θέλει ας ΠΜ.

πόσο???

Link to comment
Share on other sites

Μεγειές μεγειές!!! Πολύ καλό Νίκο! Ζήλεψα :baby: Μάλλον και το δικό μου θα είναι Κ800
Αχ βρε Νίκο, μας έκανες ζημιά χτες.....και δεν μας συστησες και το παιδί, δεν ήξερα οτι ήταν αδελφός σου...... :cry: μια που λέμε και για χτες τι έκανες την Μαγκούλα καλέ??? :cry::blink:

πόσο???

Thanx παιδακια. Μολις το πηραμε σας σκεφτηκα και ειπα να το φερουμε να το δειτε. Ουτε για 1η φορτιση δεν το ειχαμε βαλει ακομα. Σημερα το σκαλιζαμε ολη μερα για να βρουμε τα κολπακια του. Αντε η σειρα σας τωρα.

Ο μονος που δεν εχει γραψει τιποτα ειναι ο raven. Επαθες ηττα αγορι μου και καταπιες την γλωσσα σου? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Thanx παιδακια. Μολις το πηραμε σας σκεφτηκα και ειπα να το φερουμε να το δειτε. Ουτε για 1η φορτιση δεν το ειχαμε βαλει ακομα. Σημερα το σκαλιζαμε ολη μερα για να βρουμε τα κολπακια του. Αντε η σειρα σας τωρα.

Ο μονος που δεν εχει γραψει τιποτα ειναι ο raven. Επαθες ηττα αγορι μου και καταπιες την γλωσσα σου? tongue.gif

Ζηλεύωωωωωωωωωωωω............. :)B):D:D:D:D:D:D:cry:

Το θέλω τώρα τώρα τώρα......... :(:(

(Κουκλί το mob....... love.gif )

Link to comment
Share on other sites

Thanx παιδακια. Μολις το πηραμε σας σκεφτηκα και ειπα να το φερουμε να το δειτε. Ουτε για 1η φορτιση δεν το ειχαμε βαλει ακομα. Σημερα το σκαλιζαμε ολη μερα για να βρουμε τα κολπακια του. Αντε η σειρα σας τωρα.

Ο μονος που δεν εχει γραψει τιποτα ειναι ο raven. Επαθες ηττα αγορι μου και καταπιες την γλωσσα σου? tongue.gif

καλα καλα ας μην ηταν του αδερφου σου και θα σου ελεγα τι κινητο θα ειχες τωρα.....

με ενα k750i ελαφρως μεταχειρισμενο θα ησουν.....καλομελετα και ερχεται!!!!!!

μη παρεις κανενα w950 γιατι θα καταληξεις με w550.... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Mιχαλακη, κατσε εκει με με τα SE και ασε εμας με τα Symbian να απολαμβανουμε τα τηλεφωνακια μας.

Οταν θα ανακαλυψεις το ανοιχτο λογισμικο αλλα θα λες tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Mιχαλακη, κατσε εκει με με τα SE και ασε εμας με τα Symbian να απολαμβανουμε τα τηλεφωνακια μας.

Οταν θα ανακαλυψεις το ανοιχτο λογισμικο αλλα θα λες tongue.gif

μη σκασεις μονο με κανενα w950 καμια μερα γιατι θα το ψαχνεις!!!!!!και να με βρεις δεν θα με φτανεις!!!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς την καινούργια σειρά της ΝΟΚΙΑ την Ε? Από ότι μαθαίνω κάνει παπάδες!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Έχει δει κανείς την καινούργια σειρά της ΝΟΚΙΑ την Ε? Από ότι μαθαίνω κάνει παπάδες!!

Οχι ρε συ, αν έχετε καμιά φωτό βάλτε να πέρνουμε μάτι και εμείς....... :D

Link to comment
Share on other sites

Mιχαλακη, κατσε εκει με με τα SE και ασε εμας με τα Symbian να απολαμβανουμε τα τηλεφωνακια μας.

Οταν θα ανακαλυψεις το ανοιχτο λογισμικο αλλα θα λες tongue.gif

Καλα εδω κολλάει το κλασσικό --- Kai οταν η Nokia ανακάλυπτε το symbian gui , η SE ήταν ακόμα Ericsson.... new_lol.gifnew_lol.gifupyours.gifupyours.gif........Πλακα πλακα η νεα σειρά της Nokia είναι πολύ καλή...Ν80.... :D

Link to comment
Share on other sites

περιμενω την ληξη και ανανεωση του συμβολαιου μου και μαζι με το bonus που θα ειναι βαρβατο (δεν σας λεω ποσο λογαριασμου εδω και ενα χρονο γιατι θα βαλω τα κλαμματα!!!ενα τουρμπισμα ολοκληρο!!) θα παρω το 9500. δεν με νοιαζει που δεν θα ξερω τι να κανω με αυτο το γαιδουρι αλλα το θελω :baby::baby:

το εχω ερωτευθει απο τοτε που ηταν 9900 hearts.gifhearts.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα εδω κολλάει το κλασσικό --- Kai οταν η Nokia ανακάλυπτε το symbian gui , η SE ήταν ακόμα Ericsson.... new_lol.gifnew_lol.gifupyours.gifupyours.gif........Πλακα πλακα η νεα σειρά της Nokia είναι πολύ καλή...Ν80.... :D

Νεοκλή όχι η σειρά Ν!!! Η ΝΟΚΙΑ έβγαλε καινούργια σειρά Ε με κάποιου τύπου λειτουργικό windows!!! Με ενεργό word-excel κ.τ.λ.,όχι μόνο για ανάγνωση!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Χτές ειδα το Ν90 του Κώστα (ΤΟΤ) στο Ναύπλιο, πολύ καλό κινητό με design κλπ αλλά πολύ μεγάλο και μόνο 2 mpixel η κάμερα..... γιατί όμως??

Link to comment
Share on other sites

Χτές ειδα το Ν90 του Κώστα (ΤΟΤ) στο Ναύπλιο, πολύ καλό κινητό με design κλπ αλλά πολύ μεγάλο και μόνο 2 mpixel η κάμερα..... γιατί όμως??

Είναι Carl Zeiss όμως......Βγήκε το N91 όμως....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.