Jump to content
Σπύρος

Αγορά κινητού

Recommended Posts

w850i ...απλά πανέμορφο!

Το αγάπησα, το πήρα και είμαι καταευχαριστημένος!

Link to comment
Share on other sites

w850i ...απλά πανέμορφο!

Το αγάπησα, το πήρα και είμαι καταευχαριστημένος!

ή αλλιως πετσετα 3ης γενιας με walkman! :rolleyes::lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Off Topic:

ζηλεύει γι'αυτό τα λέει upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Και γώ απο βδομάδα με w850i γιατί το κ750 έχει παραδώσει πνεύμα πλέον....(πρεπει να είσαι φακίρης για να δουλέψεις αυτό το joystick, γι αυτο και δεν πήρα το k800i......). Πρόεδρε είσαι ευχαριστημένος?

Link to comment
Share on other sites

Και γώ απο βδομάδα με w850i γιατί το κ750 έχει παραδώσει πνεύμα πλέον....(πρεπει να είσαι φακίρης για να δουλέψεις αυτό το joystick, γι αυτο και δεν πήρα το k800i......). Πρόεδρε είσαι ευχαριστημένος?

Φακίρης για το Κ750;;;;; ΑΝΤΕ να σε δω πώς θα συνηθίσεις το σκληρό κι επίπεδο joystick του W850!

Το Κ800 είναι για μένα τουλάχιστον, πολύ πιο λειτουργικό!

Εγώ για την ώρα πάντως κινούμαι με ένα Samsung D600 για να μιλάω με την κοπελιά μου, γιατί έχει χαμηλή ακτινοβολία το κινητό και μεγάλες τηλεφωνικές αντοχές η κοπέλα, και ένα Motorola V3xx για το κανονικό μου τηλέφωνο και για κλήσεις προς όλους τους άλλους. Είμαι αρκετά ικανοποιημένος απο το Μοτο, αλλά είναι το μεταβατικό στάδιο μέχρι την έλευση του Ν95 μου!!

Link to comment
Share on other sites

Δε με καταλαβες...φακίρης έγινα γιατί εχει χαλάσει το joystick και αλλο πατας άλλο κάνει. Και να φανταστείς οτι το είχα 3 μήνες για service και τους είπα να μου φτιάξουν τα πλήκτρα, το joystick προσοψη και αναβαθμιση, αλλά είνια τοσο κάφρος αυτός που έχει το μαγαζί και τελικά μου εφτιαξαν μονο το πλήκτρα, του είπα να μου αλλάξει προσοψη, η οποία μου την πουλησε για γνήσια και τελικά διαλυθηκε, και το κινητό πλέον τελεί υπο διάλυση ΓΕΝΙΚΩΣ. Ευτιχώς που παρηγγειλα το άλλο.

Το έχω δουλέψει και μ' αρεσε....

Link to comment
Share on other sites

Τι κινητό προτείνετε μεταξύ 800 - 1000 euro;

Ή αν δε έχει βγει ήδη αν θα βγει το προσεχές διάστημα κάτι καλό.

Δε με ενδιαφέρει και πολύ η τεχνολογία, όσο η ποιότητα και η εμφάνιση.

Link to comment
Share on other sites

Τι κινητό προτείνετε μεταξύ 800 - 1000 euro;

Ή αν δε έχει βγει ήδη αν θα βγει το προσεχές διάστημα κάτι καλό.

Δε με ενδιαφέρει και πολύ η τεχνολογία, όσο η ποιότητα και η εμφάνιση.

ΝΟΚΙΑ 8800 Σιρόκο, και στα 750 ευρώ σφραγισμένο αν θέλεις!

Sony Ericsson Κ800 καφέ, και στα 280 ευρώ σφραγισμένο αν θέλεις!

ΝΟΚΙΑ Ε65, και στα 380 ευρώ σφραγισμένο αν θέλεις!

Και αν θέλεις να τα δεις, μια βόλτα στο www.gsmarena.com και δες ποιο είναι το καθένα!

Οι τιμές είναι οι τιμές που μπορώ να στα προσφέρω εγώ. Στα καταστήματα υπολόγισε 890-940 το σιρόκο, 320-359 το Κ800, και 420-460 το Ε65

Link to comment
Share on other sites

Τι κινητό προτείνετε μεταξύ 800 - 1000 euro;

Ή αν δε έχει βγει ήδη αν θα βγει το προσεχές διάστημα κάτι καλό.

Δε με ενδιαφέρει και πολύ η τεχνολογία, όσο η ποιότητα και η εμφάνιση.

Η περίμενε το Ν95(σε λίγο καιρό θα έρθει Ελλάδα) το οποίο είναι και όμορφο αλλά έχει και την τελευταία τεχνολογία επάνω του ή χτύπα κανένα 8800 που είναι αρκετά όμορφο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις προτάσεις σας, αλλά το 8800 έχω τώρα και λέω μήπως έχει βγει κάτι αντίστοιχο ή καλύτερο.

Γι'αυτό έθεσα και κάτω όριο τιμής.

Και όπως έγραψα δε με ενδιαφέρει η τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις προτάσεις σας, αλλά το 8800 έχω τώρα και λέω μήπως έχει βγει κάτι αντίστοιχο ή καλύτερο.

Γι'αυτό έθεσα και κάτω όριο τιμής.

Και όπως έγραψα δε με ενδιαφέρει η τεχνολογία.

Δες αυτό: VERTU Ascent

KAI AYTO: Samsung - Bang&Olufsen Serene

Πάμε για άλλα και τα 2 τηλέφωνα!

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κινητό ME ΜΠΛΕ ΔΌΝΤΙ ΚΑΙ με αυτονομία της προκοπής? ή το κινητό μου είναι μούφα ή η τεχνολογία των συσσωρευτών είναι γτπ.

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια φιλε μου.

σου εχω μια πολυ καλη προταση.εχω αναβαθμιση απο την vodafone 300-350ευρω αναλογα μου ειπαν την συσκευη,λοιπον εγω κινητο δεν θελω μπορω λοιπον να πολησω την αναβαθμιση μου σε τιμη 200€.ετσι θα παρεισ καινουργιο τηλεφωνο των 300-350εθρω μονο με 200

κινητο μου ειναι 6948056866

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.