Jump to content
Σπύρος

Αγορά κινητού

Recommended Posts

Guys.... υπομονή, και το νέο iPhone 3G (iPhone 2) έρχεται πολύ σύντομα, για να βουλώσει ΠΟΛΛΑ στόματα... Μόνη μλακία, κλασικά το θέμα του iPhone με το Bluetooth για Handsfree-only λειτουργία και την αδυναμία μεταφοράς αρχείων... Και ένα καλό.... A-GPS Built-in!!!!

Καλά θα δούμε και τι χάρτες θα υποστηρίζει και άσε μετά να κρίνουμε ποια στόματα θα βουλώσουν..

Πάντως smartphone της χρονιάς δεν πρόκεται ποτέ να γίνει..

Link to comment
Share on other sites

σε απόλυτη συνεργασία με το Google Earth θα παίζει, αυτό έχει ακουστεί μέχρι στιγμής. Για άλλες εφαρμογές / χάρτες δεν έχω ακούσει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

σε απόλυτη συνεργασία με το Google Earth θα παίζει, αυτό έχει ακουστεί μέχρι στιγμής. Για άλλες εφαρμογές / χάρτες δεν έχω ακούσει κάτι.

Το GOOGLE EARTH προσφέρει και φωνητική πλοήγηση?? :lol: :lol:

Δεν το ήξερα!! tongue.giftongue.gif

Αν δεν παίζει GARMIN ή DESTINATOR χλωμό το πράγμα..

Link to comment
Share on other sites

καπου ακουσα οτι θα σχεδιαστει και το tomtom για iphone!

Δεν έχει καμία σημασία το πρόγραμμα, αλλά οι χάρτες και η υποστήριξη με ανανεώσεις κλπ.

Δε πα να σου κάνει παπάδες το πρόγραμμα, αν δεν έχει χάρτες δεν αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

παίδες... ερώτηση... τι λέει το HTC P4550 TYTN II 3G το βλέπω κάπωες ενδιαφέρων... τι λέει το εχεί δοκιμάσει κάνεις σας? καμια γνώμη?

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αλλαξω κινητο, αλλα επειδη ειμαι παιδι της nokia, nokia λεω να ξαναπαρω. Εχω ομως μια απορια. Σκοπευει να βγαλει κινητο το οποιο να εχει windows??

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αλλαξω κινητο, αλλα επειδη ειμαι παιδι της nokia, nokia λεω να ξαναπαρω. Εχω ομως μια απορια. Σκοπευει να βγαλει κινητο το οποιο να εχει windows??

Όχι δε σκοπεύει μη περιμένεις τσάμπα. Η νοκια έχει συνεργασία για τα λογισμικά των κινητών της τηλεφώνων με τη Symbian Ltd η οποία παράγει και τα λογισμικά για τα κινητά της νόκια Symbian. και η οποία είναι αντίπαλος της microsoft. Δεν υπάρχει καμιά τέτοια περίπτωση συνεργασίας microsoft-nokia. Οπότε ή διαλέγεις λογισμικό windows mobile ή nokia... Αν θές κάτι άλλο πές το..

Link to comment
Share on other sites

Όχι δε σκοπεύει μη περιμένεις τσάμπα. Η νοκια έχει συνεργασία για τα λογισμικά των κινητών της τηλεφώνων με τη Symbian Ltd η οποία παράγει και τα λογισμικά για τα κινητά της νόκια Symbian. και η οποία είναι αντίπαλος της microsoft. Δεν υπάρχει καμιά τέτοια περίπτωση συνεργασίας microsoft-nokia. Οπότε ή διαλέγεις λογισμικό windows mobile ή nokia... Αν θές κάτι άλλο πές το..

Βασικά δεν είναι πλέον συνεργασία.

Η Νοκια αγόρασε τη Symbian.

Link to comment
Share on other sites

HTC Diamond ... Απίστευτο κινητό....

Εχεις specs για αυτο, ετσι για να παρω και καμμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Εχεις specs για αυτο, ετσι για να παρω και καμμια ιδεα?

http://www.htc.com/www/product.aspx?id=46278

Kρίμα που καινούριο κινητό που έχει 600¤ έχει κάμερα μόνο 3.2mp.

Eπίσης μπαταρία φαίνεται λίγο μικρή στα 900.

Και επίσης δεν ξέρω αν παίρνει κάρτες μνήμηες.4gb πλέον δεν φτάνουν..

Link to comment
Share on other sites

http://www.htc.com/www/product.aspx?id=46278

Kρίμα που καινούριο κινητό που έχει 600¤ έχει κάμερα μόνο 3.2mp.

Eπίσης μπαταρία φαίνεται λίγο μικρή στα 900.

Και επίσης δεν ξέρω αν παίρνει κάρτες μνήμηες.4gb πλέον δεν φτάνουν..

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωω :D

Link to comment
Share on other sites

τελίκα βρε παιδία τι κιν να πάρω? το N95 & N95 8GB τα πήρα το ένα με την αναβάθμηση πέριση και το άλλο φέτος το Πάσχα...τι τηλ να πάρω τώρα που έχω την επιδότηση, το Ν96 δεν το ξέρουν κάν... κάτο σε Mobile Windows σκεύτωμαι... τι πρωτίνετε έκτως απο το HTC Diamond... Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

τελίκα βρε παιδία τι κιν να πάρω? το N95 & N95 8GB τα πήρα το ένα με την αναβάθμηση πέριση και το άλλο φέτος το Πάσχα...τι τηλ να πάρω τώρα που έχω την επιδότηση, το Ν96 δεν το ξέρουν κάν... κάτο σε Mobile Windows σκεύτωμαι... τι πρωτίνετε έκτως απο το HTC Diamond... Ευχαριστώ

Αν δε σε ενδιαφέρει η επιδότηση, βρες το και πάρτο αυτό το κινητό! 6510! Σκυλί, απλά!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο φεγγάρι το είχα πολύ καλό τηλέφωνο δεν λέω αλλα πολή μικρό για τα γούστα μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν δε σε ενδιαφέρει η επιδότηση, βρες το και πάρτο αυτό το κινητό! 6510! Σκυλί, απλά!

αθανατο τηλεφωνο!

αλλα πολθ δυσκολο να το βρεις πλεον!...

Link to comment
Share on other sites

Με 60 ευρώ από Γερμανία, ολοκαίνουργιο (όχι ανακατασκευή), και με 2 χρόνια εγγύηση!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ τέλειο τηλ. αλλά εγώ έχω μάθει να έχω λίγο ποιο μεγάλα τηλ. έχω ένα κοληματάκι χεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

αθανατο τηλεφωνο!

αλλα πολθ δυσκολο να το βρεις πλεον!...

Συμφωνω!

Απο ολα τα τηλεφωνα που ειχα τα τελευταια 10 χρονια, το 6510 ειναι το μονο που εχω κρατησει. Και το ειχα παρει θυμαμαι επειδη εχασα τοτε το 8310 μου. Το εχω λοιπον κρατησει για back up και δεν του εχω αλλαξει ουτε μπαταρια....

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω!

Απο ολα τα τηλεφωνα που ειχα τα τελευταια 10 χρονια, το 6510 ειναι το μονο που εχω κρατησει. Και το ειχα παρει θυμαμαι επειδη εχασα τοτε το 8310 μου. Το εχω λοιπον κρατησει για back up και δεν του εχω αλλαξει ουτε μπαταρια....

Νίκο, εγώ ο μ@λ@κ@ς το είχα πουλήσει...

ακόμα το σκέφτομαι και τα παίρνω!

Πραγματικά το κινητό αυτό ήταν καταπληκτικό.

Link to comment
Share on other sites

τελίκα βρε παιδία τι κιν να πάρω? το N95 & N95 8GB τα πήρα το ένα με την αναβάθμηση πέριση και το άλλο φέτος το Πάσχα...τι τηλ να πάρω τώρα που έχω την επιδότηση, το Ν96 δεν το ξέρουν κάν... κάτο σε Mobile Windows σκεύτωμαι... τι πρωτίνετε έκτως απο το HTC Diamond... Ευχαριστώ

TOUCH PRO

Έχω διαβάσει και ακούσει τα καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

το ποιο μέτεγενέστερο HTC Diamond? που έχει και πλοικτρολόγιο εεε ???

Link to comment
Share on other sites

το ποιο μέτεγενέστερο HTC Diamond? που έχει και πλοικτρολόγιο εεε ???

Κάτσε να σε φτιάξω επειδή είσαι καλό παληκάρι..

http://www.ilogic.gr/blog

Tρομερό συγκριτικό

HTC Touch Pro vs. Sony Ericsson Xperia X1 vs. E-TEN Glofiish V900 vs. Gigabyte GSmart MS808 vs. HTC Touch Diamond

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.