Jump to content
Σπύρος

Αγορά κινητού

Recommended Posts

παιδία μου γυάλισε στην Γερμανία το Nokia 8800 Gold Arte αυτό εδώ είναι το βρίκα στο Ελληνικό site http://www.nokia.com.gr/products/phones/nokia-8800-gold-arte τι λέτε βρε παιδία αξίζει? έχει 4 GB εσωτερική μνίμη αλλά με χαλάει που είναι Java... καμιά γνώμη? ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

παιδία μου γυάλισε στην Γερμανία το Nokia 8800 Gold Arte αυτό εδώ είναι το βρίκα στο Ελληνικό site http://www.nokia.com.gr/products/phones/nokia-8800-gold-arte τι λέτε βρε παιδία αξίζει? έχει 4 GB εσωτερική μνίμη αλλά με χαλάει που είναι Java... καμιά γνώμη? ευχαριστώ...

Γαμάτο! Πόσο πάει;;;

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω Ελλάδα αλλά εδώ το βρήκαμε 1180 ευρώ. αυτό εάν το πάρω εδώ θα μπορέσω να του βάλω κανονικά το Ελληνικό λογισμικό... εεε???

Link to comment
Share on other sites

1180 ευρα :lol::lol: για κινητο ρε παιδες?αξιζει?

Με την εξελιξη που εχουν αυτα σε λιγο καιρο δε θα πιανουν 1......γνωμη μου!

Link to comment
Share on other sites

1180 ευρα :lol::lol: για κινητο ρε παιδες?αξιζει?

Με την εξελιξη που εχουν αυτα σε λιγο καιρο δε θα πιανουν 1......γνωμη μου!

Η σειρά 88 δε χάνει αξία, καθώς δε στηρίζεται στην τεχνολογία...

Link to comment
Share on other sites

ειναι καθαρα στυλ, και κατασκευη υλικών...

Link to comment
Share on other sites

ξεθάβω το topic λοιπόν είμαι ανάμεσα στο Samsung HD-8910i το NOKIA N97 και iPhone 3G 3.0 version τι μου πρωτίνετε?

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν κυκλοφόρησε... Βέβαια στην Αγγλία παίζει από πριν να ανέβω ακόμα...

http://www.mirror.co.uk/news/technology/20...15875-21492384/

http://discussions.europe.nokia.com/discus...hread.id=145768

Οσο για τα Samsung και τις μπαταρίες να μην αρχίσω να ρίχνω σελίδες, γιατί δε θα σταματήσουμε ποτέ!!!

Link to comment
Share on other sites

1180 ευρα ^_^:) για κινητο ρε παιδες?αξιζει?

Με την εξελιξη που εχουν αυτα σε λιγο καιρο δε θα πιανουν 1......γνωμη μου!

1180 ευρω....για κινητο...1180 ευρω....εχει να πεσει πεινα....Και μετα διαμαρτυρομαστε..

Link to comment
Share on other sites

τι να πάρω σε διάφορα βίντεο που βρήκα στο νετ το Ν97 είναι πολύ ποιο αργό απο το HD-8910i της Samsung... το iPhone 3GS απορίπτετε λόγο μικρής καμέρα και εξάλου 600MHz επεξεργαστή της Samsung που φοράει και το ίδιο το Samsung ;) To N97 εχει 434MHz... δεν ξέρω πραγματικά δήλιμα μεγάλο :(

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν είμαι πρως αγωρά αυτές τις μέρες για τον Samsung GT-i8910 Omnia HD τι έχετε ακούσει? πείτε μου τις γνώμες σας.

Link to comment
Share on other sites

Για το Ν97 έχετε ακούσει κάποιο πρόβλημα?

Ναι. Υπάρχει!

Αυτό είναι το πρόβλημά του!!!

Link to comment
Share on other sites

Δές πως πάει το Ν97 σε σχέση με το Samsung GT-i8910 Omnia HD

Link to comment
Share on other sites

παιδια για το iphone ποια η γνωμη σας; το εχει καποιος; ειμαι κατοχος (ευτυχης η δυστυχης δεν ξερω ;) ) 3 μερες τωρα και παρολο τα παρα πολλα πραγματα που μπορεις να κανεις με εχει ξενερωσει θα ελεγα κ λιγο σε αρκετους τομεις.....

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως μόλις κυκλοφορήσει το Νοκια 5530 το πήρα

http://www.nokia.gr/products/phones/nokia-5530-xpressmusic

Link to comment
Share on other sites

εγώ μετά από πολύ σκέψη τελικός λέω το Samsung GT-i8910 Omnia HD θα το παραγγίλω απο σήμερα στο Plaisio

Link to comment
Share on other sites

εγώ μετά από πολύ σκέψη τελικός λέω το Samsung GT-i8910 Omnia HD θα το παραγγίλω απο σήμερα στο Plaisio

Αυτό είναι που το πενάκι του κρέμεται απ' έξω

Link to comment
Share on other sites

παιδια για το iphone ποια η γνωμη σας; το εχει καποιος; ειμαι κατοχος (ευτυχης η δυστυχης δεν ξερω :D ) 3 μερες τωρα και παρολο τα παρα πολλα πραγματα που μπορεις να κανεις με εχει ξενερωσει θα ελεγα κ λιγο σε αρκετους τομεις.....

εγω που εχω το iphone δν εχω κανενα παραπονο!και τα παιχνιδακια μ εχω(και τα σπανε) και bluetooth εχω!τι σε εχει ξενερωσει εσενα?

Link to comment
Share on other sites

εγω που εχω το iphone δν εχω κανενα παραπονο!και τα παιχνιδακια μ εχω(και τα σπανε) και bluetooth εχω!τι σε εχει ξενερωσει εσενα?

μωρε κ εγω κ παιχνιδακια εχω βαλει κ προγραμματακια εχω που αλλα ειναι παρα πολυ καλα και καποια μουφα μεγαλη, και οντως ειναι απιστευτα τα πραγματα που μπορεις να κανεις γενικοτερα..

αλλα ειναι καποιες λεπτομερειες που μεχρι να τις συνηθισω θα μου παρει καιρο. πχ εχει bluetooth που χρησιμοποιειται μονο για ασυρματα ηχεια, για να γραψεις μηνυμα θελει δακτυλο 3χρονου παιδιου, η μπαταρια δεν κραταει τοσο πολυ οσο περιμενα, η καμερα ειναι αισχος σε σχεση με τις υπολοιπες δυνατοτητες του, αν δεν εχεις ιντερνετ στο κινητο τρως μεγαλο ξενερωμα, και το σημαντικοτερο απο ολα που τα παντα πρεπει να περαστουν μεσω itunes!! πανε δλδ οι παλιες καλες εποχες που εβαζα την καρτα στην usb και εβαζα οτι ηθελα απο τραγουδια φωτογραφιες προγραμματα παιχνιδια..

και δεν το ξερω κ καλα κ το itunes και κανω αρκετες μλκτσες... εχω κ το αλλο που μου βγαζει τις περισσοτερες φορες σφαλμα το προγραμμα κ δεν μπορει να ανοιξει, δεν θελει κ πολυ να ψιλοξενερωσω... αν κ οκ καποιες δυνατοτητες κ γενικοτερα το συνολο ειναι φοβερο, αλλα ειναι αυτα τα πραγματα που μου την σπανε λιγο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.