Jump to content
Σπύρος

Αγορά κινητού

Recommended Posts

παιδές μου χορηγεί η cosmote 80 ευρώ. Tι καλό όμορφο κυκλοφορεί στην αγορά να τσιμπίσω? δεν με ενδιφέρουν οι ηλεκτρονικές ευκολίες όπως bluetooth και τέτοια. επειδή δεν ασχολούμε με κινητά πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

παιδές μου χορηγεί η cosmote 80 ευρώ. Tι καλό όμορφο κυκλοφορεί στην αγορά να τσιμπίσω? δεν με ενδιφέρουν οι ηλεκτρονικές ευκολίες όπως bluetooth και τέτοια. επειδή δεν ασχολούμε με κινητά πολύ :)

www.gsmarena.com

Link to comment
Share on other sites

παιδές μου χορηγεί η cosmote 80 ευρώ. Tι καλό όμορφο κυκλοφορεί στην αγορά να τσιμπίσω? δεν με ενδιφέρουν οι ηλεκτρονικές ευκολίες όπως bluetooth και τέτοια. επειδή δεν ασχολούμε με κινητά πολύ :blink:

Αν δε σκοπευεις να δωσεις κι αλλα εκτος των 80ευρω, τοτε περιοριζεσαι σε πολυ λιγα κινητα και ειναι θεμα καθαρα γουστου. Ριξε μια ματια στα sites των eshop,germanos,oteshop κλπ να δεις ποια παιζουν σε αυτη την τιμη.

Εγω παντως συντομα θα παρω το SE Ζ710i (~¤235). Αν ειναι να δωσεις κι αλλα λεφτα ριξτου μια ματια, μολις κυκλοφορησε!!!

Στο gsmarena που ανεφερε ο meltemie θα βρεις reviews για κινητα που θα σε βοηθησουν στην επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια η γνώμη σας για το Mio A701?

Αξίζει να δώσω τα λεφτά για να έχω και κινητό και GPS η να πάρω σκέτο ένα μηχάνημα GPS?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια η γνώμη σας για το Mio A701?

Αξίζει να δώσω τα λεφτά για να έχω και κινητό και GPS η να πάρω σκέτο ένα μηχάνημα GPS?

nokia N95.έρχεται το 1ο τρίμηνο του 2007 και απλά τα έχει όλα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια η γνώμη σας για το Mio A701?

Αξίζει να δώσω τα λεφτά για να έχω και κινητό και GPS η να πάρω σκέτο ένα μηχάνημα GPS?

To εχει ενας φιλος μου και ειναι ενα καλο PDA.

nokia N95.έρχεται το 1ο τρίμηνο του 2007 και απλά τα έχει όλα!

Το Ν95 δεν το εχω δουλεψει ακομα. Επαιξα ομως πολυ με το HTC (QTeck δηλαδη) P3300.

Βγαινει αυτες τις ημερες στην αγορα, ειναι μικροτερο απο το Mio (κατα τη γνωμη μου και πιο αξιοπιστο), με ενσωματωμενο GPS Receiver, με Trackball οπως τα laptop της IBM) και Track Wheel παρομοιο με αυτο του iPod. Χρησιμα και τα δυο οταν θελεις να χειριστεις μια Windows Mobile συσκευη με το ενα χερι :). Επισης οθονη 2.8'' με αναλυση 240 x 320. Ειναι Quad-band με WiFi, Bluetooth, 128MB μνημη ROM, 64MB μνημη RAM, υποδοχη για καρτα μνημης MicroSD και καμερα στα 2.0 Megapixel. Μην ξεχασω και το ενσωματωμενο FM Radio. Τιμη δεν ξερω δυστηχως αλλα..............ερωτευτηκα παλι tongue.gif

Φατε ματια ψαρια.

tomtom_easytouse_287x414.jpgtomtom_callhandling_287x414.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχω καταλήξει σε 3 Palmtops:

Το 1ο είναι το mio A701 το οποίο μου αρέσει αρκετά αλλά το μόνο μείον του είναι ότι δεν έχει wifi.

To 2o είναι το HTC P3300 στο οποίο το μόνο μείον του είναι ότι δεν έχει πάρα πολύ καλό επεξεργαστή.(Μήπως να κοίταζα προς το ΗΤC P3600?)

Και το 3ο είναι το HP 6915 το οποίο τα έχει όλα αλλά δεν μου αρέσει τόσο πολύ εμφανισιακά.

Τι θα προτείνατε από τα 3 και γιατί παρακαλώ?

Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε αν μπορώ να βρω πουθενά το destinator...?

Link to comment
Share on other sites

Ψαξε για κανενα πακετο καρτοκινητης. Ειναι φθηνα και ειναι ξεκλειδωτα. Ψξε βρες κανενα Siemens. Aλλιως με ¤20 ακομα θα βρεις Νοκια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδες τσιμπησα την Παρασκευη το Sony Ericsson Z710i, σε γαματο μαυρογκρι χρωμα :thumbsup:

Η λιανικη τιμη του ειναι γυρω στα ¤245 (για οποιον ενδιαφερεται) κι απο χαρκατηριστικα δεν του λειπει τιποτα. Εχει Bluetooth, Radio, MemoryStick Micro, MP3 player, 2Mpixel camera και διαφορα αλλα. Σε οποιον του αρεσει και καλυπτει τις αναγκες του του το συστηνω :)

Sony Ericsson Z710i - Specs

Edited by Mythos
Link to comment
Share on other sites

Η αντιστοιχη προταση απο τη Νοκια, ακουει στο ονομα 5300.

nokia-5300-00.jpg

Στα ιδια λεφτα σχεδον και θα αποκτηθει συντομα, καθως αρεσει πολυ σε μια ψυχη............ tongue.gif

Nokia 5300 Specs

Link to comment
Share on other sites

τι γνώμη έχετε για το Mitsubishi M 430i,

SPECS

camera 1.3 Mpixels interpolated to 2.0 Mpixels

Screen 256.000 colors

πουίέται τώρα το εν λόγω κινητό ή έχει βγάλει η Mitsu άλλα.?

Link to comment
Share on other sites

Bγαινει σε πολλα χρωματα αρα κανει για ολους.

Εχει καποια προβληματακια ομως........

εμένα με ενδιαφέρει να μην κάνει auto-shut off όπως έκανε το M341i, Προβλήματα bugs ? dead.gif

Link to comment
Share on other sites

τι προτείνεται για smartphone? symbian ή windows mobile?

αν symbian τότε UIQ (p990) ή s60 (nokia N-series)?

πολύ το ζαχαρώνω το p990!! ;):unsure:

τι λέτε??

Link to comment
Share on other sites

τι προτείνεται για smartphone? symbian ή windows mobile?

αν symbian τότε UIQ (p990) ή s60 (nokia N-series)?

πολύ το ζαχαρώνω το p990!! ;):unsure:

τι λέτε??

Προσωπικά προτιμώ windows mobile.

Αν πας πάντως για win. mobile κοίτα και το HTC P3300. Περιμένω πότε θα έρθει σε κατάστημα της ΤΙΜ για να το πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.