Jump to content
Peryrho

Golf VI

Recommended Posts

Guest VIDEOMIX

Εαν θα μπορούσατε να στείλετε ενα γράμμα στην VW, στους σχεδιαστές της, στους δημιουργούς της εταιρίας, τι θα θέλατε να βελτιωθεί, διορθωθεί, προστεθεί, αναπτυχθεί στο νέο GOLF που όλοι περιμένουμε;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη απλα να ειναι σαν το δικο μου,οχι ομως 200 με 140 αλογα παραπανω!!! tongue.gif^_^

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε?Για ελα να σε παω μια βολτα να δουμε στριβω?Ας ειναι καλα τα PSS9!!! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Σε πιανω τι εννοαεις αλλα με τα αλογα που εχω στριβω παρα πολυ καλα γιατι φοραω τον βασιλια των αμορτισερ!!!

Link to comment
Share on other sites

:cry::cry::cry: Καλα ρε θα παω στον Πιτ και θα δειτε.....Που μου λετε τετοια για το χρυσο μου θα το κανω F16!!! tongue.gif:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
Μπηκα και εγω να δω καμια φωτο και εμεινα με την χαρα...... tongue.gif

Γι' αυτό το λόγο διορθώθηκε ο τίτλος

Link to comment
Share on other sites

Να μας στείλει καμία φωτό να ξεκα*****σουμε και μια ημερομηνία παρουσίασης γιατί δεν μπορώ - δεν μπορώ να περιμένω!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

APO OLES THS GENIES TON GOLF NA PAREI KAI KATI

OSTE TO GOLF VI NA EINAI TO KALYTERO GOLF

ALOSTE TA UPSILOBATHMA STELEXH THS VW LENE POS TO GOLF VI EINAI

TO STAURODROMI THS POREIAS TOUS KAI THA PREPEI NA PAROUN TON SOSTO DROMO GIA NA EXOUN ANODIKI POREIA

Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτεί κανείς ότι το 5άρι είναι το πιο ακριβό και πιο "προβληματικό" GOLF που έβγαλε ποτέ η εταιρία, τότε δεν έχει και πολλά να περιμένει από το 6. Λογικά θα ρίξουν την ποιότητα, για οικονομία χρημάτων, θα ξεκινήσουν με τους ίδιους κινητήρες και μετά βλέπουμε. Πάντως θα βγει στην παραγωγή το 2009. Μέχρι τότε, μπορεί να αλλάξουν πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτεί κανείς ότι το 5άρι είναι το πιο ακριβό και πιο "προβληματικό" GOLF που έβγαλε ποτέ η εταιρία, τότε δεν έχει και πολλά να περιμένει από το 6. Λογικά θα ρίξουν την ποιότητα, για οικονομία χρημάτων, θα ξεκινήσουν με τους ίδιους κινητήρες και μετά βλέπουμε. Πάντως θα βγει στην παραγωγή το 2009. Μέχρι τότε, μπορεί να αλλάξουν πολλά.

Και το πιο ομορφο για μενα μετα απο το MK I :wacko:

Η παραγωγη του 6 θα γινεται ΚΑΙ στο εργοστασιο στη Πολωνια ;) για να πεσει το κοστος

Οσο αφορα τους κινητηρες θα βγει απο την αρχη 1.6 TSI στα 180-200 ps

Link to comment
Share on other sites

Μονο σχεδιαστικες ακροτητες να μην κανουν...

Το Golf αγαπηθηκε για την επιβλητικη εμφανιση

και την στιβαροτητα που σου δινει το αμαξωμα κοιταζοντας το!!!

Το Golf καταφερνει να ειναι ''απλο'' σχεδιαστικα και ταυτοχρονα πολυ ομορφο..πραγμα πολυ δυσκολο!!

Για αυτο το λογο ειναι και η ναυαρχιδα της VW εδω και 35 χρονια!!!

Πιστευω οτι οι Γερμανοι το ξερουν, και προς αυτη την κατευθυνση θα κινηθουν...

Οσον αφορα ποιοτητα κατασκευης και τα προβληματα.......με την μειωση του κοστους που θελουν να πετυχουν

δεν μπορω να σκεφτω τον τροπο που το VI θα ειναι καλυτερο απο το V!!!

Η συνεχεια επι των εκθεσεων.....

Edited by karlos
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως αν και δεν εχω golf (ουτε και προκειται να παρω γιατι ειμαι κολλημενος με τα κουπε της εταιριας) θα ηθελα ενα αυτοκινητο σαν το mk1 gti προσιτο (ferrari του λαου) , αθραυστο σαν το manhatan, ομορφο σαν το mk4 και γριγορο σαν το tfsi.

Zηταω πολλα?????

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6

oxi τιποτα. . . απλα πραγματα! :D

μιλας και εσυ που αγορασες BMW μιση τιμη! ;)

on topic!

ενα πραγμα πρεπει να εχει το Golf VI . . .

καλυτερη αξιοπιστια! και θα ειναι tzet! :)

Link to comment
Share on other sites

xwris προβληματα tongue.gif

+1000000 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.