Jump to content
Peryrho

Golf VI

Recommended Posts

Ενταξει,μας πεισατε tongue.gif

γουστα ειναι αυτα γιατι να πρεπει να σε πεισει κανεις?

δλδ αν σου πω εγω οτι εμενα το γκολφ 6 μου μοιαζει γυναικειο?ετσι μου εκατσε τι να κανουμε?

αντιθετως το σιροκο που αρεσει πολυ..δλδ δεν θα κατσω να θαψω το σιροκο επειδη δεν το εχω η επειδη εχω το 5αρι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L
γουστα ειναι αυτα γιατι να πρεπει να σε πεισει κανεις?

δλδ αν σου πω εγω οτι εμενα το γκολφ 6 μου μοιαζει γυναικειο?ετσι μου εκατσε τι να κανουμε?

αντιθετως το σιροκο που αρεσει πολυ..δλδ δεν θα κατσω να θαψω το σιροκο επειδη δεν το εχω η επειδη εχω το 5αρι.

Γυναικείο μπορείς να πεις το micra , το getz , το picanto (αν και πάλι θα σε παρεξηγούσα) αλλά όχι το Golf .

Mε τίποτα.

Kαταρχήν τι θα πει γυναικείο και αντρικό? Και να σου πω, μήπως είναι περισσότερες οι γυναίκες που κυκλοφορούν με 5άρια από τους άντρες? Εγώ έτσι βλέπω στον δρόμο. ¶ρα τι χαρακτηρίζει ένα αμάξι γυναικείο? Δεν υπάρχει αυτό το πράγμα.

Εντάξει στην αρχή όλοι είπαμε την άποψή μας. Αλλά τώρα υπάρχουν ιδιοκτήτες των 6αριών και θα πρέπει να τους σεβαστούμε λιγάκι. :lol: . ¶σε που πολύ πιθανόν να είμαστε και εμείς οι επόμενοι. Θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε αν βγουν τίποτα εκδόσεις GT Sport :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε αν βγουν τίποτα εκδόσεις GT Sport :lol:

Για αυτο ακριβως θα περιμενω να κλεισει 3 χρονια το tsi μου ( 19 μηνες το'χω) γιατι η vw ειναι ικανη να μας κανει παλι αλλαγες :lol::D:lol: Με τις αυτοκινητοβιομηχανιες ολα πρεπει να τα περιμενουμε. fire.gif

Link to comment
Share on other sites

Γυναικείο μπορείς να πεις το micra , το getz , το picanto (αν και πάλι θα σε παρεξηγούσα) αλλά όχι το Golf .

Mε τίποτα.

Kαταρχήν τι θα πει γυναικείο και αντρικό? Και να σου πω, μήπως είναι περισσότερες οι γυναίκες που κυκλοφορούν με 5άρια από τους άντρες? Εγώ έτσι βλέπω στον δρόμο. ¶ρα τι χαρακτηρίζει ένα αμάξι γυναικείο? Δεν υπάρχει αυτό το πράγμα.

Εντάξει στην αρχή όλοι είπαμε την άποψή μας. Αλλά τώρα υπάρχουν ιδιοκτήτες των 6αριών και θα πρέπει να τους σεβαστούμε λιγάκι. :D . ¶σε που πολύ πιθανόν να είμαστε και εμείς οι επόμενοι. Θα τρέχουμε και δεν θα φτάνουμε αν βγουν τίποτα εκδόσεις GT Sport :whistling:

διαφωνω αλλα δεν θελω να πεισω κανεναν απλα εξεφρασα προσωπικη αποψη.

Κ οσον αφορα τους ιδιοκτητες των 6ριων δεν νομιζω οτι τους εχει μειωσει κανεις...σορυ αν τα γουστα μερικων δεν συναυδουν με τα γουστα των υπολοιπων αυτο δεν σημαινει οτι δεν τους σεβομαστε.εξαλου αν τους αρεσει το 6αρι καλα κανουν κ το παιρνουν κ ικανοποιουν τον εαυτο τους αλλα επειδη το αγορασαν δεν σημαινει οτι πρεπει να τους πω κ μπραβο...απλα καλοριζικοι κ καλοταξιδοι..

Link to comment
Share on other sites

2πλο ποστ γιατι κολλησε ο xplorer η το site

@tsi122 αν δεν εχεις κατι να πεις μην ποσταρεις -----

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Και ιδου ....

Golf R20

270 σε 2000cc ... δεν ακουγεται καθόλου άσχημο. . !

¶ντε με το καλό, να δούμε και τις πρώτες φωτογραφίες.

Έρχεται το τέλος των ατμοσφαιρικών κινητήρων(???)

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις την διαφορα του υπολογιστη ταξιδιου της εκδοσης comfortline,

απο τον υπολογιστη ταξιδιου plus της εκδοσης highline?

Link to comment
Share on other sites

Και ιδου ....

Golf R20

270 σε 2000cc ... δεν ακουγεται καθόλου άσχημο. . !

αυτο εχω την εντυπωση θα μας παρει τα μυαλα...αν σχεδιασουν τα πισω φαναρια πιο aggressive τοτε εχουμε να κανουμε με καλυτερη προταση απο το σημερινο r32 μιας που θα ειναι 2λιτρο υπερτροφοδοτουμενο.ειδωμεν

τα GT-GTi ποτε αναμενονται

Link to comment
Share on other sites

:whistling: :whistling: :whistling::D:angry2::D

theo δεν κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου...ειπα οτι το απλο δεν μου κανει.

τωρα αναμενω τις πιο αγριες εκδοσεις κ ναι το R20 μαζευει αρκετα καλα στοιχεια αρκει να σχεδιασουν τα πισω φαναρια

αφου τα παμε κ στο meeting B):D

PS ασε ψαχνω να δω τι θα κανω με τα φαναρια να παρω αυτα τις hella που ειναι xenon look κ να βαλω χενον η να παρω κατι

πολυ αλητικα με λεντ r8 style....

Link to comment
Share on other sites

Guest basilis81

Παντως παδια το ρημαδι το 6αρι τραβαει τα βλεμματα στο δρομο.Ισως επειδη ειναι φρεσκο-φρεσκο.Το παρατηρησα απο τα λιγα χιλιομετρακια που του εχω κανει.

Link to comment
Share on other sites

Παντως παδια το ρημαδι το 6αρι τραβαει τα βλεμματα στο δρομο.Ισως επειδη ειναι φρεσκο-φρεσκο.Το παρατηρησα απο τα λιγα χιλιομετρακια που του εχω κανει.

Οπως ακριβως το ειπες ;) .Κατσε να περασουν κανα 3 χρονια που θα εχου γεμισει οι δρομοι απο 6αρια και θα δεις πως θα περνουν απαρατηρητα, ποσο μαλιστα οταν θα κοντευει και η εβδομη γενια golf.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν έχω πετύχει κανένα στο δρόμο ακόμα. Σε ολόκληρη Θεσσαλονίκη ούτε ένα. Και το δικό μου αργεί ακόμα. Πάντως και οι δρόμοι να γεμίσουν εμείς θα το χαιρόμαστε. Και ότι και να μου λένε κάποιοι γνωστοί μου ότι έκανα λαλακία που πήρα golf επειδή θα το έχουν όλοι, τους γράφω... Δηλαδή έπρεπε να πάρω ferrari????? tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

εδω φλωρινα που σπουδαζω κυκλοφορουν κανα 2 παντος..βασικα δεν πιστευω οτι τραβαει τα βλεματα γιατι αν δεν προσεξεις την μουρη του και το δεις ετσι απλα σα να βλεπεις το 5 αρι ειναι.ειδικα στο πλα'ι...αληθευει οτι σε 3 χρονια θα βγει η 7η γενια?μου το ειπε ο τοπικος αντιπροσωπος.γιατι τοσο λιγο θα το κρατησουν?μου φενεται οτι και τα αυτοκινητα εχουν γινει σαν τους υπολογιστες....καθε 3 και λιγο αλλαζουν μοντελα...ελεος!ασχετο...το καινουριο πολο ποτε ερχεται??divinick mhn ακους κανεναν φιλε..οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια....και φυσικα εκανες μια απο τις καλυτερες επιλογες στην κατηγορια...να το χαιρεσε με το καλο να σου ερθει!

Edited by Anestis.
Link to comment
Share on other sites

Που θα πάει θα δω και γω. Βασικά δεν μ ενδιαφέρει αν τραβάει τα βλέμματα ή όχι. Στο δρόμο θέλω να δω πως είναι. Γιατί αλλιώς το βλέπεις στην αντιπρσωπεία.Και γω κάτι άκουσα ότι σε τόσο καιρό θα βγει το νέο μοντέλο... Όσο για το νέο polo άγνωστο.. Σ ευχαριστώ anestis..Και γω αυτό λέω.. Γιαυτό και γω τους γράφω και όταν έρθει δεν τους βάζω μέσα.. tongue.giftongue.gif .. Ας πάνε να πάρουν αυτοί ιαπωνικά...

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ανοιγω νεο θεμα για το 6αρι δειτε και το βιντεακι για τα crash test του 6αριου

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

ανεστη εχει ειπωθει ο λογος που βγηκε το 6αρι να μην το επαναλαμβανουμε εδω στους κατοχους κ φαινομαστε κακοι κ προκατελημενοι.αφου τα ξερεις γιατι να στα λεω>?σου αρεσει να τα ακους μαλλον...η οχι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.