Jump to content
danichro

Φυμέ σε μαύρο Golf Iv

Recommended Posts

εβαλα και εγω τις madiko το μεσσαιο νουμερο και με εχουν ξεσκισει στο γραψιμο -_-:blink:

πηγαινε να περασεις απο κτεο να σου δωσουν ενα χαρτι οτι ειναι στο οριο τα φιμε σου και να τους το τριβεις στη μουρη...

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να βάλω κ μπροστά με ένα φιλαράκι αλλα ρε γμτ κολώνω για το βράδυ αν θα μπορώ να βλέπω.. Έχει βάλει κανείς??

(Υπενθυμίζω εχω βάλει το τερμα επιτρεπτό της Lummar και το βράδυ αν δεν έχει φώς κ θες να παρκάρεις, ζορίζεσαι λίγο)

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιό υποκατάστημα σου κάναν την τοποθέτηση? Ήταν προσεχτικά τα παλικάρια?

Έμεινες ευχαριστημένος από τη δουλειά? smurf2.jpg

Στο κατάστημα της Κηφισίας απέναντι απο την πρεσβέια του Ισραήλ.Εκαναν περίπου 2 ώρες δεν ξήλωσαν απολύτος τίποτα και προσωπικά δεν βρίσκω καποιο πρόβλημα αν και έχουν μπεί 1 χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Πιο σκούρες είναι οι 35 ή οι CS25?

Πιο σκούρες είναι οι CS - 20 και είναι περίπου σε ίδια σκουρότητα με την ALU-LIGHT. Οι CS - 35 είναι κατά πολύ πιο ανοιχτόχρωμες και από τις 2 παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Thx danichro... :mellow:

Τις CS35 έχεις κ συ εε? Πιο σκούρες είναι οι 35 ή οι CS25?

αν θελεις πιο σκουρες βαλε τις alu..

αλλιως cs-20 αν και ειναι κομματακι πιο σκουρες απο τις alu..

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου

picture0572pi.jpg

3M cs35

Αυτες ειναι απο οταν με περιμενατε να βαλω βενζινη ανεβαινοντα για Φιλιππειο ε...?

Ε ρε παλι σε τσακωσα...

Εγω μαλλον παω για CS-20...Δεν νομιζω να ξαναβαλω CS-35...θα δουμε...

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να βάλω κ μπροστά με ένα φιλαράκι αλλα ρε γμτ κολώνω για το βράδυ αν θα μπορώ να βλέπω.. Έχει βάλει κανείς??

(Υπενθυμίζω εχω βάλει το τερμα επιτρεπτό της Lummar και το βράδυ αν δεν έχει φώς κ θες να παρκάρεις, ζορίζεσαι λίγο)

Ego exo valei oti poio skouro (pou na vlepo kiolas) se ola kai oti pio skoura borousane brosta. Einai arketa skoura, to mono pou kourazei einai se taksidi to brosta. Kata ta alla einai oraio!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.