Jump to content
meltemie

2005 A8 Je Design

Recommended Posts

Guest Drake

@ GOLF R32. Σωστο αλλα το κοστος δεν ειναι το ζητημα εδω. Αλλωστε ποιος απο μας εχει τα λεφτα για το Α8 JE Design ή την S-Class Biturbo ε??..!!! :-))))

@ Michail. C230K ολα τα λεφτα ;-)

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε φιλε, σε παρακαλω...Οχι C230K...Μην με ξενερωνεις...

20 χρονων εισαι...Ελεος...

να σε παω μια βολτα με το Α4, να δεις τι εστι τετρακινηση μονιμη,μπας και βαλεις μυαλο....Δεν παλευεσαι... tongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε φιλε, σε παρακαλω...Οχι C230K...Μην με ξενερωνεις...

20 χρονων εισαι...Ελεος...

να σε παω μια βολτα με το Α4, να δεις τι εστι τετρακινηση μονιμη,μπας και βαλεις μυαλο....Δεν παλευεσαι... tongue.gif:)

NA SE KANO MIA BOLTA ME TO NEW RS4?????

Link to comment
Share on other sites

Guest Drake
Οχι ρε φιλε, σε παρακαλω...Οχι C230K...Μην με ξενερωνεις...

20 χρονων εισαι...Ελεος...

να σε παω μια βολτα με το Α4, να δεις τι εστι τετρακινηση μονιμη,μπας και βαλεις μυαλο....Δεν παλευεσαι... tongue.gif:)

Καλα εσυ μην παρεις, δεν σε πιεσε κανεις tongue.gif

Για τωρα παντως, μια Sportscoupe C230K δεν θα με χαλαγε καθολου..

Για αργοτερα... κινεζος νονος.. :blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Την Sportscoupe την εχει κολλητος μου Αθηνα...Εχω βαρεθει να την οδηγαω...Ολα καλα κι ωραια, μονο μην διανοηθεις να πας πανω απο 140..ειτε εχεις τιμονι, ειτε οχι, το ιδιο κανει...Και εχει και 17αρια, με το καλο πακετο....

Αστα, το αμαξι πλεει....

Τεσπα, η νοοτροπια Μερτσεντε να ναι κι ο,τι να ναι, δεν μου αρεσε, και την ακουγα ευτυχως πιο συχνα παλιοτερα, και οσο παει ευτυχως λιγοστευει...

Αλλο να ναι καλο ενα αμαξι,κι αλλο να λεμε οτι στριβουν κιολας με ωραια αισθηση... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Drake γενικώς συμγωνούμε δεν λέμε κάτι διαφορέτικο. Το μόνο διαφορετικό που λέω εγώ είναι η πεποιθησή μου οτι το mercedes δεν θα στρίβει όπως το audi.

Ενας απο τους λόγους που το λέω ? Το traction εκανε παρουσίαση για την 55 και 65 amg. Ζήτησαν αμάξι για test drive και τους το ΑΡΗΝΗΘΗΚΑΝ ! Μια εταιρεία η οποία θέλει να πουλήσει το αμάξι της και δεν φοβάται να γίνει ρεζίλι θα τους πάρει και τηλέφωνο να πάνε να το πάρουν απο ενα περιοδίκο ή εκπομπή αυτοκινήτου. Καλά τα άλογα της mercedes καλά και τα 0-100 αλλά όταν θα τα βάλεις σε μια πίστα to rs6 και την 65 amg το audi θα της κλείσει το σπίτι ! Δεν συζητώ τι θα γίνει αμα πετάξεις κάνα r32 ....... Συγκρίνω κατηγορία sedan !

Pacific συμφωνω 100% με αυτα που ειπες.

Η Ε200 ομως δεν ειναι για να αρχισεις τα στροφιλικια! Εχει σκοπο να συμμετεχει ο οδηγος οσο το δυνατο λιγοτερο και να ταξιδευει οσο πιο ανετα και ξεκουραστα γινεται. Αλλος προσανατολισμος.

Αυτο που λεω εγω ειναι οτι υπαρχουν Mercedes με αυτον τον προσανατολισμο αλλα και Mercedes με πιο σπορτιφ προσανατολισμο, μια SLK 55 AMG πχ.. Σωστο?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια λετε συνεχεια για στρηψιμο!!!!!

Αν θελεται να παρεται car για αναβασεις εχεται τρεις επιλογες Lancer(ναι ναι πειτε οτι ειναι ρυζι)η porche 911 gt2 r (αν δεν κανω λαθος ) η το θεο τις αυτοκινησης AUDI Coupe Quattro 20V τετοιο αυτοκινητο δεν θα ξαναβγει!Τωρα Μιλατε για δυο βαρκες(α8 και s) κανενας δεν θα παρει τετοιο car για να κανει αναβασει!

Edited by bob
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε παιδια με λιγα λογια βγαλατε της mercedes χαζα αμαξια κ αχρηστα!!!!! Οταν συγκρινουμε δυο αυτοκινιτα πρεπει τουλαχιστον να ειναι στιν ιδια κατηγορια.Εχω οδηγησει mercedes Ε με ΑΜG αναρτησει κ εστρηβε ετσι οπως θα ζηλευαν πολλα γρηγορα αμαξακια!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.