Jump to content
doggy

Nicknames, από που?

Recommended Posts

Καλωσήρθατε Όλοι!!!

ηλιας ειναι το ονομα μου και gr η πολη καταγωγης μου , γρεβενα

αχμ... "κοντογειτονιά" ο πατέρας μου είναι από Γρεβενά :p:)

Αν και έχω να πάω χμμμ 20-21 χρόνια :p

Link to comment
Share on other sites

μεσα απο γρεβενα η απο κανενα χωριο αν επιτρεπετε; εγω πηγαινω τουλαχιστον μια φορα το μηνα, μπορει και παραπανω αν βολεψει. δεν ειναι καμια ιδιαιτερη πολη αλλα εκει βρισκονται φιλοι και συγκενεις

Link to comment
Share on other sites

Ηλία, είναι από το Φελλί :)

Αλλά όποτε πηγαίναμε, ναι μεν κοιμόμασταν στο χωριό αλλά όλη την μέρα την περνούσαμε στα Γρεβενά.

Link to comment
Share on other sites

απο τη μερσινα ειμαι γω. ειναι πολυ κοντα στα γρεβενα. λογικο ειναι, ολα τα παιδια που ερχονταν στα χωρια τους για γιορτες η διακοπες ολη μερα στα γρεβενα τη βγαζανε

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διάλεξα κάτι πολύ πρωτότυπο!

Λευτέρης όνομα και 7 το golfaki που περιμένω.

Μάλλον δεν είχα έμπνευση εκείνη την ώρα... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

η μεγαλη μου αγαπη στους δυο τροχους ειναι ενα σκουτερ gilera gp800,εχω δαπανησει για τη φροντιδα και τη βελτιωση του υπερβολικα πολυ χρονο αλλα και χρηματα.

θα χαρω να προσφερω οποια πληροφορια χρειαζεται καποιος που αφορα σκουτερ απο το 2009 ανηκω σε αυτη την κατηγορια μοτο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το Toni από το όνομα μου Αντώνης και το power από το γυμναστήριο ήμουν ο δυνατός του γυμναστηρίου και με έλεγαν που είσαι ρε power και έτσι έμεινε το Toni_power  από τα παλιά χαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Από το X factor στην Κένυα.

EDIT: :lol:

Λοιπόν πριν πολλά χρόνια είχα το nickname Xtreme! σε παιχνίδια τύπου counter strike, όχι το ίδιο το counter strike αλλά σε παρόμοια. Είχα περάσει και από διάφορες ομάδες (clans) και ήμουν πολύ καλός, έπαιζα εκτός από Ευρωπαϊκούς και σε Αμερικάνικους servers με υψηλό ping 150+ ms και τα κατάφερνα αρκετά καλά απέναντι σε Αμερικάνους και Καναδούς. Μάλιστα η καλύτερη ομάδα που μπήκα (διεθνής ομάδα αλλά είμασταν κυρίως Αμερικάνοι, Καναδοί και Ευρωπαίοι, από Ευρώπη είχαμε παίκτες από Αγγλία, Ολλανδία που ήταν και το αστέρι της ομάδας ο τύπος ήταν φαινόμενο, Νορβηγία - ο δεύτερος καλύτερος, εγώ από Ελλάδα κ.α.) έφτασε στην πρώτη θέση παγκοσμίως με ρεκόρ νικών για 4-5 συναπτά έτη, μέχρι που είχε αρχίσει να φεύγει και κόσμος και να αραιώνει το παιχνίδι, οπότε κατεβάσαμε ρολά. Στα καλά μας χρόνια επειδή είχα γίνει γνωστός, πολλοί και από άλλες ομάδες, άρχισαν και με φώναζαν Χ, οπότε με τον καιρό αποφάσισα να φτιάξω αυτό το avatar που βλέπετε. Έβαλα αυτές τις φλόγες για να δείξει πιό "κακό" και έκανα το γράμμα μαύρο για αντίθεση. Το συγκεκριμένο λοιπόν avatar είναι 13-14 ετών. Στο μεταξύ ήδη είχα αρχίσει πριν από 15 χρόνια να ασχολούμαι και με τη βελτίωση σε παλιότερα αμάξια. Συγχρόνως το διάστημα εκείνο έπαιζα και τα παιχνίδια αυτά αλλά είχα άλλα nicknames μέχρι που το 2007 ήρθε και το edition και 2 χρόνια μετά είπα να γραφτώ στο Αμερικάνικο golfmkv. Τι να βάλω λοιπόν, και θυμήθηκα τα χρόνια εκείνα, αλλά δεν θα βαζα σκέτο X γιατί θα ήταν σαν να το πάτησα καταλάθος, και το Xtreme! μου φαινόταν υπερβολικό για ένα hot hatchback. Οπότε ουσιαστικά αποτύπωσα το avatar με λέξεις, Dark X, και τα κόλλησα σε μία για πιό compact.

Edited by DarkX
Link to comment
Share on other sites

DarkX... έχεις περάσει από CoD WaW, Medal of Honor etc.? ^_^

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ήμουν βετεράνος στο Unreal κυρίως DM (deathmatch) και Team DM από το 1999 αλλά αργότερα έπαιξα και αρκετό INF (infiltration) το οποίο ήταν ένα mod που τροποποιούσε το παιχνίδι σε ένα counter strike emulator. Επίσης έπαιξα και UT2004. Έκλεινα 8ωρα κάτι εποχές! :crazy:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αχ εποχές!!! :)

από UT πέρασα και εγώ (kourampies) και τώρα πλέον καίγομαι στο PS4 με άλλα games (Destiny, Overwatch, CoD AW & BO3 etc) ... έλειψη χώρου με έκανε να γυρίσω σε console gaming.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.