Jump to content
doggy

Nicknames, από που?

Recommended Posts

Guest menecat

Εγώ έβγαλα το nick μου κάνοντας μετατροπή του επωνύμου μου απο τα Ελληνικά στα Αγγλικά (καλα τι δούλεμα έιχα φαει με αυτό το επώνυμο στο Γυμνάσιο δέν λέγεται)...

Έτσι λοιπόν έχουμε Μενεγάτος σε >Menecat :D

Link to comment
Share on other sites

Το nickname μου συμβολίζει φυσικά το αυτοκίνητο (του μπαμπα, μη χαίρεστε...). Και ένας λόγος ακόμα γιατι είμαι μοναδικός με επαγγελματικό στο club.... και με τόσες μοντίφες στο ενεργητικό μου(αεροτομες τυπου σκάλας, NOS σε νεα μορφή αυτόκολλητου και φυσικά το φοβερο αυτοκόλλητο του κλαμπ που δίνει 10ps ΣΤΗ ΡΟΔΑ!)

Με το νεο φορουμ είπα να το αλλάξω μπας και μας έρθει ο αη βασίλης με κανα golf μπας και χαρεί η γκόμενα βολτα αλλα που...Φετος ήρθε ο αη-@#$%^& :xmas:thumbsdown.gifprotest.gif:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

το δικό μου βγήκε στο σχολειο !!! κάποια μέρα ο κολλητός μου λέει έχεις ξανθά γενιά ε!! ε ναι φαίνονται έτσι γιατί πέφτει ο ήλιος του λέω.... οποτε θα σε λέμε fritz γιατί είναι το πιο γνωστο γερμανικό όνομα.....

ετσι...

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην το δικο μου δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με την μπυρα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Βλακεια που δεν το εκανα ΤΜ πριν βγει η ατιμη μπυρα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Το εχω πανω απο 8 χρονια κυριως στο IRC (GRNET) και φυσικα σε φορουμ!

Mythos λεγοταν ο πιο αρχαιος αθανατος, 5000ετων, απο την σειρα Χαιλαντερ, και ο 4ος καβαλαρης της αποκαλυψης! :):(:):D:D

Πολυ φαντασια ε :thumbsup::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

blue-smart-golf....τι άλλο απο ένα μπλέ έξυπνο γκόλφ! :):):) γιατί μπλέ έχουν πολοί όχι όμως με τις ίδιες δικές μου έξυπνες πατέντες!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by Blue-smart-golf
Link to comment
Share on other sites

Guest dahlback

Λοιπόν παίδες το δικό μου nickname όπως αντιλαμβάνεσται είναι δανεισμένο απο τον τρελό σουηδό Dahlback που έφτιαξε το υπέρτατο εργαλείο: GOLF IV στα 900+. :wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Guest DILITROS
:wacko: ΝΑ ΜΑΙ ΚΙΕΓΩ!!!! ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΚΑΡΦΙΣΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ ΑΘΩΟ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΙΚΟ ΜΚ3 ΜΟΥ!!!!! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Η ΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΤΟΥ ΑΝΩΤΕΡΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟΥ ΝΕΥΡΩΝΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΧΗΜΙΚΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΕΙΧΕ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΑΥΤΟ NICKNAME

Link to comment
Share on other sites

κατ'αρχην τα ιταλικα τα εχω μεσα στο αιμα μου,εζησα στην ιταλια,η πρωην κοπελα μου ηταν ιταλιδα,σπουδασα την ιταλικη γλωσσα,αγαπησα καθε τι το ιταλικο απο πολιτισμο,κουλτουρα,νοοτροπια κουλουπου κουλουπου....

στα δικα μας...

elaborare= "βελτιωνω" στα ιταλικα ("tuning" στα αγγλικα) εξου και το πιο γνωστο και παλιο περιοδικο βελτιωσης στην ιταλια....ElaborarE *...στην ελλαδα δεν εισαγεται,γιατι μην με ρωτησετε,και το γνωριζετε μονο μεσω των covers που κερδιζετε στο NFS UG1&2....

elaborus="βελτιωση" στα ΛΑΤΙΝΙΚΑ (ελάμπορους) ,

("elaborazione" στα ιταλικα)

* το περιοδικο εχει και πολλα επι μερους FORUMS για ολα τα βελτιωμενα αυτοκινητα...

www.elaborare.com

απο κει γνωρισα και τα ιταλικα μελη των centos,και κανονισα το καλοκαιρι το 1ο ιταλοελληνικο meeting στην αιωνια πολη (Ρωμη)με cinque/seicento...μια συναντηση με πολυ μεγαλη επιτυχια...επ'ευκαιριας που ανεφερα το γεγονος...να οι φωτος απο το gallery του clubcento...

http://www.clubcento.gr/gallery/thumbnails.php?album=90

Edited by elaborus
Link to comment
Share on other sites

μάλλον θα μείνετε με την απορία οποιος γνωρίζει τις ταινίες του james dean ίσος το έχει δει κάπου....

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.