Jump to content
doggy

Nicknames, από που?

Recommended Posts

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ...

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ...

ΑΧΑΧΟΥΟΥΧΑΑΑΑ ΠΑΛΙ ΕΓΡΑΨΑ....

Link to comment
Share on other sites

το επιθετο μου ειναι τετζαλογλου και για να μην γραψω αυτο το σιδηροδρομο αποφασησα να το τροποποιησω λιγο και ετσι εγινε τετζας

Link to comment
Share on other sites

Guest Sir B

Λόγω αριστοκρατικής καταγωγής και αγέρωχης κορμοστασιάς,

χρόνια αναθρεμμένος στα κάστρα της βρετανικής εξοχής,

δίπλα σε λόρδους και φεουδάρχες,

καταγόμενος από αρχαία γενιά πριγκίπων...

Ναι...ο τίτλος του Sir μου έχει απονεμηθεί ουσιαστικά από γεννησιμιού μου...

ΥΓ παρόλα αυτά, τρελαίνομαι για Ξανθιώτη και Τσικουλάτα... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest TonyD

Εγώ, τι πρωτοτυπία?, απο το μικρό μου όνομα και το αρχικό του επιθέτου μου. :)

Θα ήθελα να κάνω όμως μια πρόταση και sorry :huh: αν την κάνω σε λάθος θέμα. Τι θα λέγατε προκειμένου να γνωριζόμαστε ;) στους δρόμους μεταξύ μας, να κολλήσουμε διπλα στο sticker του 'vwclub' & ένα ιδίου τύπου με το <nickname> μας! Έτσι θα μπορούν ευκολότερα και καποιοι ή κάποιες(χμμ...) :blush: να λένε και ένα 'γειά σου <τάδε>...' Έτσι σαν κίνητρο για να σπάει αμέσως ο πάγος! Το κατά πόσο είναι εφικτή η πρόταση μέσω του Club δεν ξέρω. Ακόμα και ατομικά όμως δεν είναι μεγάλη μανούρα! Εγώ πάντως θα το κάνω. Λοιπόν??? :thumbsup:

Υ.Γ. ¶σε που η πρόταση μου βολεύει τρελά και τα μέλη (fan του Αρτέμη Μάτσα) :ninja: να 'δίνουν' άγνωστα μέλη για το που βρίσκονταν & τι έκαναν...:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου βγήκε μετά απο πολύ σκέψη :) ...Τι θέλω να ρωτήσω,είπα,?Γιατί το polaki μας καιει λαδάκια αβέρτα...Aρα Λαδίλας και αγγλιστί για μεγαλύτερο κύρος!Το polaki ανήκει στο "ετερον ήμισυ"και επειδή δεν είχα παλιότερα εμπλοκή με forums δεν "κουβαλλούσα" καποιο nickname απο πρίν.Τωρα που έχω τουτου κυκλοφορώ στα forum και ως jims192

.To jim απο το Δημήτρης,το s απο τον Λαζόπουλο( Aαε, η Jims είμι ε...)(Θεσσαλία μεριά,οπου σπουδαζα και δουλεύω)και 192 ειν τ'αλογα.

Υ.Γ:Αν και πίστευα πως φταίει το πόδι μου που καίει λάδια το polaki(περασαν 4 μήνες μακρυά μου και δεν παραπονέθηκε)χθές ξαναζήτησε 1 ολάκαιρο λίτρο στα 27000χλμ.Συνεπώς,αν και πίστεψα πως για nickname το LADILAS θα έχει "προσωρινή" ισχύ...παραμένει επίκαιρο.

Edited by LADILAS
Link to comment
Share on other sites

Γειά και απο εμένα...

Εγώ;;; Κολλημένος με τον Στρατο και με την μουσική...και όχι με την μπάλα/(ευτυχώς) :huh:

Πρώην Πεζοναύτης... :)

Cuuuuuuuuuu music.gif

post-1668-1121843077_thumb.jpg

Edited by MARINE
Link to comment
Share on other sites

Guest AnnaX

Γεια χαρά και από εμένα!!!

¶ννα φυσικά το real name και το Χ είναι το αρχικό του επιθέτου μου...

So simple!!!

:D

Link to comment
Share on other sites

POlo εxω..! Ε παλια οταν ημουν μικρος ο πατερας μου με ειχε παει να με γραψει για Water Polo Σε ομαδα..Αλλα ποτε δεν τα καταφερα να παιξω Polo..Αλλα καταφερα να παρω Πολο..Συνεπως...Polistas..

Link to comment
Share on other sites

το deneinaigiasena βγηκε λογω μιας παλιας αγαπης που αφου μου εριξε σκ@τ@ μετα ηθελε αγαπες και λουλουδια...αμ δε κυρια μου!!!το ονομα αυτο πλεον χρησιμοποιειται και οταν ερχεται κανα μαγκακι ιταλος και μου λεει "ωραιο το αμαξι" και του λεω "ωραιο ειναι,αλλα ΔΕΝΕΙΝΑΙΓΙΑΣΕΝΑ!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

:blush: ΓΕΙΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΧΙΟΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!

ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!

ΟΡΕΙΝΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΓΥΡΟ ΣΤΑ 1200Μ ΥΨΟΜΕΤΡΟ

ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ.

(ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΙΑ. :lol: )

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΛΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΡΜΠΙΝΕΣ Ε!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Ναι τώρα άντε να ξαναγράφουμε!!!

Για τους παλιούς ακούω και στο blue-smart-golf!

για τους καινούριους απο εδώ και πέρα white-LSD-golf...δεν θέλει και πολύ μυαλό για να καταλάβει κανένας πως βγήκε το nickname!

white απο το χρώμα του αυτοκινήτου,LSD απο τον τρόπο ανοίγματος των θυρών του και golf απο το μοντέλο!

Link to comment
Share on other sites

Kath απο το Kathrine, αγγλικό nick, (Κατερίνα ελληνιστί),

και το gti love.giflove.gif εεεε οκ,

δεν χρειάζεται και ιδιαίτερες συστάσεις νομίζω....

POLO GTI-BLACK BEAUTY-MY BABE!!!!

(HOPES TO BE AN F SOMEDAY....)

Edited by kathgti
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχουμε και λέμε! Dj Spy 21

Πρώτο συνθετικό: Dj ! Πώς λέμε Dj Tiesto ! Μου το κόλλησαν οι φίλοι μου απ' το σχολείο γιατι ασχολιόμουνα πολύ με την μουσική, και είχα άπειρα cd, οπότε στα party, αναλάμβανα εγώ την διασκέδαση !

Δεύτερο συνθετικό: Spy! Απο το όνομά μου φυσικά, το Σπύρος!

Τρίτο συνθετικό: 21! Απο την ΑΕΚΑΡΑ φυσικά ! ORIGINAL 21! Πιτσιρικάς ήμουνα πιο φανατικός, μέχρι και στην σκεπαστή πήγαινα! Μέχρι που μια μέρα, μαστούρωσα και εγώ απο αυτό που καπνιζε ο μπροστινός, γιατί μου ερχότανε ο καπνός όλος πάνω μου, και δεν ξαναπήγα! Τώρα που μεγάλωσα βέβαια, και έχω καταλάβει την σαπίλα του Ελληνικού πρωταθλήματος, προτιμώ να βλέπω κανεναν αγώνα απο τον καναπέ με φίλους ,για να γελάμε!

Link to comment
Share on other sites

Guest stacy_lar

Το stacy είναι αγγλικό υποκοριστικό του ελληνικότατου Αναστασία το οποίο και είναι το όνομά μου, το _ είναι ένα σύμβολο που χρησιμοποιώ πάντοτε στα nickname μου και το lar είναι τα 3 πρώτα γράμματα του τόπου μου (Λάρισα) :D Γνωστή στο διαδύκτιο και ως ana_lel :D

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι όλοι καταλαβαίνετε από που βγαίνει το ΤΑΖ.Με εκφράζει ο διαολάκος!!!

τον εχω σχεδόν παντού μέσα στο polακι μου(πατάκια,καλλύματα κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να θέλει και πολύ σκέψη για να καταλάβει κανείς που το βρήκα εε?tongue.gif Και για όσους δεν ξέρουν που πιστεύω πως ειναι κάμπωσοι, η καταγωγή μου ειναι απο τα Σφακιά που βρίσκονται στα νότια παράλια του νομού Χανίων. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Nikolas83
εμενα ειναι ηρωας κινεζικων manga κ ειναι κατασταση στην οποια ο ηρωας τα παιρνει κ γινεται υπερηρωας ε επειδη εχω κολλημα με τα manga εχω υιοθετησει εδω κ χρονια

Καλησπέρα Παίδες Το Nickname μου όπως καταλαβαίνετε προέρχεται απτο όνομα μου και το 83 απο το έτος γεννήσεως μου!Αυτά τα λίγα για γνωριμίες τα άλλα μέσω forum!Μπράβο στα παιδιά που στήσανε αυτό το site και μπορούμε να μοιραστούμε πόνους,φόβους και επιθύμιες στον τομέα της αυτοκίνησης rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Πανος_grc
Τίποτα το ξεχωριστο... Panos N. Klout .... κοινώς τα αρχικά μου και το μισό επώνυμο ...:lol:

αποφάσισα να αλλάξω το nick μιας και δεν άντεχα άλλο αντιδράσεις του τύπου - πως το πες? το ζωγραφίζεις σε παρακαλώ κλπ κλπ !!! :angry::D

απο δώ και πέρα θα γράφω ως Πάνος_grc

Πάνος για το όνομα (προτότυπος πάλι) και grc από τα αρχικά του greekrenaultclub....

:lol::lol:

A, και λίγα με το κρουασάν μου εντάξει...? όχι επειδή έχω μια εξω-συζηγικη-vwclubική σχέση με γαλλίδα να με κοροϊδεύετε.... :heart::heart::heart:new_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

επειδη στο γυμνασιο-λυκειο με φωναζαν κορακι το μετεφρασα στα αγγλικα και το χρησιμοποιησα ως nickname... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.