Jump to content
greekparot

Δερματινο σαλονι

Recommended Posts

αυτο και το carrera εχω ακουσει...αλλα θελω να δω γκολφ και δεν βρισκω στα εργα τους...

Η carrera λευτερη εχει και προσφορα αυτον τον καιρο.

Εγω που ρωτησα για τα δικα μου μου ειπε 550.

Εχω δει δουλεια του και ειναι πολυ καλοι.

Link to comment
Share on other sites

τα ειδα αλλα ειπα  θελω εσωτερικο απο supercar και παμε ναπα και πανω κατηγορια δερματος...δεν νομιζω να την βγαλω με 550..θα προσθεσεις ενα ψηφιο ακομη για αυτο που εχω στο μυαλο μου...

 

μια ιδεα τι θα ντυθει...11046441_10206269392793211_5206842445819

 

και απλα δεν ξερω αν θα γινει καφε η κοκκινο γιατι εμενα εχει ασπρο χρωμα εξω και οχι μαυρο....το μεσα θα παιξει διχρωμια παντως

 

5697297646_b4de8217bf_b_zpsvrruuu12.jpg

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

VW-golf-Mk5-Sport-Seats_zpswmgvdotk.jpg

 

The-Hog-Ring-Auto-Upholstery-Community-V

 

Interior_zpskxs7qaii.jpg


audi-a6-gets-red-honeycomb-interior-from

 

 

βρηκα μια σελιδα που εχει τον τροπο σκεψης μου,,,http://www.carlexdesign.com/en/realizations-interiors/interiors.html

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Carrera και conolly θεωρουνται απο τις τοπ.

Απο κει και περα, μπορεις να ζητησεις ο,τι θες και φυσικα αλλαζει και το κοστος.

Το καλο ειναι οτι τα τελευταια χρονια εχουν σφιξει οι καταστασεις και οι τιμες τους ειδικα στα φυσιολογικα δερματα εχουν πεσει σε πολυ πιο λογικα επιπεδα.

Link to comment
Share on other sites

Η Connolly βγάζει το ψωμί της από τις φασόν δουλειές που παίρνει από την Ford και άλλες αυτοκινητοβιομηχανίες της Ευρώπης. Σ' εμάς τους ιδιώτες δεν έχει λόγο να ρίξει την τιμή και για τον λόγο αυτό εαν ζητήσεις ένα σαλόνι κομπλέ η τιμή θα είναι σίγουρα > 1000 ευρώ.

 

Κώστας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1000???ουτε για πλακα...με σωστα-ποιοτικα υλικα, σωστη δουλεια συν τη διχρωμια... 

2 εμπρος καθησματα συν το πισω συν λεβιε συν χειροφρενο συν τιμονι συν ταπετσαριες 

εεεε υπολογιζε πανω απο 3000...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγω υπολογιζω κατω απο 5000 ,του πουστη ταληρο παει να ντυσεις καμπινα απο φορτηγο...

Link to comment
Share on other sites

Λέτε υπερβολές. Στην Connolly εφτιαξα σαλόνι πλήρες (με τιμόνι, υποβραχιόνια, πόρτες κλπ) με διχρωμία σε Grand Vitara 5πορτο περίπου στα 1500 ευρώ. Εαν τώρα μιλάμε για ιδιαίτερες απαιτήσεις αυτές κοστίζουν τρελά .. πχ εαν ο πελάτης ζητήσει σουέτ ουρανό και δέρμα στο ταμπλώ τότε λογικό είναι να πάει αλλού η τιμή

 

Κώστας 

Edited by COSTAS_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχ μα αυτο λεμε....εννοειται το ντυσιμο του ταμπλο...των πορτων...αφου ειπαμε για σουπερκαρ...αλλιως θα λεγα οπως ηταν το δικομου μαμα με δερμα οπου μπαινει, απτο εργοστασιο....

 

για αυτο υποθετουμε για τετραψηφιο νουμερο...το ναπα και ολα ειναι το θεμα...οι φωτο τα λενε ολα...καφε η κοκκινο το διλημμα η μαυρο με κοκκινες πλευρες..

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

χρονη αληθεια????ο χιονουλης της υπογραφης δεν ειναι τυχαια ασπρος....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Έχετε υπόψιν σας κάποιο κατάστημα σε Θεσσαλονίκη ή γενικά Βόρεια Ελλάδα (εκτός από το http://www.autostar.gr ) που να ασχολείτε με τη τοποθέτηση δέρματος?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.