Jump to content
MATRIX GOLFIV

ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΜΕ ΔΕΡΜΑ..........

Recommended Posts

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ,ΓΙΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ......ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΥΠΑΚΟ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 2000 ΕΥΡΟΠΟΥΛΑ,,,,,,,,,,ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΔΕΡΜΑ........ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??????ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΡΜΑΤΙΝΗ??????//ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ....................................

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ,ΓΙΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ......ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΥΠΑΚΟ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ  2000 ΕΥΡΟΠΟΥΛΑ,,,,,,,,,,ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΔΕΡΜΑ........ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??????ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΡΜΑΤΙΝΗ??????//ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ....................................

Νομίζω οτι το καλύτερο δέρμα είναι το Εγγλέζικο. Δερματίνη εγω δεν θα έβαζα. Πολλά μου φαίνονται ¤ 2.000 για να βάλει δέρμα.σε GOLF IV.

Link to comment
Share on other sites

Guest pappoulis

Ρίξε μια ματιά στο δικό μου:

http://www.seatclub.gr/gallery/view_album....ermatino_saloni

Στις φωτογραφίες λόγω flash φαίνεται λίγο πιο ανοιχτόχρωμο από ότι είναι. Τα τοποθέτησα στη VADO, 650 ευρώ μόνο. ΔΕΡΜΑ και όχι δερματίνη και με εγγύηση 5 χρόνων. Σε μια μέρα έτοιμο.

Το έχω βάλει από το καλοκαίρι και δεν έχω κανένα παράπονο.

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στο δικό μου:

http://www.seatclub.gr/gallery/view_album....ermatino_saloni

Στις φωτογραφίες λόγω flash φαίνεται λίγο πιο ανοιχτόχρωμο από ότι είναι. Τα τοποθέτησα στη VADO, 650 ευρώ μόνο. ΔΕΡΜΑ και όχι δερματίνη και με εγγύηση 5 χρόνων. Σε μια μέρα έτοιμο.

Το έχω βάλει από το καλοκαίρι και δεν έχω κανένα παράπονο.

pappoulis το σάλονι σου φυσάει που το έβαλες? Τι προελεύσεως είναι το δέρμα?

Link to comment
Share on other sites

Guest pappoulis

Αν κάνεις κλικ πάνω στο VADO θα δεις.... Να σημειώσω επίσης ότι ο λόγος που είναι χαμηλή η τιμή, δεν έχει να κάνει με την ποιότητα αλλά με το ότι ο άνθρωπος φτιάχνει από 3 έως 6 αυτοκίνητα τη μέρα (κυρίως BMW). Κι εγώ στο ΒΜW φίλου το είδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

PApoulis το σαλόνι σου πο το έχω δει και από κοντά είναι πολύ ωραίο. Τα πλαϊνά airbags όμως είσαι σίγουρος ότι θα ανοίξουν σε περίπτωση ατυχήματος? Το Link της Vado δεν δουλεύει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο με τους πλευρικους εχω την εντπωση οτι ειναι λιγο αφελες...

Κι εγω το ιδιο ρωταγα παλια, αλλα μου ειπε ενας μαστορας, οτι με τετοια δυναμη που εκτοξευονται, δεν τα εμποδιζει τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Εγω που είχα ρωτήσει μου είχανε πει οτι δεν εγγυόμαστε την σωστή λειτουργία του πλευρικού αερόσακου και με λίγα λόγια δεν αναλάμβανε να μου βάλει δέρμα στις πόρτες για αυτόν τον λόγο. Γιατί μετά μπορεί να το ζήταγα ευθύνες κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ποιές πόρτες ρε Σπύρο, αφού οι πλαϊνοί είναι στο κάθισμα?

Συγνώμη δικό μου λάθος. Ξέχασα να διευκρινήσω οτι είχα ενδιαφερθεί για να βάλω σε άλλο αυτοκίνητο όχι στο POLO. Παράληψη μεγάλη.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, μην είσαι τόσο σίγουρος. Ρώτα στο συνεργείο σου και δες τί θα σου απαντήσουν...

Καλα...Δεν ειμαι τοσο σιγουρος...Θα ρωτησω στην αντιπροσωπεια και θα δω τι θα μου απαντησουν...

@pappoulis : Μπορεις να μου δωσεις μερικες περαιτερω πληροφοριες...?

- Σου εβγαλαν ολα τα καθισματα εξω...?

- Η τιμη αυτη που λες ειναι οχι για full επενδυση με δερμα, αλλα μονο στα καθισματα, σωστα...? Γιατι στις φωτο που εστειλες, δεν βλεπω δερμα στις ταπετσαριες στις πορτες...

-Απο ποιοτητα οταν καθεσαι...? Πιο μαλακά....? Γλιστραει πολυ...?

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Guest golfmania

Θάνο δες του Montoya που έβαλε δερματίνη στου Πηλιόγλου και πες μου. Πολύ καλή δουλειά και τα έχει σχεδόν ένα χρόνο. Είναι μ@λ@κία να βάλεις δέρμα και να δώσεις τόσα λεφτά.... από τον άλλο μήνα κι εγώ θα την κάνω την "κίνηση"!

Link to comment
Share on other sites

Guest pappoulis
Καλα...Δεν ειμαι τοσο σιγουρος...Θα ρωτησω στην αντιπροσωπεια και θα δω τι θα μου απαντησουν...

@pappoulis : Μπορεις να μου δωσεις μερικες περαιτερω πληροφοριες...?

- Σου εβγαλαν ολα τα καθισματα εξω...?

- Η τιμη αυτη που λες ειναι οχι για full επενδυση με δερμα, αλλα μονο στα καθισματα, σωστα...? Γιατι στις φωτο που εστειλες, δεν βλεπω δερμα στις ταπετσαριες στις πορτες...

-Απο ποιοτητα οταν καθεσαι...? Πιο μαλακά....? Γλιστραει πολυ...?

Ευχαριστω :)

Η τιμή αυτή είναι για να ντύσει ΤΑ ΠΑΝΤΑ (πόρτες και πλαϊνά)! Επίσης σου κάνει δώρο επένδυση για τη φούσκα του μοχλού ταχυτήτων και για το χειρόφρενο. Νομίζω και για το τιμόνι (εγώ δεν είχα πάρει αλλά νομίζω δίνει).

Ναι, βγάζει τα καθίσματα και τα ντύνει.

Θάνο δες του Montoya που έβαλε δερματίνη στου Πηλιόγλου και πες μου. Πολύ καλή δουλειά και τα έχει σχεδόν ένα χρόνο. Είναι μ@λ@κία να βάλεις δέρμα και να δώσεις τόσα λεφτά.... από τον άλλο μήνα κι εγώ θα την κάνω την "κίνηση"!

Αν είναι πολλά χρήματα τα 650 ευρώ τότε πάνε βάλε Connolly με 1200... :unsure:

Λοιπόν, επειδή από ότι είδα κι εγώ όντως δεν δουλεύει το link, τα στοιχεία του μαγαζιού είναι τα εξής:

Auto VADO

Δερμάτινες Επενδύσεις

Κουκούλες Jeep-Cabrio

ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Αργυροκάστρου 5, Καμίνια - Πειραιάς

Τηλ.Fax: 210 4200812, Κιν.: 6947 074 581

E-mail: vado@vado.gr - Web: www.vado.gr

Για έναν περίεργο λόγο ο τύπος με θυμάται. Μάλλον επειδή ήμουν το 2ο ΙΒΙΖΑ που έφτιαξε. Στην έκθεση με είχε χαιρετήσει από μόνος του, χωρίς να του μιλήσω εγώ. Οπότε αν θέλετε (χωρίς να είναι απαραίτητο) αναφέρετε ότι τον μάθατε από μένα. (Ανδρέας με το μολυβί ΙΒΙΖΑ που είχα πάει το καλοκαίρι)

Link to comment
Share on other sites

Τα σημειωσα τα στοιχεια Ανδρεα, σε ευχαριστω, και οταν ερθω ΑΘηνα σπιτι μου, ισως το κανω...

το πηγες πρωι και το πηρες μεσημερι...?

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστεύω οτι δεν αξίζει να βάλεις δερματίνη. Η βάζεις δέρμα ή τα αφήνεις έτσι όπως είναι με το ύφασμα. Αυτή είναι η γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest pappoulis
Τα σημειωσα τα στοιχεια Ανδρεα, σε ευχαριστω, και οταν ερθω ΑΘηνα σπιτι μου, ισως το κανω...

το πηγες πρωι και το πηρες μεσημερι...?

Πήγα την προηγούμενη μέρα και μου είπε να του το πάω την επόμενη το πρωί και θα το πάρω το απόγευμα. Πήγα όμως το απόγευμα και δεν το είχε ξεκινήσει γιατί είχε πρόβλημα η μηχανή του. Επειδή είχε δεσμευτεί όμως, το ξεκίνησε στις 18:00 (έκατσα και περίμενα) και στις 21:30 ήταν έτοιμο.

Link to comment
Share on other sites

Guest pappoulis

Υπολόγισε μια μέρα ρε. Δεν φτιάχνει μόνο εσένα. Αν θυμάμαι καλά, κανονικά κλείνει στις 18:00-19:00!!

Δεδομένου ότι αλλού θα χρειαστείς μια εβδομάδα και τα διπλάσια χρήματα, μην έχεις υπερβολικές απαιτήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Απλα μενω εντελως μακρια για αυτο το σκεφτομαι ετσι ;) Καταλαβες...?

Αν παω εκει, που ειναι πολυ μακρια οπως προειπα, θα εχω κανονισει μην ανησυχεις...Βλεπουμε :)

Σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.