Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στα Ιωάννινα Και Την Ήπειρο

Recommended Posts

Εδώ μπορούν τα μέλη των Ιωαννίνων να κάνουν τις προτάσεις τους για συναντήσεις για να τις συμπεριλαμβάνουμε στο μηνιαίο πρόγραμμα που θα βγαίνει.

Οτιδήποτε εκτός από τις προτάσεις σας, κατά καιρούς θα διαγράφεται από εδώ.

Ευχαριστώ.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Όπα, Όπα το αφεντικό τρελάθηκε!!!!

Section για συναντήσεις από Γιάννενα???? :D:D:D

Σύντομα κοντά σας λοιπόν για να δείτε.... new_lol.gifnew_lol.gif

Edited by sw6jin
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ 14 Ή 21 ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑ?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά εμένα στις 14 δεν με βολεύει καθόλου, ενώ στις 21 δεν με βολεύει πολύ tongue.gif

Αν είναι να κανονίσουμε κάτι για 21 μιας και είναι και Κωνσταντίνου και Ελένης και όλο και κάποιες γιορτές θα έχουμε, να το κάνουμε για καμια κοντινή βολτίτσα (πχ Τσεπέλοβο ή σε κανένα άλλο Ζαγοροχώρι).

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 7-5-06 ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΙΩΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΩΡΑ 18:00 ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΣ 21 ΜΑΙΟΥ.

ΘΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ.

ΕΧΩ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥΣ:

MPOURMPOULITHRAS

GIANNISGOLFGIANNENA

XRHSTOS

ΑΓΓΕΛΟΣ GOLF IV GTI

ΓΙΑΝΝΗΣ GOLF IV GTI

ΘΕΜΗΣ POLO 6N2

ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΙΔΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι αλλά δε θα μπορέσω να είμαι παρόν γιατί θα πάω Θεσσαλονίκη.. Κανονίστε τα υπόλοιπα εσείς και θα δούμε για την εκδρομή... που απ' ότι βλέπω η ημερομηνία πάλι δε θα με βολέψει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τί λέτε να κανονίσουμε για καφεδάκι αυτό το Σ/Κ(3-4 Ιουνίου) Γιάννενα; Αν μπορούν να έρθουν και οι φίλοι από Ηγουμενίτσα (και από άλλες περιοχές όσοι θέλουν φυσικά :Ρ ) που δεν μπόρεσαν τελικά για Λευκάδα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέσα είμαι αν και δε νομίζω να μαζευτεί εύκολα κόσμος μιας και το πρασμένο ΠΣΚ είχαν γεμίσει όλες οι παραλίες από Ηγουμενίτσα μέχρι Πρέβεζα από Γιαννιώτες.

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ.

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΑΝ ΠΑΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε κατά νου για κανένα καφεδάκι-meeting το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος; Σκεφτόμουν να έρθω με παρέα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε κατά νου για κανένα καφεδάκι-meeting το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος; Σκεφτόμουν να έρθω με παρέα.

Μπορεί να έρθω και εγω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα δεν ξέρω τι θα κάνω. Υπάρχει μια πιθανότητα να πάω προς Μεσολόγγι μεριά ή να ανέβω Θεσσαλονίκη. Θα ξέρω μέχρι την Τετάρτη. ¶ν πάντος έρθετε όλο και κάποιον θα βρείτε.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΑΤΟΜΑ ΤΟ 3ΗΜΕΡΟ.

ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΡΑΣΤ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΙΕΣ.

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΦΑΝΗ ΕΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ.

ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάρτο λίγο αλλιώς Δημήτρη, θα βρείς!!!

rocket.gifrocket.gifrocket.gif

Ψώνιοοοοοοοοοοο upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ΠΣΚΔ μάλλον θα ανέβω Θεσ/κη. Αν δεν πάω είμαι και εγώ μέσα.

Τώρα το καλοκαίρι καλύτερα τις συναντήσεις για καφέ να τις κανονίζουμε Σάββατο απογευματάκι/βραδάκι μιας και Κυριακή οι περισσότεροι είναι εκτός πόλης.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΑΝ ΖΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, βάλτε με και εμένα μέσα για αυτο το Σ/Κ.

Για πότε λέτε;

Σάββατο απογευματάκι η Κυριακή;

Επίσης την μεθεπόμενη Κυριακή κανονίζω για paintball (αυτό στον Λοφίσκο με τις 2 πίστες). Θα τα πούμε και στον καφέ βέβαια, αλλά το αναφέρω για την περίπτωση που θα ξεχάσουμε να το αναφέρουμε πάλι ^_^

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Κυριακή αν έχει καλό καιρό ίσως λείψω αλλά Σάββατο απόγευμα (που θα βρέχει) ίσως μπορέσω να βρεθούμε. Τελικά τριήμερο εγώ δεν πήγα πουθενά γιατί απ' ότι είδα ο καιρός θα είναι χάλια με κρύο.

Edited by sw6jin
Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 17/6/06 ΚΑΙ ΩΡΑ 19:00 ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΙΩΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ smurf2.jpg .

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΛ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε θα μπορέσω (φαντάζομαι δηλαδή) γιατί θα είμαι σε ένα ποδηλατικό γύρο 70km στην Κόνιτσα από το πρωί του Σαββάτου και δεν ξέρω τι ώρα θα μπορέσω να ξεμπερδέψω. Αυτό όχι γιατί θα κρατήσει ο γύρος μέχρι τα μεσάνυχτα αλλά θα έχει μεθεόρτια (μπουφές, ποτό, μουσική κλπ events) οπότε δε μπορώ να ξέρω από τώρα. Πάντος επειδή ο χειμώνας κρατάει καλά εδώ (μόλις τώρα επέστρεψα και είχε 12oC)δε νομίζω να εκδράμουν και πολλοί οπότε θα είναι καλά. Αν τα καταφέρω πάντος σίγουρα θα έρθω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό το σάββατο στις 7 (ούτε να τό θελες δεν θα το πετύχαινες Δημήτρη) έχω ένα γάμο. Αλλά λογικά κατά τις 8 που θα χω ξεμπερδέψει θα μπορέσω να έρθω. Οπότε θα σε πάρω τότε τηλέφωνο να ρωτήσω που θα είστε.

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 17-6-06 ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΙΩΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΩΡΑ 19.00.

ΟΣΟΥΣ ΒΡΕΙΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ Η ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ.

ΠΑΥΛΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΕΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ.

ΑΛΕΞΗ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ.

ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ?

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ rocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gif

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.