Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στα Ιωάννινα Και Την Ήπειρο

Recommended Posts

Όλα καλά με την συνάντηση.

Την τίμησαν 7 αυτοκίνητα, που μαζί έφεραν και τους οδηγούς τους tongue.gif

Έβαλα και 2-3 φωτογραφίες στο άλμπουμ μου.

Μπράβο σας για την πολύ καλή προσπάθεια. Καλα να περνάτε

Link to comment
Share on other sites

Πάντα τέτοια και με περισσότερη δουλειά θα ρθουν και άλλοι....Συγχαρητήρια για την έως τώρα προσπάθεια σε όλους σας....

Link to comment
Share on other sites

ΛΙΟΠΟΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.

ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ.

ΤΙ ΛΕΤΕ?

SORRY ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΣΩ.

ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.........................................

Link to comment
Share on other sites

1. Λοιπόν αναμένουμε φωτογραφίες Δημήτρη για να δούμε τα σχετικά.

2. Καλορίζικος και σιδεροκέφαλος απο τη Δευτέρα στα νέα εργασιακά σου καθήκοντα. (Θα έχουμε και βίσμα εκεί πέρα εμείς).

3. Εγώ αποφεύγω τις Κυριακάτικες αποδράσεις για το λόγο του ότι γίνεται πανικός στις παρά των Ιωαννίνων κοντινές παραλίες αλλά και στο οδικό δίκτυο στην επιστροφή. Αν πάντος κανονιστεί κάτι θα δούμε.

4. Δεν μου είπες εντυπώσεις για τα μπλουζάκια που μας εστειλαν από Αθήνα και τα μοίρασες στα παιδιά.

5. ¶ντε γειά. upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ.

ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΑΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ.

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΙΣ 7.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΣΤΙΣ 15-16/7 .

ΜΗΠΩΣ ΨΗΝΕΣΑΙ? new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.

ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΣΤΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΑΨΙΩΧΑ.

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΑΚΙ? new_lol.gifnew_lol.gif

ΜΗΠΩΣ ΧΩΡΑΕΙ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΤΟ GOLF TO GT? rocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gif

EAN EINAI NA ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΟΤΕ.ΤΙ ΛΕΣ?

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΣΤΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΑΨΙΩΧΑ.

Καλορίζικη η θέση Δημήτρη :cry:

Θα σου κάνω καλό ποδαρικό όταν έρθω για το επόμενο σέρβις...

Τι μπλουζάκια ακούω και δεν βλέπω ; popeye.gifprotest.gif

Αν κανονίσετε για κανα καφέ ποστάρετε το νωρίς να μαζέψουμε κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΠΑΓΟΥΡΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ΑΛΕΞΗ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΑΔΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ.

ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ?

ΕΑΝ ΜΟΥ ΔΙΕΦΥΓΕ ΣΟΥ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ.

ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑΥΠΛΙΟ?

Link to comment
Share on other sites

ΠΗΓΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΙΣ ΦΟΤΟ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΑΛΙ ΑΥΡΙΟ.........................

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΟΤΟ!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΣΟΥ :rolleyes::wacko:;):D:wub:^_^;):cry:

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΤΙΣ ΦΟΤΟ.

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ.

ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ :D:D:D:D:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εύγε νέε μου. Πολύ καλές οι φωτογραφίες σας παιδιά. Πρέπει να ήταν καλά εκει πάνω. ¶ντε και σε επόμενη να είμαστε πιό πολλοί. Βλέπω και νέο αίμα ε? Ωραία.

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΦΟΤΟ :(:(:thumbsup:

ΠΑΥΛΟ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΕΧΑΣΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΩΝ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΛΟ ΜΑΣ ΤΗΣ ΣΚΑΣ!!!!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΑΙ ΕΣΕΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΑΥΤΟ ΔΙΟΤΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΑΠΕΤΑΝΕΟΥΣ lick.giflick.giflick.giflick.gif ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΣΕΝΑ!!!!!!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καμια εκδρομη θα παμε ρε παιδια?

Για Ναυπλιο τι λετε?

Ειναι ομως κανα 5αωρο απο Γιαννενα.Πολυ μακρια.

Η επομενη πανελληνια που θα την κανουμε αραγε?

Τα λεμε παιδια.

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ,ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΟΙ????????????????????????

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ-ΚΑΦΕ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

ΠΑΥΛΟ ΕΣΥ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ^_^:angry2:B):D

Link to comment
Share on other sites

Που να βρείς τέτοια εποχή κόσμο για καφέδες και εκδρομές!!!!???

Όσο για το φαγητό που είχαμε πεί θα το κανονίσουμε όταν επιστρέψω από την άδειά μου...

Edited by sw6jin
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εγώ Γιάννενα είμαι 24/7 ( ;) )

Όποτε θέλετε κανονίζουμε για καφέ/ποτό/φαγητό ή δεν ξέρω τί άλλο :Ρ

Δημήτρη τί λέει η δουλειά; Την κατάφερες την μηχανή του golf gt στο polo σου ; ;)

Παύλο εμείς έχουμε καιρό να τα πούμε, ελπίζω να μπορέσουμε και οι δύο για το επόμενο μήτινγκ

Link to comment
Share on other sites

Αμα κανονισετε κατι,υπολογιστε και εμενα....... ;):blink::rolleyes::thumbsup::Dtongue.gif

gatoula ευπρόσδεκτη φυσικά αν βέβαια μπορείς να παρεβρεθείς. Δεν ξέρω βέβαια, αλλά είσαι από εδώ, Γιάννενα?

Παιδιά, εγώ Γιάννενα είμαι 24/7 ( :( )

Όποτε θέλετε κανονίζουμε για καφέ/ποτό/φαγητό ή δεν ξέρω τί άλλο :Ρ

Δημήτρη τί λέει η δουλειά; Την κατάφερες την μηχανή του golf gt στο polo σου ; ;)

Παύλο εμείς έχουμε καιρό να τα πούμε, ελπίζω να μπορέσουμε και οι δύο για το επόμενο μήτινγκ

Το τι λάδι έχει δεί εκεί πέρα ο Δημήτρης δε λέγεται!!! Σίγουρα κάτι θα γίνει πάντος Αλέξη και θα βρεθούμε στην επόμενη.

Link to comment
Share on other sites

H gatoula ειναι απο την Κατερινη.

Παυλο επειδη ξεφορτωσα 2 μπαλετες λαδι,δεν πρεπει να το φωναζεις :whistling::whistling::lol::D:D:D:D

Τα πιο πολλα ατομα λοιπουν σε διακοπες, οποτε μαλλον θα κανονισουμε κανενα meeting στα τελη Αυγουστου για να αποχαιρετισουμε το καλοκαιρι.

Αυτη την στιγμη τα ματακια μου βλεπουν ενα RS4 μπλε με τα 420 αλογακια. worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Ευτυχως που εχω και internet εδω στα ανταλλακτικα και βλεπω τι γινεται.

Οτι τιμη θελετε ειμαι στην διαθεση σας.

Εχθες ηρθε και το polo 1.8 150ps

Ακομα δεν το πηρα βολτα αλλα μες στην επομενη βδομαδα πιστευω..................

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

...Τα πιο πολλα ατομα λοιπουν σε διακοπες, οποτε μαλλον θα κανονισουμε κανενα meeting στα τελη Αυγουστου για να αποχαιρετισουμε το καλοκαιρι....

Ωχ...

Η μόνη εβδομάδα που κατάφερα να κλέψω από την δουλειά μου για διακοπές είναι 20-27 Αυγούστου, οπότε το κανονίζουμε κυριολεκτικά τέλη Αυγούστου/ αρχές Σεπτεμβρίου dead.gif

Τον Γιάννη τον πετυχαίνω συχνά έξω και συνήθως τις μεγάλες ώρες, 4-5 το πρωί new_lol.gifnew_lol.gif

Εσύ Παύλο είσαι εκτός τώρα στην άδεια σου;

Δημήτρη λίαν συντόμως θα φέρω το polo τις αδερφής μου που εκτός των άλλων χρειάζεται αλλαγή ιμάντα χρονισμού, αλλαγή παρμπρίζ και αμορτισέρ rocket.gifshockgun.gifnew_killpc.gif , με λίγα λόγια, τον μισθό σου για τους επόμενους 2-3 μήνες θα στον πληρώσω εγώ knife.gif

Link to comment
Share on other sites

gatoula ευπρόσδεκτη φυσικά αν βέβαια μπορείς να παρεβρεθείς. Δεν ξέρω βέβαια, αλλά είσαι από εδώ, Γιάννενα?

Απο Κατερινη ειμαι Παυλο,οπως ειπε και ο Δημητρης... :rolleyes: κανονιστε το εσεις και εγω μεσα ειμαι...εαν φυσικα με θελετε :wacko:;)tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ Η ΜΑΣΚΟΤ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΙΠΕΙ

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΕΓΙΝΕΣ ΛΑΔΟΠΟΝΤΙΚΑΣ ¨???????????????? lick.giflick.giflick.gif

ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΝΕΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΛΕΩ ΓΑΤΟΥΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ :thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον στις 10 Αυγ. ερχεται το μελος ΤΑΖ στα Γιαννενα και λεω να κανονισουμε ενα meeting για κανα καφε-ποτο για να τον γνωρισουμε ολοι μας.

Παυλο,Αλεξη,Γιωργο σας εχω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.