Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στα Ιωάννινα Και Την Ήπειρο

Recommended Posts

Ώρα να βγούν τα οχήματα στην ασφαλτο για τρελογκαζίδια!!! :drinks:

Εγω παιδες είναι μέσα και εκτός απροόπτου( knife.gif )δεν το χανω με τιποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Hi club!!!

Μυρίζομαι συνάντηση στα βροχερα Γιαννενα!!!Δημητρη κανονισε το και απλα ανακοινωστε το.

Εγω παιδες ειμαι μέσα αρκει να είναι απο σάββατο μεσημερακι και μετα γιατι τρεχω και δεν φτανω τις αλλες μέρες!!!

Ετοιμάστε τα τερατάκια σας για βροχοκαταστασεις!!! :clapping::drinks::yahoo:

P.S: Πολύ βροχή και ακόμα δεν χειμώνιασε!!!

Link to comment
Share on other sites

Πω πω αυτη η βροχη με εχει ξενερωσει τελειως για να κανω συναντηση.

κανονησε το να κανουμε μια συναντηση,μπας και καταφερουμε να μαζεψουμε κανεναν να παμε πανω στην Κατερινη καμποσα ατομα,να τιμησουμε τα Γιαννενα.Γιατι αν ειναι να παμε μονο εγω και εσυ το ψηλο σκευτομαι....

Link to comment
Share on other sites

Οταν παγαιναμε αυθημερον ερχοταν ολοι. Τωρα με τα δυημερα χαλασανε.

Ριξτε καμια ιδεα και σεις γιατι στερεψα. Που να καπνιζουν κιολας....

Link to comment
Share on other sites

εγω οπου και αν εχω παει δεν ειδα πουθενα να μην καπνιζουν.Τεσπα μπορουμε να παμε πανω κανα Γραματοσιμο η αν θελετε μεσα στην πολη προτεινω το Moca που ειναι απεναντι απο το γιαννιωτικο σαλονι, ή στο Οναρ στο περαμα ή στα Οdeon.Αυτα τα λιγα προτεινω ;) εγω παω παντου. :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με το Γιωργο τα μερη που λεει εχουν παρκινκ να παρκαρουμε ανετα και στο κατω κατω θα κατσουμε εξω να καπνισουμε μονο να μην εχει κρυο.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω λεω για καφεδακι την κυρικη!!!! :whistling: Θα εχει και καλο καιρο!!!!!Αντε να τα πουμε λιγο....Εγω λεω γραμματοσημο.... :whistling:

Edited by aggelos220
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν πηγατε καθολου στο Γραμματοσημο αλλα πηρα τηλ. και μου ειπαν οτι δεν καπνιζουν μεσα.

Και μαθετε και κατι αλλο το Γραμματοσημο ανοιγει μονο ΠΣΚ και αργιες τις αλλες μερες ειναι κλειστο. Η Εγνατια το θερισε το μαγαζακι.

Για το Μοca δεν πιστευω να χωρανε ολα τα αυτοκινητα.

Θα κοιταξω για Odeon και Οναρ αλλα εχω πολυ τρεξιμο. Ειναι και λιγο μπερδεμα η Κυριακες. Αυτη εχω δουλειες την επομενη εχει πανελληνια και την παραεπομενη εχει εκλογες.

Γιωργο μηπως θες να την διοργανωσης εσυ την συναντηση αυτη την Κυριακη? Θα στειλω εγω μην. στα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εγινε Δημητρη θα το κανονισω εγω για μαγαζι.Γ'αυτην την Κυριακη ομως,μπας και δουμε τι θα κανουμε με την πανελληνια.Θα ερθεις για καφε ετσι δεν το συζηταω,το "δεν προλαβαινω" πιστευω το ειπες για να ψαξεις μαγαζι να κλεισεις...Μεχρι το βραδυ θα σου πω για το μαγαζι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.