Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στα Ιωάννινα Και Την Ήπειρο

Recommended Posts

Δεν ειναι τοσο απλο ρε παιδια.

Πηρα τον Δημαρχο και μου ειπε οτι δεν μπορουμε να κλεισουμε τον χωρο μπροστα στην πλατεια.

Υπαρχει ενας χωρος πανω απο την εκκλησια που ειναι μετα το γηπεδο που μας χωραει αλλα

δεν τον θυμαμαι και πρεπει να παω μεσα στις γιορτες για να τον δω.

Επισης μιλησα με μια ταβερνα ωστε να κανονισω εκπτωση σαν λεσχη που ειμαστε.

Μεσα στις γιορτες θα παω να μιλησω και με καποιες αλλες.

Λογικα μετα το Πασχα θα γινει.

Link to comment
Share on other sites

Οκ Δημήτρη, κανόνισε το και οργάνωσε το οσο καλύτερα μπορείς και όποτε μπορείς!!!

Αφού μάλλον δεν θα τα πούμε πρίν το πάσχα, Καλό Πάσχα ρε πάιδες και να περνάτε καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Στις 22 θα παμε εκδρομη Μετσοβο.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=46071

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

θελετε να παμε αυτη την Κυριακη προς Ηγουμενιτσα στον Κοκκινο Βραχο?Συνδιαζει καφε και μπανιο.Πολυ ωραιο μαγαζι για οποιον δεν το ξερει.Για πειτε γνωμες και συμμετοχες για να κανονισω αν ειναι,μεχρι Σαββατο μεσημερι.Αλλιως παμε για καφε εδω.

Σκοπιμα δεν λεω για το επομενο σαβ\ακο γιατι μπαινει Αυγουστος και οι περισοτεροι λειπουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ξερω εαν μπορεσω.

Τα πιο πολλα ΣΚ δεν ειμαι Γιαννενα.

Εαν ειναι ομως κανονιστε το να πατε.

Δεν υπαρχει κανενα προβλημα απο μενα.

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε παιδιά και μια από Ηγουμενίτσα ... Θα έχει και τουρίστριες ... thumbsup.pngthumbsup.pngthumbsup.png

Σας περιμένουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Αν είναι για meeting εγω ειμαι μέσα αλλα μονο για κανένα σαββατοκύριακο γιατι καθημερινές δεν παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι καθολου κακη ιδεα και παρκινκ εχει και πλυντηριο εχει σε περιπτωση που θελει καποιος να πλυνει το αμαξι για φωτογραφηση κανονιστε. για μωλο ναυτακια δεν το συζηταω γιατι ο ενας θα παρκαρει στα ναυτακια και οι αλλοι ανα ενα χιλιομετρο.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ναυτακια και φουρνο σε καμια περιπτωση δεν βολευει καθολου ουτε απο παρκιν ουτε απο καφε (γιατι γινεται χαμος) θα συμφωνισω και γω για το ΚΑΦΕΔΑΚΗΣ ησυχα κοντα κ εχει κ χωρο.Το αλλο Σαββατο ή Κυριακη ειναι καλα?Αν ειναι πειτε για να το κανονισουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα. Εγώ για την άλλη Κυριακή μέσα είμαι, θα έχουν γυρίσει κ οι τελευταίοι.. Να μας ενημερώσουν κ πιο αναλυτικά ο Δημήτρης κ ο Γιώργος για την εκδρομή στην Γερμανία για όσους το σκέφτονται να πάνε. Αν θέλετε, σκεφτείτε κ το Όναρ στο Πέραμα. Έχει κ να παρκάρουμε..

Πάνος

Link to comment
Share on other sites

ΩΡΑΙΑ!!!! ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΣΤΟ F.B. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕ ΕΔΩ!

:whistling: ΑΑΑΑ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ? ΠΕΙΤΕ Μ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια πηγα και μιλησα με το ΚΑΦΕΔΑΚΗΣ ολα οκ! Κυριακη στις 6:30 ραντεβου εκει. :tongue:

pagoyras η καφετερια οπως βγαινεις απο Γιαννενα ειναι λιγο πριν το αεροδρομιο στα αριστερα σου,θα το δεις εχει μεγαλη πινακιδα που λεει ΚΑΦΕΔΑΚΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.