Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στα Ιωάννινα Και Την Ήπειρο

Recommended Posts

1.μηπως αυτη την φορα να παμε σε κανα διεθνες?

2.αεροστατο...παρκιν+θεα   ?

3.ναυτακια περιοχη καφετεριες εκει?

4.ελεουσα πλευρα δεν εχει τιποτε??

5 να παμε στη καφετερια που εχει στην χιονουπολη ,πως λεγεται αυτο το παρκο που εφτιαξε ο δημος διπλα απτην μεραρχια?εχει φοβερη θεα η καφετερια εκει και παρκιν μεσα

6 να παμε ιτς καλε ? !!!

7.παραλημνιο για καφε μεσα??κατω απτο σινεμα?η διπλα στο μποουλινκ?

8.να παμε ιστιοπλοικο ομιλο.εχει και παρκιν και καφε  ? +1000

Link to comment
Share on other sites

Εγω σε ολα συμφωνω αποφασιστε και πειτε !!! Eλεουσα θα κανονιζα εγω αλλα δν εχω μαγαζι με παρκινκ στα υποψιν μου εχω ενα αλλα ας εποικοινωνησει ο γιωργος μαζι μου αν θελετε να το κανουμε ελεουσα να παμε να μιλησουμε !!!

Edited by stavros g
Link to comment
Share on other sites

Και επιτελους ανεβηκαν και οι φωτογραφιες απο τις συναντησεις των Ιωαννινων

του 2006 και 2007 μαζι και καποιες φωτογραφιες απο τις πανελληνιες

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητα μελη  αυτη την Κυριακη 3 Μαρτιου θα πραγματοποιηθει συνατηση για καφε με θεμα συζητησης την πανελληνια συναντηση που γινεται στις 16-17 & 18 Μαρτιου.

Θελω να δωσουμε ολοι το παρον ωστε να κουβεντιασουμε για την παρουσια μας στην πανελληνια, με εκδρομη αυθημερων την Κυριακη 17 Μαρτιου.

Θα ανοιξω θεμα μολις κλεισω καφετερια.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι οι παγουράδες.... Άντε να οργανωθείτε να μας ρθείτε με το καλό... ήδη από το σάββατο θα ναι ο Δημήτρης με τον Πάνο οπότε θα χετε την αντιπροσωπεία σας εκεί....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

θελετε να μαζευτουμε για καφεδακι αυτη την Κυριακη; Για πειτε και αν ειναι το κανονιζουμε μεχρι το Σαββατο.

Link to comment
Share on other sites

Αυριο στις 12:00 το μεσημερι συναντηση για καφε στην καφετερια στα ΟDEON που βρισκεται κατω απο τα σινεμα.

Εκει που μαζευομαστε τις τελευταιες φορες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε, συναντηση θα γινει στις 27 Ιανουαριου που ειναι κ τα γενεθλια του κλαμπ για να κοψουμε την τουρτα. Περισσοτερα απο τον Pagourista που ειναι κ ο υπευθυνος. Παρακολουθησε το θεμα για να δεις την ανακοινωση που θα βγει για το που θα παμε.

ΥΓ: Γραψε με μικρα Ελληνικα, ειναι κανονας του φορουμ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ειμαι καινουριο μελος δεν το ηξερα.. :) ωραια θα περιμενω περισσοτερα νεα τις επομενες μερες 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ζητησω συγνωμη αλλα δεν εχω κλεισει τιποτα. Ο χρονος μου ειναι περιορισμενος και δεν μπορω να τρεξω

για να κλεισω κατι.

Εαν μπορει καποιος να βοηθησει ωστε να κανουμε κατι θα ηταν οτι καλυτερο. Δεν χρειαζεται να το κανουμε σον και  καλα Δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.