Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στα Ιωάννινα Και Την Ήπειρο

Recommended Posts

Καταρχήν φίλε μου Δημήτρη επειδή σε έχω σταμπάρει ότι μπαίνεις πολύ τις πρωϊνές - μεσημεριανές ώρες θα σου έλεγα να πας να φοτρόσεις κανένα λαδάκι... άντε μπράβο!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif .

Κατά δεύτερον εκτός συγκλονιστικού απροόπτου (π.χ. 14 15 16 Αυγούστου κλπ) θα μπορέσω αν παρεβρεθώ σε συνάντηση και στις 10 του μήνα επίσης έρχεται και απο Θεσσαλονίκη η αδερφοη μου (aristaki) μ ετον γαμπρό μου και ίσως μπορέσουν να είναι και εκείνοι με το Plus. Θα μιλήσω σήμερα και με τον Γιώργο τον γυμναστή και αν δεν έχει φύγει θα είναι και εκείνος οπότε κάτι ψήνεται!

gatoula τα είδες??? tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση εν όψη, οπότε αν μπορέσεις και εσύ μόλις κανονιστεί, χαρά μας να σε έχουμε εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδές count me in και εμένα, καλά έκανα λοιπόν που το έπλυνα σήμερα το golf μετά από δεν ξέρω και εγώ πόσο καιρό new_lol.gif

Έχω κάτι επάφές με 2 παιδιά (άκυρο, ένα παιδί και μία κοπέλα upyours.gif) που θέλουν να μπουν στο club, αν και φοβάμαι ότι λείπουν σε διακοπές αυτό τον καιρό, θα τους ρίξω ένα τηλέφωνο πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Να ρίξω ιδέα λοιπόν για το Σάββατο 12/08 ? Τι λέτε και εσείς?και αν είναι και πρωί ακομα καλύτερα γύρω στις 12 ώστε να μπορέσουν όσοι θελήσουν να την κοπανήσουν μετά χωρίς μεγάλες απώλειες?

Προτάσεις?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιλησα με τον ΤΑΖ και ειπαμε για τις 16 κατα τις 8 με 8μιση να παμε για καφε.

Εαν θελετε καποια αλλη ωρα πειτε μου για να ειδοποιησω και τους αλλους

Link to comment
Share on other sites

16 λίγο χλωμό προς ομιχλώδες μιας και δεν ξέρω αν θα είμαι εδώ. Θα δούμε πάντος!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιλησα με τον ΤΑΖ και ειπαμε για τις 16 κατα τις 8 με 8μιση να παμε για καφε.

Εαν θελετε καποια αλλη ωρα πειτε μου για να ειδοποιησω και τους αλλους

Εγώ εδώ θα είμαι, για την ώρα δεν ξέρω αν θα μπορώ, πάντως σας βρίσκω μετά όπου θα είστε :blink:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κλεισαμε για καφε στις 16Αυγ. και ωρα 21.00 στο καφε ''ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ'' πριν το ''ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΟ''.

Να γνωρισουμε και το μελος ΤΑΖ που εχει ερθει για διακοπες στην πολη μας.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον η συναντηση εγινε με επιτυχια.

Παρεβρεθηκαν οι εξης:

PAGOURISTAS

TAZ

SPECFOR21

XRHSTOS

TSIOURIS

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΕΝΙΟΣ

Γνωρισαμε και τον ΤΑΖ(γ@μω τα παιδια ο τζες) και το ωραιο του polo.

Ανανεωνουμε για την επομενη φορα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπόρεσα να έρθω γιατί είχα πάει μέχρι το χωριό μου και πλάκωσαν κάτι επισκέψεις και δεν τα κατάφερα. Την επόμενη που θα κανονιστεί νωρίτερα θα είμαι απίκο.

Link to comment
Share on other sites

...Γνωρισαμε και τον ΤΑΖ...

Δημήτρη και γω χάρηκα που σας γνώρισα και θα τα ξαναπούμε σύντομα,

χαιρετίσματα στα όμορφα Ιωάννινα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια τι λετε για Αθηνα στις 24/9 για την εκθεση του Athens Tuning Show 2006.

Να ξεκινησουμε πρωι, να παμε να την δουμε, να κανουμε το παρτι με τα παιδια απο Αθηνα και να γυρισουμε το βραδακι.

Λοιπον ακουω γνωμες?

Link to comment
Share on other sites

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

Έτσι έτσι Δημήτρη :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι και άσχημη ιδέα αλλά μέχρι τότε βλέπουμε (τουλάχιστον εγώ) αν δεν έχω να κάνω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Θα ειναι λιγο κουραστικο αλλα αξιζει να παμε.

Εγω ειμαι μεσα.

Να παω να δω λιγο και τα παιδια γιατι μου ελειψαν.

Link to comment
Share on other sites

Θα ειναι λιγο κουραστικο αλλα αξιζει να παμε.

Εγω ειμαι μεσα.

Να παω να δω λιγο και τα παιδια γιατι μου ελειψαν.

καθόλου κουραστικό δεν είναι!!

κατέβα κι άσε τις δικαιολογίες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

μπορειτε να ερθετε κ πιο πριν παιδες να σας δουμε η εκθεση θα ειναι ανοιχτη απο τη τεταρτη

ελατε μεινετε καπου κ φευγετε κυριακη για να μην ειναι σκοτωμα η επιστροφη

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όπως ήδη είπα στην Παύλο και τον Δημήτρη,

στις 17/9, οργανώνεται από τα 2 πεδία paintball Ιωαννίνων μαζί με ένα πεδίο από Λευκάδα, ολοήμερο παιχνίδι σεναρίου milsim paintball στο οποίο θα συμμετέχουν μάλλον και 2 οργανωμένες ομάδες από Αθήνα και θεσσαλονίκη. Μάλιστα το game θα παρουσιαστεί και σε τοπικό κανάλι!

Έτσι σκέφτηκα μήπως να μαζευτούμε μερικοί να συμμετάσχουμε σαν VWClub team.

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχ!!! Θα σκορπίσω όλη μέρα πάνω στα βουνά και θα με μαζέυετεεεε!!!!

Αλέξη θα μιλήσουμε πάλι αν είναι και βλέπουμε...

Ομάδα υποστήρηξης 10 βήματα εμπρός.....Αέρα και μετά 5 μέρες θα πάω σαν ρομποκόπ.....

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με τον Pagourista(Δημητρη) και μαλλον θα ειμαι και εγω παρον στις 24.

Θα εχω ενα σεμιναριο στις 19μεχρι 22 Αθηνα οποτε θα κατσω και αλλες 2 μερες να σας περιμενω.

Παυλο και Αλεξη προσπαθηστε να ερθετε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.