Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στα Ιωάννινα Και Την Ήπειρο

Recommended Posts

Μέσα είμαι και εγώ Δημήτρη. <_<

Έχω γράψει ένα πρόγραμμα για την εκδρομή. Ας ανοίξει κάποιος moderator νέο θέμα για την εκδρομή να βάλω το πρόγραμμα και να δηλώνουμε την συμμετοχή μας όσοι πάμε.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως να ετοιμαστουμε για κανα καφεδακι?

Παυλο,Αλεξη και υπολοιποι ακουω προτασεις για τοπο και ημερομηνια.

Εγω ελεγα για καμια εκδρομουλα Μετσοβο η Ζαγοροχωρια στης 3/12/06.

Τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία φαντάζομαι συνάντηση των μελών των Ιωαννίνων για το 2006.

Το Μέτσοβο ακούγεται καλή λύση μιας και έχει δωθεί και κομμάτι της Εγνατίας και είναι λίγο πιο καλά.

Θα πρότεινα όμως κάποιο από τα Ζαγοροχώρια (Βίτσα, Μονοδένδρι, Κήποι, Ελάτη ή Πάπιγκο) σαν καλύτερη διαδρομή.

Η λύση Βίτσας είναι καλή αλλά πρέπει να κλείσουμε τραπέζι από πολύ νωρίτερα για το φαγητό λόγω του ότι δεν έχει πολλά μαγαζιά. Εκεί μπορώ κάτι να κάνω μιας και είναι γνωστός ενός φίλου μου αυτός που το έχει.

Η λύση Νονοδένδρι καλή και αυτή αλλά για τους ίδιους λόγους δύσκολη, όπως και στους Κήπους.

Η λύση Ελάτη που έχω πάλι γνωστό που γνωρίζει αυτόν που έχει το μαγαζί είναι πολύ δύσκολη για τα auto μας μιας και δεν έχει χώρο πάρκινγκ.

Η λύση Πάπιγκο είναι επίσης καλή αλλά είναι λίγο μακρυνότερη από τις άλλες και επίσης πρέπει να κανονίσουμε από νωρίτερα για το φαγητό.

Το πρόβλημα είναι ότι επειδή θα είναι Κυριακή και είναι καθαρά χειμερινοί προορισμοί θα είναι δύσκολο να βρούμε οτιδήποτε για να καθίσουμε να φάμε εύκολα.

Το βασικό επίσης πρόβλημα είναι τι θα κάνει ο καιρός. ΑΝ χιονίσει καλά θα είναι να καθίσουμε στα σπίτια μας ή να πάμε κάπου εντός πόλεως.

Λοιπόν απλωθείτε ρωτήστε γράφτε εδώ τι θέλει ο καθένας και το απόφασίζουμε το συντομότερο δυνατό ώστε μέχρι τα μέσα Δεκεμβρίου να συναντηθούμε. Ή στις 10 ή στις 17 (πιο Χριστουγεννιάτικα θα είναι τότε) είναι οι καλύτερες ημερομηνίες.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα προτιμούσα την ημερομηνία του Pagourista, την ερχόμενη δλδ Κυριακή μιας και δεν ξέρω αν θα είμαι τα επόμενα σ/κ του Δεκεμβρίου Γιάννενα. Ο καιρός μέχρι στιγμής είναι καλός οπότε θα πρότεινα Ζαγοροχώρια (Βίκο, Τσεπέλοβο, Πάπιγκο κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Εν αναμονη απο το DVD που φτιαχνει ο Specfor21.

Εγω που το ειδα ειναι πολυ τελειο.

Εχει ολες τις συναντησεις που καναμε το 2006 απο τα μελη των Ιωαννινων και την συναντηση στα Γρεβενα με τα παιδια απο Θεσ/κη.

Link to comment
Share on other sites

Το DVD είναι έτοιμο όσον αφορά το μοντάζ.

Μέχρι την Τρίτη θα είναι εκτυπωμένα και τα δισκάκια και τα εξώφυλλα από τις θήκες τους.

Θέλω να πιστεύω ότι άξιζε η αναμονή αλλά αυτό εσείς θα το κρίνετε :thumbsup:

Ας γράψουν εδώ αρχικά όσοι θέλουν αντίγραφο ή ας επικοινωνίσουν απευθείας με τον Δημήτρη.

Το κόστος τους θα είναι 2-3¤ περίπου (Θα το ξέρω την Τρίτη που θα παραλάβω τις εκτυπώσεις).

Το εξώφυλλο

th_16661_coverBack_122_432lo.jpg|th_16800_CoverFront_122_548lo.jpg

Πίσω | Εμπρός

Edited by SpecFor21
Link to comment
Share on other sites

Αλεξη οταν βγει η τιμη πες μου για να πω στα παιδια και να σου πω ποσα DVD θελω.

Link to comment
Share on other sites

A!!!!! Παρεπιπτώντος δεν ξέρω αν το προσέξατε!!! ο PAGOURISTAS έγινε γαλονάς!!!!! LOCAL MODERATOR και καλά λέει.

Θα του ζητάμε την άδεια τώρα για να πούμε κάτι και αν θέλει θα μας τη δίνει....

Mr Local κάνε με BAN!!! tongue.giftongue.giftongue.gifupyours.gif:upyours:upyours.gif:upyours:upyours.gif:upyours:upyours.gif:upyours:upyours.gif:upyours:upyours.gif:upyours:upyours.gif:upyours:upyours.gif:upyours:upyours.gif:upyours:upyours.gif:upyours:upyours.gif:upyours:

Link to comment
Share on other sites

Τα DVD κάνουν 2¤.

Έχω εκτυπώσει 50 αλλά αν χρειαστεί μπορούμε να βγάλουμε και άλλα.

Επειδή με ταλαιπώρησε μία ίωση τις 4 τελευταίες μέρες (έχασα και τον ΠΑΣ machinegun.gifrocket.gifB) ) δεν τα έκαψα, αλλά θα τα κάψω στο σ/κ οπότε από Δευτέρα κανονίζουμε να βρεθούμε να τα μοιράσω.

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia 8a kanonistei tipota gia event giannena-preveza-arta-leukada?????an nai please eidopoihste!!!!!!!!! :lol::rolleyes::rolleyes::lol::lol::lol:tongue.giftongue.gif

Εσύ φίλε Βούδα από που μας έρχεσαι? Από συναντήσεις όλο και κάτι γίνεται και εδώ στα Γιάννενα. Πέρυσι κάναμε και εδώ στα Γιάννενα συναντήσεις και στην Πάργα πήγαμε εκδρομή και στη Λευκάδα πήγαμε εκδρομή και στα Γρεβενά πήγαμε σε συνάντηση με τα παιδιά από Μακεδονία και την τελευταία εκδρομή την πήγαμε παραμονή Χριστουγέννων στο Μονοδένδρι. Όλο και κάτι κουνιέται όπως κατάλαβες εδώ. Αυτά θα μπορέσεις να τα δείς στο cd που έφτιαξε ο SpecFor21 με υλικό από αυτές τις συναντήσεις. Έχουμε βέβαια και τον γνωστό και μη εξαιρεταίο PAGOURISTA LOCAL MODERATOR ο οποίος είναι στον Καψιώχα και αν ποτέ περάσεις από εκεί τον αναζητάς. Τώρα για μελλοντική συνάντηση μέχρι τέλος του μήνα ή το πολύ τον επόμενο θα γίνει κάτι.

Σε αναμένουμε και από κοντά. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε bouda καλως ηρθες στην παρεα του vwclub και σου ευχομαι καλη αναμονη.

Οπως ειπε και ο sw6jin ολο και κατι κανουμε στα Γιαννενα.

Στειλε μου με ενα pm το τηλ. σου για να σε ειδοποιησω εαν κανουμε κατι.

Φιλικα

Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

Τα DVD είναι έτοιμα επιτέλους με τις θήκες κλπ.

Δημήτρη θα σε πάρω το απόγευμα να σου δώσω την πρώτη παρτίδα tongue.gif

Τα DVD είναι συνολικά 55.

Να ευχαριστήσω τον Αλέκο και τον Νίκο στο digital-store.gr που εκτύπωσαν τα εξώφυλλα και τα δισκάκια.

Αντε να κανονίσουμε και έναν καφέ να δώσουμε σε όσους θέλουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα από τον PAGOURISTA που πήγα στην αντιπροσωπεία και έκανα το καθιερωμένο service στα 45.000km. Εκεί φυσικά είδα και τον giannisgolfgiannena, τον Δημήτρη και είχε έρθει και ο XRHSTOS. Μίνι meeting δηλαδή στην αντιπροσωπεία της VW.

Πάντος το DVD είναι πολύ καλό! Είχε πάρα πολύ υλικό μέσα από εικόνα και ήχο.

Μπράβο σου SpecFor21 για την καλή δουλειά.

Κανένα παλικάρι από τους άρχοντες του vwclub δεν το θέλει άραγε για να το έχει σαν αρχείο ?

Δεν είδα κάτι σχετικό σε post εδώ μέσα, γι' αυτό και λέω! upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

έχουμε τον "ρουφ" τον Pagourista tongue.gif από εκεί θα το πάρω εγώ χαχαχαχα

Όχι όντως θέλω και εγώ ένα παίδες !

Που / πως να στείλω χρήματα κλπ?

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι για μια συναντηση πριν τις Αποκριες για καφεδακι.

Τι θα λεγατε για της 4-2-07?

Ακουω προτασεις.

Θεμα συζητησης :

Παννεληνια εκδρομη

Παραγγελια ημερολογιων

DVD Ιωαννινων

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

¶ν δεν ανέβω Θεσσαλονίκη λόγω του ότι έχει γεννητούρια η αδερφή μου εγώ μέσα είμαι. Α. Δημήτρη βρήκα και τον Γιώργο τον γυμναστή σήμερα και μου είπε ότι θέλει και εκείνος ένα κομμάτι από το DVD.

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε για την Κυριακη 4-2 να παμε για καφε στο Τεροβο που εχει και απλα για τα αυτοκινητα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.