Jump to content
stefpatras

Συνεργεία Πάτρας

Recommended Posts

Φιλοι μου δεν ξερω ποσοι ειναι απο Πατρα εδω στο club , αλλα θα ηθελα να μου πειτε γνωμες για το ποιο πιστευετε οτι ειναι το καλυτερο συνεργειο στην Πατρα?

Link to comment
Share on other sites

Οταν ήμουν Πάτρα είχα καταθέσει πολλά στον Λατση στη λεύκα. Έχει όλα τα μηχανήματα αλλά επειδή έχω πολλά χρόνια να πάω λόγω απόστασης φυσικά δεν ξέρω πόσο έχει εκσυγχρονίσει τα διαγνωστικά του. Αλλά απο τότε πιστεύω πως θα έχουν γίνει και άλλα συνεργεία τέτοιου μεγέθους. Από τιμές δεν διέφερε και πολύ απο την αντιπροσωπία αλλά τότε είχε καλύτερη εξυπηρέτηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου προτεινα να περασεις μια βολτα και απο τον Ανδρεα το Γραμμενο που ειναι πισω απο το Carrefour, οπως ανεβαινεις την Πατρων κλαους στη Διχαλα που κανει ο Δρομος και μπαινεις στο πισω μερος του παρκινγκ του Carrefour.

Τοσο ο Αντρεας αλλα και ο Δημητρης δουλευαν στην Δελτα Καρ και απο εκει τους ξερω και τους εμπιστευομαι.

Εχουν αρκετη εμπειρια και πολυ καλες τιμές

Link to comment
Share on other sites

φίλε επειδή με φέρνει ο δρόμος πολλές φορές στην Πατρα,,,από τότε που είχα το lupo πάω στην δέλτα,,,κάπως ακριβή όπως όλες οι επίσημες vw....αλλά έχει καλούς τεχνικους,,,ανεξαρτητα από το γεγονός πως πάντα δουλεύουν με vag com και σου λένε αλλαγή του τάδε ....1000 ευρώ....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπολν η ΔΕΛΤΑ ΚΑΡ ειναι η μονη εξουσιοδοτημενη εταιρια με service στην Πατρα, και μαλιστα τωρα που φτιαχνει τις νεες εγκαταστασεις ακριβως διπλα, θα ειναι πολυ πολυ ενταξει.

Θα ειναι ετοιμες σε 2-3 μηνες το πολυ.

Υ.Γ. Εχω αρκετες γνωριμιες με την εταιρια, και εαν θελετε καποια βοηθεια ή εχετε καποιο προβλημα και βρισκεστε Πατρα στειλτε P.M.

Το thread το ανοιξα περισσοτερο για να παρω πληροφοριες και γνωμες που εχετε για την ΔΕΛΤΑ ΚΑΡ.

Ειναι πολυ ενταξει τα παιδια και πολυ προθυμα ως προς το club μας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω αντίρρηση για το συνεργείο ισως. Τις προάλλες είχα παει εκεί για ένα πρόβλημα και με δέχτηκαν χωρίς ραντεβού και άμεσα. Το πρόβλημα δε λύθηκε λόγω έληψης ανταλλακτικού που δέν υπήρχε ούτε στην Αθήνα. Αλλά έχω άλλα παράπονα απο αυτούς που δεν είναι του παρόντος.

Edited by kchristus
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως πάντα μπαίνεις σε λίστα αναμονής ...ειδικά στην δέλτα αλλα τι να κάνει μια αντιπροσοπεία επίσιμη για vw-audi στην περιοχή είναι....προσωπικά δεν έχω κανένα παράπονο με την εν λόγω εταιρία...απλά με το group vag τα έχω που τα τελευτεύα χρόνια δεν λεέι να κάνει κάτι με τα ηλεκτρολογικά της.....

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω στο καινουριο χωρο που θα ειναι ετοιμος σε πολυ λιγο χρονο να διορθωθουν ολα τα προβληματα.

Σιγουρα ειναι δυσκολο μια ολοκληρη Πατρα να εχει μονον μια επισημη αντιπροσωπια.

Παντος μας παιρνει εαν γουσταρετε , επειδη ο ιδιοκτητης ειναι πολυ φιλος, να πουμε τα προβληματα μας, και να πιασουν τοπο.

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω,,,,,εγω ένα εύχομα...ι να είναι οκ το αμάξι και να μην χρειάζεται επισκέψεις....τον προιγούμενο μήνα 1500 ευρώ τους έσκασα....

Link to comment
Share on other sites

To κυριοτερο φιλε μου ειναι αυτο που ειπες.

Αχριαστοι να ειναι και να πηγαινουμε μονον για λαδακια!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest georgemv

Αν δεν θες ντε και καλα εξουσιοδοτημενο, πολυ καλος ειναι ο Γιαννης Παστος, στην Αθηνων και 5 Πηγαδιων. Δουλευε αρκετα χρονια στην Καρεντα (η οποια εκλεισε και ανοιξε η Δελτα Καρ) και εχει εξοπλισμο.

Link to comment
Share on other sites

Εκει το πηγαινα τον καιρό που ειχα το ΜΚΙ. Καλος ειναι πάντως. Αν ψάξεις στην Πατρα είναι ενα καρο μηχανικοί απο την πρώην καρεντα. Το θεμα ειναι τι μηχανιματα εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλο και εξουσιοδοτημενο συνεργειο ειναι και ο Παπαδοπουλος-Μπομπας πισω απο το εργοστασιο edelvaiss στο ποταμι της Λευκας

Με καινουργιο χωρο και μηχανηματα,γνησια ανταλακτικα και με μεγαλες γνωσεις στα GROUP VAG.

Εκει το παω εγω και ο πατερας μου.

Δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα σε οτιδηποτε

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,απο την δελτα καρ εχω παρα πολλα παραπονα και δεν ξαναπαταω εκει,οποιος εχει αποριες ας με ρωτησει.μετα πηγα στον λατση στο ποταμι της λευκας,κανενα προβλημα.αλλαξα ομως και το πηγαινω τωρα στον παπαδοπουλο-μπομπα και παλι κανενα προβλημα και καλυτερες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,απο την δελτα καρ εχω παρα πολλα παραπονα και δεν ξαναπαταω εκει,οποιος εχει αποριες ας με ρωτησει.μετα πηγα στον λατση στο ποταμι της λευκας,κανενα προβλημα.αλλαξα ομως και το πηγαινω τωρα στον παπαδοπουλο-μπομπα και παλι κανενα προβλημα και καλυτερες τιμες.

Εχεις PM ..... ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,απο την δελτα καρ εχω παρα πολλα παραπονα και δεν ξαναπαταω εκει,οποιος εχει αποριες ας με ρωτησει.μετα πηγα στον λατση στο ποταμι της λευκας,κανενα προβλημα.αλλαξα ομως και το πηγαινω τωρα στον παπαδοπουλο-μπομπα και παλι κανενα προβλημα και καλυτερες τιμες.

γιατι αλλαξες απο τον λατση?

Link to comment
Share on other sites

απο τον λατση δεν ειχα κανενα προβλημα απλα γνωριστηκα με ενα παλικαρι που εχει εξειδικευμενο vw,audi,skoda,seat.πηγα 1 φορα και εμεινα ευχαριστημενος απο δουλεια και τιμη,απο τοτε παω εκει κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο service σαν νεο-αγορασμένο μεταχείρισμένο το έκανα στην Δέλτα. Μετά άλλαξα και το γρύλο ενος παραθύρου οδηγού και ηταν η τελευταία φορά που το πήγα εκει.... μου φανηκε λίγο τσιμπημένη (ως πολύ) η τιμή και δεν είχα εναλλακτικες προτάσεις.

Μετά πηγα Λατση άλλαξα τον άλλο γρύλο στη μισή τιμή με ανταλλακτικό αντιπροσωπείας 2 χρόνια μετά και τα service μου κοστίζουν κατα πολύ λιγότερο. Είμαι ικανοποιημένη απο τη δουλεία τους και τη συμπεριφορά τους.

Στο τελευταίο service βρέθηκε ενα προβλημα με την κρεμαριέρα (ή όπως αλλιώς το λένε αυτο το μαραφέτι) η τιμή μεταχειρισμένης που μου είπαν μαζί με τα εργατικά είναι κατα πολύ χαμηλότερη απο την τιμή κρεμαριέρας μεταχειρισμένης επίσης, που βρίσκω σε μάντρες ανταλλακτικών και στο ιντερνετ.

Λάτσης rules, κατα τη γνώμη μου πάντα, και δύσκολα θα τον αλλάξω.

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά.. πρώτο μου topic.. παρόλο που διαβάσω αρκετό καιρό το forum.... Έχω ένα polo μοντέλο του 2001... που μέχρι τώρα τα service του και όλες του τις φθορές... τα έκανα στην επίσημη αντιπροσωπεία.. απλά αποφάσισα να κόψω να πηγαίνω στην αντιπροσωπεία και να πληρώνω τζάπα λεφτά παραπάνω από την στιγμή που πλέον δεν υπάρχει θέμα "εγιιισις"... θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου πει κάποιο καλο συνεργείο στην πάτρα.. να πηγαίνω εκεί... και αν αξίζει να πηγαίνω σε κατάστημα να αγοράζω μονος τα ανταλλακτικά και να πληρώνω σε ένα συνεργείο την τοποθέτηση...

Edited by tatas
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά.. πρώτο μου topic.. παρόλο που διαβάσω αρκετό καιρό το forum.... Έχω ένα polo μοντέλο του 2001... που μέχρι τώρα τα service του και όλες του τις φθορές... τα έκανα στην επίσημη αντιπροσωπεία.. απλά αποφάσισα να κόψω να πηγαίνω στην αντιπροσωπεία και να πληρώνω τζάπα λεφτά παραπάνω από την στιγμή που πλέον δεν υπάρχει θέμα "εγιιισις"... θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου πει κάποιο καλο συνεργείο στην πάτρα.. να πηγαίνω εκεί... και αν αξίζει να πηγαίνω σε κατάστημα να αγοράζω μονος τα ανταλλακτικά και να πληρώνω σε ένα συνεργείο την τοποθέτηση...

Εγω θα σου προτεινα να περασεις μια βολτα και απο τον Ανδρεα το Γραμμενο που ειναι πισω απο το Carrefour, οπως ανεβαινεις την Πατρων κλαους στη Διχαλα που κανει ο Δρομος και μπαινεις στο πισω μερος του παρκινγκ του Carrefour.

Τοσο ο Αντρεας αλλα και ο Δημητρης δουλευαν στην Δελτα Καρ και απο εκει τους ξερω και τους εμπιστευομαι.

Εχουν αρκετη εμπειρια και πολυ καλες τιμές

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.