Jump to content
Guest HEO

Πόσοι από εδώ μέσα έχουν Skoda;;;

Recommended Posts

είμαι και εγώ εδώ βρέ :thumbsup:  (ΗΕΟ εσύ εχεις περάσει απο το σκόντα κλάμπ?)

Οχι βρε φιλε...δεν το ηξερα καν οτι υπαρχει σκόντα κλάμπ.... B)

Να 'σε καλα φιλε που μου το ειπες :)

Edited by HEO
Link to comment
Share on other sites

Guest octavia RS ABT

Γεια σας παιδια ειμαι και εγω εδω,νεο μελος που αντιπαθει τα γιαπωνεζικα γρηγορα...

Η μεγαλυτερη απολαυση ηταν προχθες στην βουλιαγμενης που ενα s3 εριξε 3 κενες σε ενα s2000!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Giouvas

Erm... βαλτε αλλο ενα Octavia GT στη λιστα παιδες !!! tongue.gif

@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, ΕΙΔΙΚΑ όσοι ανήκετε στο skodaclub.gr στο οποίο δεν μπορώ να μπω λόγω κάποιων προβλημάτων που μάλλον έχετε στο φόρουμ, πείτε μου κάτι....

Εχετε ένα μαύρο Octavia RS (μάλλον τέτοιο είναι), με πινακίδες ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΚΜΕ, ή ΚΜΖ), με αυτοκόλλητο πίσω αριστερά χαμηλά... Μονή μπούκα στόργγυλη, χαμηλή αεροτομή, σκούρα πίσω φανάρια, και μαύρο κατάμαυρο φυμέ τζάμι...

Γνωρίζετε ποιος είναι; Εθεάθη στις 23 του Φλεβάρη μεταξύ Κορίνθου - Λουτρακίου, και παίζαμε κυνηγητό, μέχρι που βάρεσε εμένα μια κάμερα και κόπηκε το πανηγύρι!!

Οποιος τον ξέρει, ή όποιος είναι, αν είναι κάποιος από εσας, ας μου το πει! Ημουν ένα ασημί Golf V GTI, και στάνταρ πρέπει να με θυμάται όποιος είναι!

Αλήθεια.... το site σας πιο πολύ για διαφήμιση του Παντελίδη μου κάνει μπαίνοντας! Και είναι πολύ δυνατό χαρτί αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν τέως κάτοχος Skoda Fabia 101 και το πούλησα μετά από 95000 km (τα περισσότερα Αθήνα - Θεσσαλονίκη). Το αμάξι ήταν καλό για τα λεφτά του αλλά λίγο πριν κλείσει 5ετία αναγκάστηκα να το πουλήσα μετά από :

- υπερβολικό κάψιμο λαδιού >1kgr/300km !!!

- πρόβλημα με τον αισθητήρα θυρών που δίνει σήμα στο πορτ μπαγκαζ να ανοίξει.

- πρόβλημα με την ανακύκλωση αέρα.

- πρόβλημα με βαλβίδα νερού (έδινε λάθος σήμα στον εγκέφαλο και δε μπορούσα να ξεκινήσω).

- πρόβλημα με βίδα πόρτας (αναγκάστηκα να πάρω ειδική κόλα για να την κολήσω).

Είχα αρκετά προβλήματα αλλά έχω να πω ότι έπιανε άνετα τα 185km τελική και ήταν σχετικά ξεκούραστω στο ταξίδι.

Παιδιά καλοτάξιδα τα Skoda σας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.