Jump to content
Guest HEO

Πόσοι από εδώ μέσα έχουν Skoda;;;

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ , ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΩΣΤΑ , ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ, ΕΧΩ ΕΝΑ ΟΚΤΑΒΙΑ 20VT, ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ OVERLOAD,ΚΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΑΛΥΤΗ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ..

Link to comment
Share on other sites

την δευτερα πετυχα εθνικη ενα octavia που εγραφε GT αριστερα και TSI η κατι τετοιο σε μικρο τετραγωνακι δεξια.

ποσα αλογα ειναι αυτα?

Octavia 4 ή 5 ήταν ?

Link to comment
Share on other sites

4

Το Octavia 4 GT είχε 1.8Τ με 193 άλογα αν θυμάμε καλά, αλλά με "πείραγμα" φτάνει τα 240ps. http://www.burnout.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1673&Itemid=124

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Το Octavia 4 GT είχε 1.8Τ με 193 άλογα αν θυμάμε καλά, αλλά με "πείραγμα" φτάνει τα 240ps. http://www.burnout.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1673&Itemid=124

και πολυ παραπανω φτανει...

Link to comment
Share on other sites

την δευτερα πετυχα εθνικη ενα octavia που εγραφε GT αριστερα και TSI η κατι τετοιο σε μικρο τετραγωνακι δεξια.

ποσα αλογα ειναι αυτα?

Για να πετυχεις Gt αριστερα και Tsi δεξια σε μικρο τετραγωνακι, ηταν octavia 5 και μαλιστα προ facelift, το οποιο ερχεται στα 200 αλογα περιπου μαμα...

Εχετε τεραστιες διαφορες.. Καμια επαφη...

Link to comment
Share on other sites

Εχετε τεραστιες διαφορες.. Καμια επαφη...

ναι αυτο το διαπιστωσε -the hard way- και με το παραπανω ο τυπος, απλα ειμουν περιεργος τι βγαζουν αυτα γιατι ηταν τρομερα επιμονος ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο το διαπιστωσε -the hard way- και με το παραπανω ο τυπος, απλα ειμουν περιεργος τι βγαζουν αυτα γιατι ηταν τρομερα επιμονος :D

Ε μα και εσυ εκκλησια εκλεψες..!! χεχε....

Link to comment
Share on other sites

Ε μα και εσυ εκκλησια εκλεψες..!! χεχε....

Οντως το παραδεχομαι …πλεον! new_lol.gif

Βασικα, δεν ανοιξαμε, απλα κυνηγητο παιζαμε, αλλα μολις ανοιξε η κινηση κ πατησαμε φανηκε η μεγαλη διαφορα. Ηταν τρομερα προκλητικος κ επιμονος κ μεχρι να ανοιξουμε ελεγα θα εχουν καμια 250αρια αλογα αυτά γι αυτό ερχεται κ κολαει σαν λυσασμενος. Βεβαια μολις ειδα τις διαφορες καταλαβα ότι η δεν ξερει σε τι κολησε η είναι απλα προκλητικος κ τρελος! Χαχα

Anyway, τωρα μου εφυγε η απορια, ευχαριστω κ σορυ για την παρεκκλιση από το θεμα :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έχω ένα οκτάβια 1400 rider του 2004 και θα ήθελα να μάθω πως βγαίνουν οι μπουζόπιπες? Το ρωτώ γιατί δεν βγαίνουν με τον απλό τρόπο. Απότι έχω παρατηρήσει έχουν κάτι σαν πολλαπλασιαστή και δεν μπορούν να τραβηχτούν. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.