Jump to content
kchristus

ΠΑΡΠΡΙΖ Golf V

Recommended Posts

Ξέρει κανείς τι παίζει με τους κωδικούς Ε που γράφει πανω στα παρπρίζ. Το δικό μου γράφει Ε20 και μου φαίνεται κουφό αλλά το έχω δει σε αλλο ένα πεντάρι. Σε αλλα λέει Ε1.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι παίζει με τους κωδικούς Ε που γράφει πανω στα παρπρίζ. Το δικό μου γράφει Ε20 και μου φαίνεται κουφό αλλά το έχω δει σε αλλο ένα πεντάρι. Σε αλλα λέει Ε1.

ειναι η χωρα απο οπου πηρε εγκριση ,παρακατω ολα τα Ε

E1: Deutschland

E2: Frankreich

E3: Italien

E4: Niederlande

E5: Schweden

E6: Belgien

E7: Ungarn

E8: Tschechien

E9: Spanien

E10: ehemaliges Jugoslawien

E11: Groίbritannien

E12: Φsterreich

E13: Luxemburg

E14: Schweiz

E15: DDR

E16: Norwegen

E17: Finnland

E18: Dδnemark

E19: Rumδnien

E20: Polen

E21: Portugal

E22: Russische Fφderation

E23: Griechenland

E24: Irland

E25: Kroatien

E26: Slowenien

E27: Slowakei

E28: Weiίrussland

E29: Estland

E31: Bosnien und Herzegowina

E32: Lettland

E37: Tόrkeι

E42: Europδische Union

E43: Japan

Link to comment
Share on other sites

τελείως καλοπροαίρετα, είμαστε σίγουροι γι αυτό ?

γιατί εγώ νόμιζα ότι είναι κάτι σαν διαβάθμιση ποιότητας (δηλαδή Ε1 το καλύτερο και όσο προχωράμε σημαίνει χειρότερη ποιότητα)

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Χωρίς να θέλω να κάνω τον δικιηγόρο του διαβόλου, ο theog60 φαίνεται να είναι ψαγμένος με αυτά οπότε θα τον εμπιστευόμουν

Link to comment
Share on other sites

Παντως το πενταρι που το είδα είχε και αυτό ηλιοροφή και ήταν διλιτρο. Γιαυτο φανταζομουν οτι ειχε καποια σχεση με την ακτινοβολία. Αν μπορει ο φίλος να μας πει απο που βρήκε την λίστα. Και τι θα πει πήρε εγκριση. Αφού είναι τζάμι saint gobain. Μήπως το συγκεκριμένο κατασκευάστηκε σε εργοστάσιο της εν λόγω εταιρείας στην Πολωνία?

Edited by kchristus
Link to comment
Share on other sites

απλα εγω ετσι ξερω, επισης τα Ε δεν ειναι μονο για τα τζαμια, εχει και στις ζωνες και σε διαφορα αλλα, γιαυτο νομιζα οτι ειναι κατι σαν δεικτης ποιοτητας

Link to comment
Share on other sites

απλα εγω ετσι ξερω, επισης τα Ε δεν ειναι μονο για τα τζαμια, εχει και στις ζωνες και σε διαφορα αλλα, γιαυτο νομιζα οτι ειναι κατι σαν δεικτης ποιοτητας

και γω ετσι νομιζα τοσα χρονια...

theog60 τα φωτα σου plz!

Link to comment
Share on other sites

Οντως.

Το ειχα ψαξει και εγω παλιοτερα γιατι νομιζα οτι ηταν η ποιοτητα και η αντοχη του τζαμιου αλλα τελικα ειναι η χωρα εγκρισης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.