Jump to content
fanis83

Μαμά τακάκια και δισκόπλακες

Recommended Posts

Πήγα σήμερα να ρωτήσω στην καρέντα στην Αργυρούπολη για αλλαγή τακάκια και δισκόπλακες (Εμπρός και πίσω) για Golf MK4 Generation 1.6, εκεί που περίμενα αμέριμνως έναν υπάλληλο να μου πεί μία τιμή, αυτός μου λέει.............496 ευρώ :(:lol: ...........με 116 ευρώ εργατικά :blink::blink: ........Πήγα να γελάσω και να του πώ ''Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;'' αλλά κρατήθηκα. ¶μα κάνουν τόσο τα εργοστασιακά, τα aftermarket πόσο έχουν δηλαδή;Η τιμή που μου είπαν είναι λογική; Δεν γνωρίζω γι'αυτό ρωτάω; Έχεις κανείς άποψη;

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
....Πήγα να γελάσω και να του πώ ''Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;'' αλλά κρατήθηκα.

όχι ρε φίλε μου έπρεπε να τους το πεις!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Αφού μας περνάνε για μαλάκες...

anyway μπορείς να βάλεις ότι δίσκο θες, ίδια διάσταση με μαμά, πολύυυυυυυ φθηνότερα...

Αν θες ρώτα και τον greygolfgti εγώ εκεί τα έβαλα και μαμάνε... και από τιμή και από απόδοση..... (Galfer δίσκοι χαρακτοί με ΑΤΕ τακάκια...)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήγα σήμερα απο τον πολυφημισμένο (και δίκαια) κ.Δήμο. worthy.gif .Μου είπε για τα μαμά σαν αυτά της Καρέντα γύρω στα 200 ευρώ :) και έμεινα

λαλάκας.Να πάνε να γ******* οι αντιπροσωπίες.......

Link to comment
Share on other sites

Και να τους την ελεγε Γρηγορη,δεν προκειται να αλλαζαν κατι.Απο αλλου εχουν εντολες αυτοι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωμη μου ολες οι αντιπρωσωπιες της VW

ειναι πανακριβες καλυτερα λοιπον τα aftermarket

με καποιες συμβουλες παιδιων του forum που

εχουν ασχοληθει λιγο περισσοτερο.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Και να τους την ελεγε Γρηγορη,δεν προκειται να αλλαζαν κατι.Απο αλλου εχουν εντολες αυτοι.

Σίγουρα δεν θα άλλαζε κάτι, αλλά όταν μου είχαν πεί εμένα 122,00 € μόνο τα μπροστά τακάκια, τους λέω τί λέτε ρε, για μ@λ@κες ψάχνετε? Τουλάχιστον το βγάζεις από μέσα σου ρε παιδί μου lick.giflick.giflick.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω σημερα περασα δισκοπλακες μπροστα (αεριζομενες Zimmermann 256mm) και τακακια ΑΤΕ εμπρος+πισω. ολα ¤190 !!!!

Γι αυτο ξεχαστε τις αντιπροσωπειες, δε θα μπορειτε να καθησετε για πολυ καιρο :cry:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.