Jump to content
Kostas kostopoulos

Προτασεις για φθηνα και καλα πρατηρια

Recommended Posts

Εγώ πάντως τα τελευταία 3 χρόνια βάζω πάντα απο το ίδιο πρατήριο της Shell στην Πειραιώς, (απέναντι από το Δημαρχείο του Ταύρου) & ποτέ δεν είχα το παραμικρό! Ούτε στην ποιότητα του καυσίμου αλλά ούτε και στην τιμή. Σήμερα η απλή 0.829€ !!! Σωστός??? :D

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, δείτε λίγα αυτή τη σελίδα του υπουργείου ανάπτυξης σχετικά με πρατήρια καυσίμων κ πρόστιμα για νοθευμένη βενζίνη...

http://www.ypan.gr/flash_fuel/kafsima/PROSTIMA.htm

Edited by PeterPan
Link to comment
Share on other sites

Aυτος σημερα με την κιτρινη μπλοηυζα...? Παντως παιδια πολυς κοσμος μαθαινω παει εκει...Πλουσιο θα τον κανουμε...χεχε...

ουνκα οταν περνας χτυπα ενα τηλ ρε να πηγαινουμε παρεα...

κατω απο 0,969 δεν εχω ξαναδει

Link to comment
Share on other sites

Aυτος σημερα με την κιτρινη μπλοηυζα...? Παντως παιδια πολυς κοσμος μαθαινω παει εκει...Πλουσιο θα τον κανουμε...χεχε...

ουνκα οταν περνας χτυπα ενα τηλ ρε να πηγαινουμε παρεα...

κατω απο 0,969 δεν εχω ξαναδει

0.915 η 100σταρα στη jetoil σημερα!

0.815 η απλη!!! πελαααααααατες μου!

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

καλα κοψε κατι γιατι με 5 λεπτα στο λιτρο δε σωζεσαι κιολας...(καποιος ειπε μια παραλλαγη του σημερα κιολας..)

ασε που για να παει ο γιατρος κι εγω απο το σπιτι μας στο jet oil καιμε τη διαφορα και με το παραπανω στην αποσταση που θα κανουμε..

ενω εσενα σε βολευει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aτακα φιλου μου, για ενα βενζιναδικο Θεσσαλονικης απο τα πλεον φτηνοτερα, οποιος θελει του λεω ποιο

"Πες του οτι αν βαλεις απο εκει, και παθει κατι η αντλια του FSI, πληρωνετε απο μισα με τον βενζινα την ζημια..και θα σε διωξει αυτοματως...."

Χαχαχαχα... :)

Α ρε Ουνκα με την ΕΛΙΝ ταματα θα σου κανω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,σας εχω ξαναμιλησει δεν εχω δει κανενας βεβαια,αλλα απλα ενημερωνω παλι!

ανοιξα 2ο μαγαζι στο χαλανδρι (Βας.Γεωργιου 20 & Σολωμου) ΑVIN κ αυτο αρκετα φθηνες τιμες.

Ελπιζω να με επισκευθειτε,εστω κ για ενα γεια!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κανένα καλό πρατήριο στο κέντρο της Αθήνας?

Shell στη Λενορμαν απεναντι απο το Καπνεργοστασιο.Το πρατηριο ανηκει στην εταιρεια και παιζει και καθαρη βενζινη και δε σε κλεβει στην αντλια!

Και πολυ καλες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλακοπούλου ΕΚΟ στο ύψος της Φαραντάτων. ¶πό εκεί βάζω 100αρα και μπορώ να πω ότι ειμαι ευχαριστιμένος

BP στην Μεσογείων - άνοδο μετά την σχολή της αστυνομίας. Γενικά ευχαριστιμένος ασχέτως τιμής.

Edited by Lippi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.