Jump to content
Kostas kostopoulos

Προτασεις για φθηνα και καλα πρατηρια

Recommended Posts

Εγω το πιο φθηνο και καθαρο που εχω βρει ειναι στην Λ. Βαρης - Κορωπιου το Jet-oil στο υψος περιπου της σχολης ευελπιδων! πολυ καλη 86,5 και παιζει παντα εκει.. και απο βενζινη ειναι πεντακαθαρη! 2.5 χρονια μονο απο εκει βαζω! (ειναι και ο δρομος μου) ;)

Link to comment
Share on other sites

Για τη θεσσαλονίκη παιδιάτο shell που είναι δίπλα στην ετεα λειτουργεί υπό την ιδιοκτησία της ίδιας της εταιρίας, ύστερα από την αλλαγή ιδιοκτησίας που έγινε το καλοκαίρι. άλλαξε τις δεξαμενές κ δοκίμασα 2-3 γεμίσματα τη βενζίνη του κ πιστεύω ότι είναι καλή... αλλά αυτή η racing φωτιά είναι...+40% από την κανονική... 88 λεπτά τα 95 οκτάνια, 129 λεπτα τα 100 οκτάνια...

Link to comment
Share on other sites

Για τη θεσσαλονίκη παιδιάτο shell που είναι δίπλα στην ετεα λειτουργεί υπό την ιδιοκτησία της ίδιας της εταιρίας, ύστερα από την αλλαγή ιδιοκτησίας που έγινε το καλοκαίρι. άλλαξε τις δεξαμενές κ δοκίμασα 2-3 γεμίσματα τη βενζίνη του κ πιστεύω ότι είναι καλή... αλλά αυτή η racing φωτιά είναι...+40% από την κανονική... 88 λεπτά τα 95 οκτάνια, 129 λεπτα τα 100 οκτάνια...

1,29 η 100ρα???α καλο...

99 λεπτα 100ρα εδω και καμια βδομαδα :D

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

0,879 η απλή, 0,979 η κατοστάρα σε πολύ καλό πρατήριο εδώ στο Χαλάνδρι!!!

dubbeR_OunKas εκεί που σε είχα πάει όταν είχες κατέβει

Link to comment
Share on other sites

Shell...???

axaxaxaxaxaxaxa

καλο ηταν...το αλλο με τον Τοτο το ξερετε...?

Επειδη ημουν τραγικα δυσπιστος και εβαζα παντα μονο ΕΚΟ η ΒΡ, μετα απο συνομιλια με τον Τζιμμακο που εχει την Aegean, μου ειπε οτι ολοι παιρνουν την ιδια βενζινη, και απο εκει και περα ειναι τι κανει ο καθεις...Αν ξερεις λοιπον το βενζιναδικο ας ειναι ο,τι θελει...

Εμπιστευτηκα τον dubber_Ounkas και βαζω πλεον απο Ελιν που ειναι και απο τα πλεον ελεγξιμα πρατηρια λογω Πολυτεχνειου...

Α ρε Ουνκα...Χιλια θενξ...0,999 100αρα...Αχχχ...το λεω και το χαιρομαι....

Και διπλα στο σπιτι μου...ΛΟΛ....

Link to comment
Share on other sites

Αντε ωραια, βρηκα και για Αθηνα δλδ...Αντε γιατι τοσο καιρο με ειχε πονεσει ο πωπος μου εκει στην Πεντελης στην ΒΡ που ναι μεν εχουν τελεια βενζινη παμε χρονια οικογενειακως,αλλα πολυ ακριβος...

ΠΡΟΣΟΧΗ : Στην ΒΡ που ειναι κατω απο το γηπεδο Χαλανδριου λεω...ΟΧΙ ΠΑΝΩ....I REPEAT....ΟΧΙ ΠΑΝΩ.....

οποτε ειχα χρονο γεμιζα στον Τζιμμακο στον παζαροπουλο κοντα...Αλλα αν αυτο που λες ειναι καθολου κοντα στα Βριλησσια, θα πηγαινω....

Link to comment
Share on other sites

Shell...???

Εμπιστευτηκα τον dubber_Ounkas και βαζω πλεον απο Ελιν που ειναι και απο τα πλεον ελεγξιμα πρατηρια λογω Πολυτεχνειου...

Α ρε Ουνκα...Χιλια θενξ...0,999 100αρα...Αχχχ...το λεω και το χαιρομαι....

που ειναι αυτη η Ελιν;

Link to comment
Share on other sites

εχει ακομα πιο φτηνο ελιν αλλα ειναι προς χαλκιδικη καθως στριβεις για waterland στα 500μετρα...το καλοκαιρι βολευε,το χειμωνα τωρα παλι ασβεστοχωρι..εχει και ωραια ειδικη διαδρομη..βζουνν με τριτες B)

Link to comment
Share on other sites

Sorry ρε αλλά δεν έκανες quote.

Εlin στην Χαλανδρίου, πριν τον Βερόπουλο

O yes..Παλικάρια από την mini moke μου είχανε πει για αυτο το βενζινάδικο, Βαζουν απο εκει βενζίνες οτι θέλουν να ελένξουν τους Λ στα Peugeot...

Επισης στον γέρακα απένατι απο τα καρφουρ Bp με πολύ καλο καύσιμο στα 1.060

Επίσης στην Ε.Ο στο ύψος της εξόδου απο νεα φιλαδέλφεια μετα την ΕΚΟ , ΒP με αριστο καύσιμο 1.216...

και δε γιουαν αν ονλυ aegean κοντά στον παζαρόπουλο, με ζούπερ καυσιμο στα 1.077 πριν λίγες μέρες...

Και αφού μιλήσαμε για shell η κατάσταση είναι τραγική με αυτους...100αρα με 1.345 ΕΛΕΟΣ....Κλεφτες...tongue.gif

Edited by Puck
Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

O.86 αυτό με τις γκόμενες μέσα.

Κάπου στην Λ.Αθηνών στο ρεύμα προς Κόρινθο, πρίν το Χαιδάρι, λίγο πρίν στρίψεις για τα ΤΕΙ Αιγαλέου.

Edited by VIDEOMIX
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.