Jump to content
The Dog

Ζητούνται άτομα με γούστο......

Recommended Posts

Το δεξιά πίσω φανάρι έχει ράγισε, με αποτέλεσμα να μπαίνουν νερά μέσα. Χρειάζεται αντικατάσταση. Είπα αντί εργοστασιακά καλύτερα να βάλω κάτι πιο όμορφο. Χρειάζομαι την συμβουλή σας όμως. Έχω βρει 3 σχέδια που μου αρέσουν.

31_1_b.jpg

Απο W8

48_1_b.jpg

Led

49_1_b.jpg

To mayro mou arese

Πιο από τα τρία να πάρω? Btw το 3b Passat μου έχει χρώμα κόκκινο...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα από το W8 μ' άρεσαν καλύτερα αλλά και αυτά με τα led είναι εξίσου καλά

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Να βάλεις αυτά με τα LED!!! Κόκκινο αμάξι + μαύρο φανάρι πάει μόνο σε Golf-POLO κλπ.

Στο PASSAT θα δείχνει πολύ μπάμ...

Link to comment
Share on other sites

Του W8 καλυτερα. Να φανταστω αυτά τα εχεις βρει εδω Ελλαδα? Ξερεις που μπορώ να βρώ για Passat cl B3 (μοντέλο 1989)? Κανα site? Αμα παω σε κανενα καταστημα θα μπορεσουν να μου τα φέρουν? Αν γνωρίζει κανεις...

(ποιο καταστημα ειναι καλό? ποιο site ειναι καλό?)

Link to comment
Share on other sites

Του W8 καλυτερα. Να φανταστω αυτά τα εχεις βρει εδω Ελλαδα? Ξερεις που μπορώ να βρώ για Passat cl B3 (μοντέλο 1989)? Κανα site? Αμα παω σε κανενα καταστημα θα μπορεσουν να μου τα φέρουν? Αν γνωρίζει κανεις...

(ποιο καταστημα ειναι καλό? ποιο site ειναι καλό?)

www.theb3e.com kai www.vwvortex.com

Link to comment
Share on other sites

Της FK βάλε με τα LED! Είναι τα καλύτερα πιστεύω!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα περισσότερο απο όλα μου αρέσουν τα πρώτα άλλα όχι έτσι κόκκινα. Μπορείς να τα βρείς με μαύρη μεμβράνη ? H Hella δεν έχει βγάλει τπτ φανάρια για το passat ??

Link to comment
Share on other sites

Μαυρα λεω και εγω σε κοκκινο αμαξι.

Τωρα που το σκεφτομαι του πανε παρα πολυ και τα chrom.

Σε κοκκινο πανε πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει 3Β σε ασημι χρωμα ομως με lexus πισω και δεν μουα ρεσε καθολου.Επειδη τα φαναρια σου ειναι τετραγωνα και μικρα,δεν νομιζω οτι πολυταιριαζουν τα lexus.

Πιστευω αυτα του W8 θα ταιριαζαν μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα τα W8. Παρόλο που μου άρεσαν περισσότερο το LED προτίμησα τα W8 γιατί είναι εργοστασιακά και η ποιότητα κατασκευής τους είναι εγγυημένη. Σε 5 μέρες έρχονται...Θα κάνω post pic μόλις τα εγκαταστήσω....

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα τα W8. Παρόλο που μου άρεσαν περισσότερο το LED προτίμησα τα W8 γιατί είναι εργοστασιακά και η ποιότητα κατασκευής τους είναι εγγυημένη. Σε 5 μέρες έρχονται...Θα κάνω post pic μόλις τα εγκαταστήσω....

¶ντε......... καλορίζικα και καλοφόρετα ......... αναμένουμε φωτογραφίες .

:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.