Jump to content
pitcap

Ερώτηση για την εταιρεία " Louis Auto Tuning"

Recommended Posts

φουλ εξατμιση απο χταποδι και μετα δε βαζεις με τπτ με 600..

πες κανα χιλιαρικο να σαι μεσα..

και φιλτρο με 50 επισης με τπτ..αν ειναι να βαλεις θα βαλεις ειτε βαρελακι ειτε σκουπα..οποτε μαζι με κολαρα κλπ υπολογισε κανα 300ρι στο νερο ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
φουλ εξατμιση απο χταποδι και μετα δε βαζεις με τπτ με 600..

πες κανα χιλιαρικο να σαι μεσα..

και φιλτρο με 50 επισης με τπτ..αν ειναι να βαλεις θα βαλεις ειτε βαρελακι ειτε σκουπα..οποτε μαζι με κολαρα κλπ υπολογισε κανα 300ρι στο νερο ;)

Εκτός αν έχεις άκρες... :lol:B)

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
φουλ εξατμιση απο χταποδι και μετα δε βαζεις με τπτ με 600..

πες κανα χιλιαρικο να σαι μεσα..

και φιλτρο με 50 επισης με τπτ..αν ειναι να βαλεις θα βαλεις ειτε βαρελακι ειτε σκουπα..οποτε μαζι με κολαρα κλπ υπολογισε κανα 300ρι στο νερο :ninja:

Τιμή που βρήκα για εξάτμιση full +καταλύτη από γνωστό εξατμισά, 550 ευρώπουλα βέβαια για μένα πάντα.............. :blink:new_lol.gifnew_lol.gif

(ψώνιο)

(υγ: τα φανάρια μου από τον louis, κοντεύουν να κλείσουν δίμηνο που τα περιμένω...... :thumbsup: )

Edited by kathgti
Link to comment
Share on other sites

Φούλ εξάτμιση βάζεις με κάνα 600-700 και άλλα 400-500 πρόγραμμα και για το φίλτρο κάνα 50ρικο. Εσύ αποφασίζεις τι και πώς.

Φουλ εξατμιση χειροποιητη βαζεις κοντα στο 1000αρικο και αν θελεις ετοιμη κοντα στα 3000.

Προγραμμα επωνυμο βαζεις κοντα στα 1000-1500 και πιο απλο κοντα στα 800. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest arci_20VT4

Όι τιμές που λετε για τα ατμοσφαιρικά δεν είναι ίδιες για τα τουρμπάτα...Εξάτμιση με downpipe, καταλύτη, μεσαίο τελικό και εννοείται άλλη σωλήνα κάτω απο 800ε είναι πολύ δύσκολο να βρείς.Πρόγραμματα σειριακά εγώ γνωρίζω τα Giac kai revo τα οποία και είναι πιο δυνατά απο του Λούη και στοιχίζουν πάνω κάτω 800-1000ε αναλόγως διαθέσιμων επιλογών.Βαρελια σκούπες κλπ συναφή σε τουρμπάτα απλά τα ξεχνάς.Φϊλτρο ή άλλο φιλτροκούτι ειδικό αλλά πανάκριβο και μάλλον άχρηστο για α στάδιο. Όσο για το πρόγραμμα εγώ φοράω giac.

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Φουλ εξατμιση χειροποιητη βαζεις κοντα στο 1000αρικο και αν θελεις ετοιμη κοντα στα 3000.

Προγραμμα επωνυμο βαζεις κοντα στα 1000-1500 και πιο απλο κοντα στα 800. :blush:

Ρε συ Κωσταντίνε πολλά λες εγω τα βρήκα και τα δυο (με custom πρόγραμμα βέβαια) 900 ευρώ........ :D

Link to comment
Share on other sites

ο καθενας το βρισκει διαφορετικη τιμη..

ποσο μαλλον απο γνωστο κατερινα που προφανως εσενα σου κανει καλυτερη τιμη..

οι τιμες ομως εκει παιζουν για εμας τους πολλους που δε θα εχουμε κονε..

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
ο καθενας το βρισκει διαφορετικη τιμη..

ποσο μαλλον απο γνωστο κατερινα που προφανως εσενα σου κανει καλυτερη τιμη..

οι τιμες ομως εκει παιζουν για εμας τους πολλους που δε θα εχουμε κονε..

B)B)B)

Σωστός........... B)

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
o κων/νος μιλαει για 1.8Τ νομιζω

:blink::cry:

Ε τότε αλλάζει, τότε μπορεί να έχει και τόσο δεν ξέρω.............

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εγω που θα βάλω πρόγραμμα + εξάτμιση τα βρήκα με 800 ευρώπουλα, και μιλάμε τώρα για εξάτμιση ανοξείδωτη, full χταπόδι+καζανάκια+τελικό+καταλύτη .......και πρόγραμμα custom σειριακό +15ps....... :blink::cry: (οχι στον louis εννοείτε απλά να σου πω ενδεικτικά πήρα τα φανάρια μου από εκει 270 inpro και μετά βρήκα τα hella με 200.... χωρίς βέβαια να έχω κάποιο παράπονο ουτε από τον Δημήτρη ουτε από τον Αντώνη άλλο)

Και πάλι απο όσο γνωρίζω ο ARC με τον "παλιο" εγκέφαλο δέν προγραμματίζεται σειριακά.

Αντίθετα ο "Simos3" / AVY έχει ακουστεί ότι γίνεται (άν και γι αυτό έχω τις προσωπικές μου αμφιβολίες..)

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Και πάλι απο όσο γνωρίζω ο ARC με τον "παλιο" εγκέφαλο δέν προγραμματίζεται σειριακά.

Αντίθετα ο "Simos3" / AVY έχει ακουστεί ότι γίνεται (άν και γι αυτό έχω τις προσωπικές μου αμφιβολίες..)

:cry::cry:

Eμένα μου είπαν οτι γίνεται..... αν και αυτό που λες το έχω ξανακούσει :blink: εσυ τι έκανες???

Link to comment
Share on other sites

:cry::cry:

Eμένα μου είπαν οτι γίνεται..... αν και αυτό που λες το έχω ξανακούσει :mellow: εσυ τι έκανες???

Εγώ έκανα custom πρόγραμμα για τους εκκεντροφόρους, αλλά και πάλι με 1ο στάδιο, πάλι κόλλα/ξεκόλλα έγινε η δουλειά.Δέν είναι και τόσο τραγικό, και αποφεύγεις ασυμβατότητες φλασαρίσματος κ.λ.π.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Κωσταντίνε πολλά λες εγω τα βρήκα και τα δυο (με custom πρόγραμμα βέβαια) 900 ευρώ........ :baby:

Ειναι λιγα αυτα που λες Κατερινα και ειναι λογω φιλικης τιμης οπως ειπες :thumbsup:

o κων/νος μιλαει για 1.8Τ νομιζω

Ναι.

:blink:<_<

Ε τότε αλλάζει, τότε μπορεί να έχει και τόσο δεν ξέρω.............

Τοσο περιπου εχουν επειδη εχω βαλει απο δαυτα τα διαβολοπραγματα και τις τιμες τις θυμαμαι απο την ερευνα αγορας που ειχα κανει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Εγώ έκανα custom πρόγραμμα για τους εκκεντροφόρους, αλλά και πάλι με 1ο στάδιο, πάλι κόλλα/ξεκόλλα έγινε η δουλειά.Δέν είναι και τόσο τραγικό, και αποφεύγεις ασυμβατότητες φλασαρίσματος κ.λ.π.

Αλλαξες και εκκεντροφόρους??? Αν θυμάμαι καλα polo gti ειχες σωστά??? Το πηγες 1ο στάδιο......και αλογάκια πόσα??

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Έχεις χάσεις επεισόδια....

Κάνε ένα search στο forum.Υπάρχει ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ post με όλα τα σχετικά...

Προς τα που όμως, εδω χάνει η μάνα το παιδί............. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.