Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

το 25 Edition δεν έβγενε με ηλιοροφή. Πραγματικά φίλε είσαι πολύ τυχερός που ο προηγούμενος ιδιοκτίτης είχε βάλει τόσα extra...

Link to comment
Share on other sites

...εχετε δικιο παιδια αρκει και μηχανικα να μου βγει οκ!servise ολα καρεντα!ενα θα σας πω που νομιζω οτι αξιζει...το σαλονι ειναι ολο και οι πορτες δερμα της recaro!εχει τρομερο εσωτερικο!!ευχαριστω και παλι...

Link to comment
Share on other sites

να το χαιρεσε και καλοριζικο απο εξω μαρεσει.απο μεσα εχουμε διαφορετικα γουστα....να το περιποιηθεις και εσυ οπως ο προηγουμενος αφου ειναι 1600 παιρνει και ευκολα σ3.....

Link to comment
Share on other sites

Κούκλες είναι όλες τους !! Να τις χαίρεστε και να έχετε ασφαλή κι απροβλημάτιστα χιλιόμετρα !!

Link to comment
Share on other sites

Μαχιμο το golfaki Θανο να το χερεσαι!!!!

τωρα με τα πλαινα νομιζω θα ειναι ποιο ωραιο!

πρεπει να βαλεις χρωμα στα φρενα σου και να βγαλεις τα νικελ απο τη μασκα. θα ειναι τελειο!!!

sillyhorse1rb5.gif

Tominio ενα θα σου πω.

μετανιωσα για 2 πραγματα σχετικα με το golf μου.

το ενα ηταν οτι δεν πηρα το GT/140 το 2ερο ειναι οτι δεν το πηρα σε λευκο.

πραγματικα πολυ ωραιο.

Link to comment
Share on other sites

Tominio ενα θα σου πω.

μετανιωσα για 2 πραγματα σχετικα με το golf μου.

το ενα ηταν οτι δεν πηρα το GT/140 το 2ερο ειναι οτι δεν το πηρα σε λευκο.

πραγματικα πολυ ωραιο.

Don't worry φίλε, και το δικό σου τα σπάει... rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη,

Γι αυτό τον λόγο γουστάρω κάποιους ανθρώπους σαν εσένα.

Οταν έχουν μέσα τους τον ενθουσιασμό και την όρεξη, παρακεινούνται για δημιουργικά πράγματα.

Μπράβο λοιπόν και περιμένω να μάθω τις λεπτομέρειες .. στην μπύρα που θα πιούμε.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Συμπληρωματικά, να τι αποτελέσματα έχει η τεχνική HDR:

Απλή λήψη, με το θέμα χωρίς καμία επεξεργασία:

dsc0061cz.jpg

Με την τεχνική HDR, προκύπτει έτσι :

dsc006312tonemapped.jpg

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Whole lotta love. Φτιάχτηκε με τον ίδιο τρόπο όπως στο ποστ 469... Προσπάθησα να αντιγράψω το σηματάκι που έχει ο mod speedy στην υπογραφή του, μια και του άρεσε η τεχνική... ;)

p1010126b.jpg

Και η απαραίτητη μουσικούλα λατρείας... :heart:

Ευτυχώς για τη μουσική που υπήρχαν τα 60's, 70's...

"Shake for me girl, I wanna be your backdoor man"

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ηταν ο τροπος οδηγησης???σε ποσα km ηταν αυτη η μεση καταναλωση?ποια η μεση ταχυτητα...

Αυτος ο αριθμος δεν μου λεει τιποτα ουτε εμενα ουτε κανεναν...

Και εγω πηγαινω με 120 πορεια...το κανω ενα reset και βγαζω νεκρα....και αφου φτασει η καταναλωση μου στον επιθυμητο αριθμο τον βγαζω φοτο!!!!!

Δεν το πιστευω επειδη εχει τυχει να ταξιδεψω με getta gt και οκ....ειναι πολυ οικονομικο αλλα οχι και τοσο...

Μεχρι και το smart περισσοτερο καιει!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ηταν ο τροπος οδηγησης???σε ποσα km ηταν αυτη η μεση καταναλωση?ποια η μεση ταχυτητα...

Αυτος ο αριθμος δεν μου λεει τιποτα ουτε εμενα ουτε κανεναν...

Και εγω πηγαινω με 120 πορεια...το κανω ενα reset και βγαζω νεκρα....και αφου φτασει η καταναλωση μου στον επιθυμητο αριθμο τον βγαζω φοτο!!!!!

Δεν το πιστευω επειδη εχει τυχει να ταξιδεψω με getta gt και οκ....ειναι πολυ οικονομικο αλλα οχι και τοσο...

Μεχρι και το smart περισσοτερο καιει!!!

Το πιασες Τάσο. Λοιπόν, έγινε σε κατηφόρα από Πορταριά σε Βόλο, περίπου 12 χλμ, με πολύ λίγο γκάζι και στο D. Το αυτοκίνητο με ταχύτητα στο κιβώτιο, χωρίς γκάζι έχει μηδενική κατανάλωση. Εβαλα τη φωτό γιατί μου έκανε μεγάλη εντύπωση, δεν είχα ξαναδεί τέτοιο νούμερο και δεν νομίζω ότι μπορώ να το ρίξω και άλλο... Αυτά είναι τα θετικά των διακοπών σε υψόμετρο... How low can you go?

Edited by jsmirlis
Link to comment
Share on other sites

...μετα απο τοσο καιρο ανακαλυψα οτι δεν εχω αναρτησει φωτο....νομιζω!!!μερικες....

πολυ ωραιο φιλε αλλα εχω μια ενσταση εμπρος...μηπως ειναι καλυτερο να βαλεις τον μαμα προφ με το λιπ του επετειακου για να δεσει??οπως επεισης και η μασκα νομιζω θα ητανε καλυτερη η μαμα με σημα μαυρο gti και μαυρο σημα.

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ομορφη φωτογραφία με το Jetta Γιάννη.

Οσο για την HDR επεξεργασία, θα περίμενα πιό εντυπωσιακό αποτέλεσμα για τέτοιου είδους επεξεργασία (ξέρω ότι έχεις τις δυνατότητες). Για κάνε μια προσπάθεια ακόμα .. γιατί το Jetta υποφέρει από θόρυβο στην φωτογραφία αυτή.

Κώστας

Edited by COSTAS_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.