Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

Γεια σου και απο εδώ φίλε winner ! Σε ευχαριστώ πολύ ! 

Σε ευχαριστώ πολύ wolfsburg

Link to comment
Share on other sites

Η επομενη θα ειναι με τους μπατσους να σου βγαζουν τις πινακιδες...κατεβασε το απο το πεζοδρομιο...

Link to comment
Share on other sites

ωραια η πασσαταρα!κατα τη γνωμη μου αν εβαφες και τα πλαστικα θα εδειχνε ακομα καλυτερα! :acute:

Ειπαμε clean look και ο Σταυρος...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω το αμαξι θα γινει clean look προφυλακτηρες και ριγες στις πορτες χρηστο σε παω απο σταση και ξεκιναω και με δευτερα οσο για το πεζοδρομιο δν με πιανει τιποτα και 1 μηνα να το αφησω εκει δεν με πειραζει κανενας γιατι ειναι δικο μου το μαγαζι οποτε και το πεζοδρομιο ειναι του μαγαζιου  μου.

Link to comment
Share on other sites

Χτυπα μια ρεπλικα απο  ebay βρε....τι σκας ετσι και αλλιως δεν πας σε drift να φοβασαι μην σου σπασει...

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε ναι το ξερω θελει μια BBS CH 19αρα μαυρη αλλα ειναι πανακριβες.

όχι 19 αλλά μια 18άρα θα είναι όλα τα λεφτά. Αν δε θές replica όπως λεει ο φίλος Acidarrow μπορείς να κοιτάξεις για μεταχειρισμένες. Ψάξτο λίγο αξίζει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τις ρεπλικες τις φοβαμαι δν εχουμε και τους καλυτερους δρομους στα γιαννενα αν καταφερω να βαλω θελω να ειναι γνησιες.

Link to comment
Share on other sites

Εαν ειναι να στην φαει την ζαντα ο δρομος ειτε γνησια ειτε ρεπλικα θα στην φαει...

σωστος....

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το Golf σου! Καλό και το αυτοκόλλητο εκεί. Του πάει!!

 

Κούκλα και η Ασημούλα!!

Edited by symearg
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το Golf σου! Καλό και το αυτοκόλλητο εκεί. Του πάει!!

 

Κούκλα και η Ασημούλα!!

 

Σε ευχαριστώ πολύ Μάκη!!! Δυστυχώς χρήμα δεν υπάρχει και δεν έχω κάνει τίποτα της προκοπής ακόμα αλλά σιγα σιγά προσπαθώ! Ήδη έχω βάλει τα πλαινά μασπιεδάκια από GTI και έχω κάτι ακόμα ιδέες στο μυαλό μου.

 

Offtopic:

Σόρρυ που δεν εμφανίστηκα στην συνάντηση και στο 3ημερο event. Δυστυχώς ο χρόνος με πίεζε αυτές τις ημέρες πάρα πολύ. Υπόσχομαι όμως κάποια στιγμή και σε μία μέρα που θα με βολέψει να έρθω.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κουμπάρε σε ευχαριστώ πολύ , μου έλυσες κάθε απορία που είχα! ΑΨΟΓΟΣ !!

Αν θες στειλε μου ενα ΠΜ να μου πεις ποσο βγαίνουν 18αρες οι Ζάντες του Scirocco R απο την WSP ή του Audi RS6

Του SCIROCCO  R παράγονται μόνο σε 19άρες (Glossy Black και Silver)

Σε ενδιαφέρουν ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν πείραζεΙ ρε φίλε καταλαβαίνω. Όσο για τα λεφτά που λες... άστα μη συζητάς! Τα ίδια κι εγώ και πολλοί άλλοι εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και τα ποστ περί wsp είναι off-topic τα μετέφερα στο θέμα που άνοιξε ο Κουμπάρος (http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=56626 ). Συνεχίστε την συζήτηση εδώ και μόλις μεταφερθεί το θέμα στο σωστό σημείο όπου θα μπορούν να σχολιάσουν όλοι, θα μεταφέρω όλες τις σχετικές δημοσιεύσεις σας εκεί. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.