Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

 

Πές του το κορίτσι θέλει θάλασσα!!!

 

Σήμερα ήταν να ανέβω βόλο για καφέ και να γυρίσω καπάκι αλλά αναβλήθηκε για την άλλη κυριακή :give_rose:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήταν να ανέβω βόλο για καφέ και να γυρίσω καπάκι αλλά αναβλήθηκε για την άλλη κυριακή :give_rose:

Την άλλη Κυριακή θα μαι στο ράλι σπριντ Όθρυς.Αναβλήθηκε το Κένταυρος και είμαστε πολύ ντεκαβλέ!

Link to comment
Share on other sites

Την άλλη Κυριακή θα μαι στο ράλι σπριντ Όθρυς.Αναβλήθηκε το Κένταυρος και είμαστε πολύ ντεκαβλέ!

Δικαιολογίες ρε φοβάσαι :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh: 

Link to comment
Share on other sites

Δικαιολογίες ρε φοβάσαι :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Πάρε παρέα κ έλα.Το σπριντ θα ναι στον Αλμυρό δίπλα

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω πως δείχνει πολύ όμορφο και πολύ καλύτερο από πριν!

 

Και με την ευκαιρία θα σας προτείνω να προσέξετε μία λεπτομέρεια:

 

όταν οι ζάντες βάφονται μαύρες απλά...χάνονται!

 

Εάν παρατηρήσετε από μακρυά το αυτοκίνητο, στην θέση των τροχών φαίνονται δύο μαύρες τρύπες!

 

Πραγματικά είναι κρίμα!

+1000

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλαδα αλμα 17" απο 14" ζαντα πως το κοβεις;Σαν να παιζω με την τσεπη μου θα ειναι χαχαχαχαχα!!Εχουμε γεμισει λακουβες δεν ειναι για εδω τετοιες βελτιωσεις.Μια 15" πιστευω και ενα μεσο χαμηλωμα θα γεμιζε τους θολους.Καθε γνωμη δεκτη για οτιδηποτε μπορει να μπει στο αμαξι.Αν και με καιει αρχικα να παρω 2 ποτηροθηκες μιας και δεν εχει χαχαχαχαχα!και ειναι ακριβες οι εργοστασιακες που ειναι και ομορφες!ευχαριστω για τα καλα λογια και το αμαξι και για την υπογραφη  :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλαδα αλμα 17" απο 14" ζαντα πως το κοβεις;Σαν να παιζω με την τσεπη μου θα ειναι χαχαχαχαχα!!Εχουμε γεμισει λακουβες δεν ειναι για εδω τετοιες βελτιωσεις.Μια 15" πιστευω και ενα μεσο χαμηλωμα θα γεμιζε τους θολους.Καθε γνωμη δεκτη για οτιδηποτε μπορει να μπει στο αμαξι.Αν και με καιει αρχικα να παρω 2 ποτηροθηκες μιας και δεν εχει χαχαχαχαχα!και ειναι ακριβες οι εργοστασιακες που ειναι και ομορφες!ευχαριστω για τα καλα λογια και το αμαξι και για την υπογραφη  :frantics:

 

Δεν καταλαβα????Τι θα πει δεν εχω ποτηροθηκες???Μας το παιζεις ευρωπαιος???Δεν πινω εγω φραπε οταν οδηγαω???Τι σνομπαρια θεε μου...σε λιγο θα μας πεις οτι σε καθε στροφη αναβεις φλας και οτι φορας και ζωνη...αμα δεν μας γουσταρεις να μας το πεις φιλαρακο...οχι να μας τρολλαρεις εδω περα...ακου εκει ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΤΗΡΟΘΗΚΕΣ...σε λιγο θα μας οτι ουτε Nova εχεις...

Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκα μέχρι πάνω αλλά είχε σκυλιά και δεν καταφερα να βγάλω.

 

Υ.Γ Πότε θα πάμε για φωτογραφηση? :D

 

Καταλαβα...  Παντως στο κατεβασμα απο τα ρανταρ μεχρι και το παρατηρητηριο  εχει κάτι πολυ ωραία εσακια!! Ο βραχος καραδοκει βέβαια  :p

 

Τώρα επρεπε να μου πεις που ήμουν ζεστός απο το Ακρόπολις χαχαχαααχαχ 

 

Μάλλον μετα την εξεταστική το κοβω... :angel:  :angel:

Edited by and64
Link to comment
Share on other sites

Σπανιο αντικειμενο ρε φιλε και ακριβο...εγω ειχα δει ενα στο σπιτι του φιλου μου του Παναγιωτοπουλου το 1992 στην λουτσα...φοβερο σπιτι bauhaus...

Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο!! Το χω δει στην Καλαματα αν δεν με απατα η μνήμη μου;; 

ναι, δεν κάνεις λάθος

Link to comment
Share on other sites

:good:  :good:  το κοκκινο-μαυρο κάνει μπαμ!  cu @ kalamata :D

 

Golf 5 βλέπω κι εσύ συμπατριώτη?

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες φιλε με το τουμπανακι σου τις ζαντες θελω πες μας περισσοτερα για το αμαξι σου το gti ειναι ?

 

είναι το GT με look GTi revo πρόγραμμα, φίλτρο pipercross, ανάρτηση Bilstein χοντρομπούκαλη, ελατήρια HR, ζάντες OZ ultraleggera 17", φιμέ Lumar, ηχοσύστημα κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος να το χαιρεσαι !!!

(οι ζάντες είναι 8" με ενσωματωμένους αποστάτες)

ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites

τουμπανακι το 5αρι!

 

Acid να ξερεις θα βρεθουμε και απο κοντα να θαυμασω ;)

Εννοειτε βρε ειπαμε...ολοι οι καλοι χωρανε...

Link to comment
Share on other sites

Τα της οικογενείας.Το polaki μου,το Isuzu και πιο πίσω το caddy του πατέρα που αρνείται πεισματικά να αποχωρισθεί

 

 

Χαμηλή ανάλυση γιατί είναι απο κινητό

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.