Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

Να και το δικό μου, προς το παρον, γιατί το καλοκαίρι έρχονται κάποιες βελτιωσούλες σε εμφάνιση μιας και το ταπεινό FSI δεν μπορεί να δώσει κάτι άλλο

DSC06246A.jpg

Edited by Paul_Fsi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το Golfaki και καθαρό, χωρίς γρατσουνιές! Μπράβο.

Αν οι αλλαγές σου περιλαμβάνουν και ζάντες να ξέρεις ότι θα ανεβαίνεις σε κατανάλωση 1λίτρο/100 τη διάσταση.;)

Πήγα από 15->16->17 :sword:

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Σε 16 σκέφτομαι να πάω... Αλλά δεν το βιάζομαι γιατί τα λάστιχα έχουν ακόμα 4-5.000χλμ. Τα άλλα είναι μασκάκι, δερμάτινο τιμόνι, τεμπέλης, και ίσως μια μπουκα πίσω να βγαίνει η εξάτμιση. Έχω να πάω και κυρ-Δήμο για κάτι τοπικά στα πίσω φτερά...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και η κοριτσάρα μου παιδιά απο μαμά απείραχτη (προς το παρόν! το σύντομο μέλλον όμως προβλέπει άλλα :flowers: ) μόλις στρώσαμε τα 3.500χλμ.

Polo 6NR 1.2 TSI Πορτοκαλοκόκκινο

IMG_0524.JPG

Edited by ConstantineX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πως βάζουμε φώτο εδώ μέσα? Το κάνανε λίγο περίπλοκο..... :notfair:

Link to comment
Share on other sites

Πως βάζουμε φώτο εδώ μέσα? Το κάνανε λίγο περίπλοκο..... :notfair:

κ εγω δεν μπορεσα κ εβαλα λινκ...αν μπορει καποιος ας μας πει...!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπεχρο-Opel δέχεστε?

Εξωτερικές:

0123_Large-1.jpg

0124_Small.jpg?t=1297617546

0125_Small.jpg

DSC_5302-3_resize_resize.jpg

0126_Small.jpg

DSC_1920_resize-1.jpg

DSC_1932_resize.jpg

DSC_1933_resize.jpg

Εσωτερικές:

DSC_1862_resize.jpg

DSC_1889_resize.jpg

DSC_1892_resize.jpg

DSC_1891_resize.jpg

DSC_1901_resize.jpg

DSC_2675_resize.jpg

Πανέμορφες οι φωτό σου!!!

Αν έπαιρνα station wagon πραγματικά το insignia θα ήταν η πρώτη μου επιλογή.:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Και του πιο πισω κατα 80% ειναι Cayenne και το αλλο 20% Q7..!

Q5 ήταν, άστα μαύρη φτώχεια...

Link to comment
Share on other sites

Μπεχρο-Opel δέχεστε?

Πολύ ωραίο το insignia station vagon.

Οι photos με τι φωτογραφική είναι βγαλμένες ? Με photoshop τις έχεις επεξεργαστεί ?

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Από πρόσφατο ταξίδι στην Πύλο...

Το δικό μου...

και του άλλου...

Ιπποδύναμη 5Χ, Ροπή 3Χ, paddles στο τιμόνι έχουν και τα δύο, τουλάχιστον μοιάζουν οι ζάντες...χαχααααα

Στο navarino δεν είναι η ferrari;

Πρέπει να έχεις ενα απο τα ελάχιστα jetta με dsg πάντως! Οσα εχω πετύχει manual είναι...

@stoilas όμορφο το insignia και ακόμα πιο ομορφες οι φωτο :tongue: Ξεχωρίζει ανάμεσα στα τόσα sedan!

Οσο για το allroad δεν ξερω αν ειχες πάρει τον κατάλογο των extra απο την audi, αλλά 2λιτρο βενζίνη με τα αντίστοιχα που χεις βάλει στο Opel πάει εύκολα 70κατι χιλιάρικα :bye:

Edited by and64
Link to comment
Share on other sites

αχχχχχ το ονειρο μου φιλε panos!!!να το χαιρεσαι φιλε μου....καπου στο 1989-1990 ηταν η πρωτη μερα που πηγαινα σχολειο..με την μαμα μου απ το χερακι..στην 1η δημοτικου!τοτε ειδα ενα τετοιο λευκο..Μαμα τι αμαξι ειναι αυτο??ρωτησα με απορεια...η μητερα μου κοντοσταθηκε..το κοιταξε και μου ειπε..ειναι ενα golf g60 rallye..αυτο γραφει πισω..μανουλα ενα τετοιο θα παρω οταν μεγαλωσω!!της ειπα...βεβαια τα χρονια περασανε και οταν πειρα το golf ειχε φτασει στην πεμπτη γενια και πειρα το gti..αλλα παντα στο μυαλο μου θα γυρναει το ονειρο αποκτησεις αυτου του αυτοκινητου!

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

Στο navarino δεν είναι η ferrari;

Πρέπει να έχεις ενα απο τα ελάχιστα jetta με dsg πάντως! Οσα εχω πετύχει manual είναι...

Εχεις πάει ε? Κορυφαίο? Πράγματι είναι στολίδι για την περιοχή. Δεν μπορώ να μείνω φυσικά σε τέτοια ακριβά ξενοδοχεία, αλλά ένα καφεδάκι το πίνουμε...

Επίσης, πήρε το βραβείο για το καλύτερο του κόσμου το 2010. Ετσι για να μην λέμε συνέχεια αρνητικά...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.