Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

χαχαχα ετσι εκει που καθομουνα λεω να βγαλω καμια φωτογραφια το polaki και μου ηρθε να βαλω μπροστα και το θερμικο αυτοκινητακι :-)) σε ευχαριστω πολυ φιλε παντα προσεχω :-)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ευχαριστω πολυ ρε φιλαρακι :-) ναι οντως πολυ ψαρωτικη 

 

για να σου πω την αληθεια πρωτα ειδα την porsche :laugh: και μετα την 1η μου αγαπη :wub:  (polo) ωραια φωτο, αλλαααααα πολυυυυ ωραιο το πολακι σου :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα σοβαρα ρε φιλε??? χαχαχα σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια να εισαι παντα καλα φιλε ...απλα ειπα να βγαλω ετσι μια φωτο και μου βγηκε αυτο το αποτελεσμα :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο πασατ ειχε κλιματισμο με αυτο το κοντερ ?????τοκοντεε ειναι αντικα αλλα ο κλιματισμος ειναι κανουργιος.....τι παιζει/???

Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon
καλα αυτο πασατ ειχε κλιματισμο με αυτο το κοντερ ?????τοκοντεε ειναι αντικα αλλα ο κλιματισμος ειναι κανουργιος.....τι παιζει/???

 

Μαμίσιο είναι χωρίς την παραμικρή αλλαγή/μετατροπή.

 

(Και το κοντέρ είναι ηλεκτρονικό,  με υπολογιστή ταξιδίου, μερικό και ολικό, και ενδείξεις πίεσης κομπρέσσορα και άλλα πολλά.).

 

 

:yes:

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο πασατ ειχε κλιματισμο με αυτο το κοντερ ?????τοκοντεε ειναι αντικα αλλα ο κλιματισμος ειναι κανουργιος.....τι παιζει/???

Αυτο παρατηρισα κι εγω.Πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

'Eκανα μία συμπληρωματική καταχώρηση με φωτό και σχόλια η οποία σβήστηκε.

(Παρουσιάστηκαν μπερδεμένα γράμματα)

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

Μαμίσιο είναι χωρίς την παραμικρή αλλαγή/μετατροπή.

 

(Και το κοντέρ είναι ηλεκτρονικό,  με υπολογιστή ταξιδίου, μερικό και ολικό, και ενδείξεις πίεσης κομπρέσσορα και άλλα πολλά.).

 

 

:yes:

Ωραίο το G σου :)

Έκανες καμιά ανακατασκευή Glader ?

Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon
Ωραίο το G σου :)

Έκανες καμιά ανακατασκευή Glader ?

Eυχαριστώ.

 

Είναι τεχνικά ενδιαφέρον, πιστεύω, πως το glader, με μία οδήγηση χωρίς ακρότητες, (πίεση με κρύο κινητήρα, οδήγηση πάνω από το όριο των 6200 στρoφών/min), δείχνει ένα πολύ καλό πρόσωπο, αν και δουλεύει με πολύ μικρή τροχαλία, 60mm αντί των 72mm, (νομίζω), που είναι εργοστασιακά.

 

Έγινε συντήρηση στα 100.000 χλμ., και κράτησε άλλα 150.000 χλμ., οπότε αλλάχτηκε με καινούργιο βελτιωμένης έκδοσης, για μεγαλύτερη αντοχή.

 

Το δε εκπληκτικό μοτέρ, με την..."φιλοσοφημένη" μεταχείριση που υφίσταται, τόσο από τον αρχικό κάτοχο όσο και από εμένα, έχει "γράψει" 260.000 χλμ., και είκοσι χρόνια λειτουργίας, χωρίς το παραμικρό πρόβλημα και χωρίς να έχει ανοιχτεί, (αν και δουλεύει με πρόγραμμα για 200 hp+), με  τακτική φροντίδα αναλωσίμων και ελαστικών μερών. (Ιμάντες, σωληνάκια, τσιμουχάκια, φλάντζες). 

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

απλα παιζουμε με τα ++++ οποια μερα εχει ορεξη ο ιδιοκτητης βαζει λιγο ανιθο στην σουπα και παει πολλα +++++ και μετα οταν θελει ποιο οικονομικη οδηγηση προσθετει λιγο καρυκευμα απο σπορους ηλιαιλαιου και βγαζει λιγοτερα +...το θεμα ειναι πως νιωθει ο ιδιοκτητης και αν θα φτιαξει τη σουπα με μεριδες η να φαν και οι κοτες....λολ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα ρε Λευτέρη!

Παρεπιπτοντως η τελευταία φωτο στην παρουσίαση σου πολυ σούπερ!

Ωραία φωτο και του Νικόλα απο πάνω!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

VW Golf V 1.4TSI Stage 3 - 249hp (4 φωτογραφίες)
 
- Carbon cold air intake APR

- 2.5" Full exhaust Miltek

- KMD HP fuel pump

- Fogre σκαστρα (κλειστου τυπου)

- Custom ECU reflash

 

 

 

 

 

45911_415277271883615_1785293279_n.jpg

 

 

 

530615_415278105216865_758165341_n.jpg

 

Αυτα τα ασημι ειναι πολυ ερωτευσιμα αυτοκινητα.. give_rose.gifwub.png

methana μια χαρα μουμερο thumbsu.gif

Παντως stage3 νομιζω θεωρειται με υβριδικο τουρμπο..Μπορει κ να κανω λαθος

 

355137202.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.