Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

Να και το δικό μου Polo...(clickαρετε τη foto για τη δείτε μεγαλύτερη :thumbsu: )

Ωραίες λεπτομέρειες, πολύ όμορφο!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες λεπτομέρειες, πολύ όμορφο!!

Σ ευχαριστώ πολύ Θάνο :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Βlack are back και το σεντονι που εβαλε η μανα μου για να μη το χτυπαει ο ηλιος !!! ουτος η αλλος μανα ειναι μονο μια !!!

l201.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Βlack are back και το σεντονι που εβαλε η μανα μου για να μη το χτυπαει ο ηλιος !!! ουτος η αλλος μανα ειναι μονο μια !!!

l201.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us

 

Ε το μ@λ@κισμενο έβγαλε τις ΖΑΝΤΑΡΕΣ για να βάλει την ασχημια.....ξαναβαλτες ρεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα καλα χρυσα τα 17αρια αλλα σαν τα 16αρια δεν υπαρχουν να περπατας στο δρομο και να χοροπηδαει το αμαξι στο προφιλ ...

Link to comment
Share on other sites

golf2.jpg

Αδερφέ κ@........ μας!Old school σπάνιο και πανέμορφο.Αν του βάλεις και μια BBS RS δεν θα υπάρχει σύγκριση με τίποτα άλλο

Ε το μ@λ@κισμενο έβγαλε τις ΖΑΝΤΑΡΕΣ για να βάλει την ασχημια.....ξαναβαλτες ρεεεεεεεε

+1

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

 

θελω και εγω να παρουσιασω το δικο μου ειναι το Golf R απο την εκθεση της φρανκφουρτης 2011 .Ειναι το μοναδικο R με Firespark Red Chroma που παριεχει ολο τον εξοπλισμο που παρειχε ο κατασκευαστης.Ειχα μεγαλη τυχη λογω το οτι ο εμπορας δεν ειχε φωτογραφιες στην αγγελια εγραφε μονο κοκκινο μεταλλικο οποιος ηξερε με ποια χρωματα προδιδονταν το R τοτε ειχε και υποψην του για ποιο αμαξι μιλμε συγκεκριμενα.Ειχε 69χλμ πανω δηλαδη καινουργιο.

zEJIwIAdTW.jpg

tpYCwRmU5J.jpg

Vr9Hbhzpah.jpg

vxdJ8CQvmJ.jpg

Το Scirocco R  της εκθεσης ηρθε τωρα στον εμπορα και αυτο σε Firespark Red Chroma. Καινουργιο και αυτο βεβαια

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτηκα να βαλω και καμια απο το παλιο μου που δεν το αποχωριζομαι με τιποτα το εχω απο το 1996 και το ειχα βρει απο εναν ηλικιωμενο κυριο με 69000χλμ τωρα βεβαια μετα απο τοσα χρονια εχω 298000χλμ και κελαηδαει ακομα

RHo1xHD76O.JPG

giMbyPtrNT.JPG

o1j6DOlXza.JPG

Ειναι το συλλεκτικο κομματι GTI Edition One

Edited by sarpas78
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

είχα το ίδιο κάποτε...

με συγκινείς φίλε !

 

μην τυχόν και το δώσεις αλλοίμονό σου !  θα σε βρω και θα σε καρυδώσω !! )))

 

άπαιχτο !

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτηκα να βαλω και καμια απο το παλιο μου που δεν το αποχωριζομαι με τιποτα το εχω απο το 1996 και το ειχα βρει απο εναν ηλικιωμενο κυριο με 69000χλμ τωρα βεβαια μετα απο τοσα χρονια εχω 298000χλμ και κελαηδαει ακομα

RHo1xHD76O.JPG

giMbyPtrNT.JPG

o1j6DOlXza.JPG

Ειναι το συλλεκτικο κομματι GTI Edition One

Αχ αυτά τα 2άρια!

Γεια σας

 

θελω και εγω να παρουσιασω το δικο μου ειναι το Golf R απο την εκθεση της φρανκφουρτης 2011 .Ειναι το μοναδικο R με Firespark Red Chroma που παριεχει ολο τον εξοπλισμο που παρειχε ο κατασκευαστης.Ειχα μεγαλη τυχη λογω το οτι ο εμπορας δεν ειχε φωτογραφιες στην αγγελια εγραφε μονο κοκκινο μεταλλικο οποιος ηξερε με ποια χρωματα προδιδονταν το R τοτε ειχε και υποψην του για ποιο αμαξι μιλμε συγκεκριμενα.Ειχε 69χλμ πανω δηλαδη καινουργιο.

zEJIwIAdTW.jpg

tpYCwRmU5J.jpg

Vr9Hbhzpah.jpg

vxdJ8CQvmJ.jpg

Το Scirocco R  της εκθεσης ηρθε τωρα στον εμπορα και αυτο σε Firespark Red Chroma. Καινουργιο και αυτο βεβαια

Πανέμορφο κ πρέπει να ναι κ πολύ γρήγορο

Link to comment
Share on other sites

Να ειστε καλα παιδια μακαρι ομως να μπορουσε καποιος να αγορασει το Scirocco R σε Firespark ετσι ωστε να το εχουμε δικο μας

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

 

θελω και εγω να παρουσιασω το δικο μου ειναι το Golf R απο την εκθεση της φρανκφουρτης 2011 .Ειναι το μοναδικο R με Firespark Red Chroma που παριεχει ολο τον εξοπλισμο που παρειχε ο κατασκευαστης.Ειχα μεγαλη τυχη λογω το οτι ο εμπορας δεν ειχε φωτογραφιες στην αγγελια εγραφε μονο κοκκινο μεταλλικο οποιος ηξερε με ποια χρωματα προδιδονταν το R τοτε ειχε και υποψην του για ποιο αμαξι μιλμε συγκεκριμενα.Ειχε 69χλμ πανω δηλαδη καινουργιο.

zEJIwIAdTW.jpg

tpYCwRmU5J.jpg

Vr9Hbhzpah.jpg

vxdJ8CQvmJ.jpg

Το Scirocco R  της εκθεσης ηρθε τωρα στον εμπορα και αυτο σε Firespark Red Chroma. Καινουργιο και αυτο βεβαια

Πανέμορφο είναι, βάλε και φωτογραφίες από το εσωτερικό..!

Link to comment
Share on other sites

Τι να κανουμε ρε παιδια ξενιτια μουχλα αλλα αφου δε γεννηθηκαμε με φραγγα και η Ελλαδα δε προσφερει απο εργασια τιποτα μας αναγγαζει να παμε στη χωρα της φαμπρικας......

Link to comment
Share on other sites

Αφού μένει Γερμανία ο άνθρωπος...

 Συγνώμη βρε συμφορουμίτη, Ηγουμενίτσα Θεσπρωτίας γράφει το μέλος στην περιοχή.

Τι να κανουμε ρε παιδια ξενιτια μουχλα αλλα αφου δε γεννηθηκαμε με φραγγα και η Ελλαδα δε προσφερει απο εργασια τιποτα μας αναγγαζει να παμε στη χωρα της φαμπρικας......

Κατανοητό βρε Πατριώτη, κάνε τον δρόμο με το R από Μενίνα και πάνω αν έρθεις στα μέρη μας το καλοκαίρι, να χαζέψουνε όλα τα χωριά...

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.