Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

n2r1.jpg

 

qrtw.jpg

 

83hd.jpg

 

d73r.jpg

 

πολαρες στο ηρακλειο κρητης.

zaxos180+beckman

Πολύ ωραία βρε παιδιά να τα χαίρεστε!! ειδικά το μάυρο - σκέτη κακία....!!!!! :good:  :good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

xionoulis εις καταρρακτες της παλιοκαρυας κατω απτο μπερντουλι...

σε εκδοση 4χ4 μιας και μας λεγανε οι ντοπιοι οτι θελουμε 4χ4 για να παμε εκει λολ.....θεληση θελει!!!!

">http:// ">http://http://s223.photobucket.com/user/quicksilver7109/media/IMG_4177_zps860f582c.jpg.html'>IMG_4177_zps860f582c.jpg

Edited by quicksilver
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ccustom intercooler water/alcohol injection. λοιπον το συγκεκριμενο ψεκαζει το μειγμα πανω στο ψυγειο του a/c (για εμας που δεν εχουμε i/c) κ ψυχει  τον αερα που περναει απο τις σχισμες του a/c και πεφτει στο εργοστασιακο i/c η s3 με αποτελεσμα να δω θερμοκρασιες εισαγωγης μεχρι κ 12 βαθμους κατω απο την εξωτερικη ειδικα το καλοκαιρι..αν εισαι σε ταξιδι μεση ταχυτητα πχ 140 θα δεις κ χαμηλες θεροκρασιες μεχρι κ για μιση ωρα. τωρα το μειγμα ειναι δικης μου παρασκευης μπλε οινοπνευμα κ αποσταγμενο νερο σε αναλογια που να μην αναβει με αναπτηρα καθως απο μια ταχυτητα κ πανω το ψεκαζομενο υγρο σιγουρα θα ακουμπησει στο d/p και.... παροχη εχω παρει απο τη γραμμη που ψεκαζει στο πισω τζαμι. (οποτε νερο γιοκ πισω ουτε υαλοκαθαριστηρας καθως καθε φορα που ψεκαζεις θα τον  εχεις να κανει περα δοθε μονος του.). συνολικο κοστος κατω των 2 ευρω the best value 4 money που ολοι μπορουν να το κανουν!!!P23_10_13_11_33.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το απογευμα παιζαμε με κατι φιλαρακια σε μια στροφουλα και βγαλαμε και φωτο 

4aqu.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
cfzv.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
με 80 χιλιομετρα σπασιμο αποτομο και κλιση μηδενικη 
Link to comment
Share on other sites

ccustom intercooler water/alcohol injection. λοιπον το συγκεκριμενο ψεκαζει το μειγμα πανω στο ψυγειο του a/c (για εμας που δεν εχουμε i/c) κ ψυχει  τον αερα που περναει απο τις σχισμες του a/c και πεφτει στο εργοστασιακο i/c η s3 με αποτελεσμα να δω θερμοκρασιες εισαγωγης μεχρι κ 12 βαθμους κατω απο την εξωτερικη ειδικα το καλοκαιρι..αν εισαι σε ταξιδι μεση ταχυτητα πχ 140 θα δεις κ χαμηλες θεροκρασιες μεχρι κ για μιση ωρα. τωρα το μειγμα ειναι δικης μου παρασκευης μπλε οινοπνευμα κ αποσταγμενο νερο σε αναλογια που να μην αναβει με αναπτηρα καθως απο μια ταχυτητα κ πανω το ψεκαζομενο υγρο σιγουρα θα ακουμπησει στο d/p και.... παροχη εχω παρει απο τη γραμμη που ψεκαζει στο πισω τζαμι. (οποτε νερο γιοκ πισω ουτε υαλοκαθαριστηρας καθως καθε φορα που ψεκαζεις θα τον  εχεις να κανει περα δοθε μονος του.). συνολικο κοστος κατω των 2 ευρω the best value 4 money που ολοι μπορουν να το κανουν!!!P23_10_13_11_33.jpg

άψογος Νίκο ! Αλλα κοιτα μηπως βαλεις μπεκ και στην πανω πλευρα γιατι μονο κατω ισως δεν το καλυπτει ολο το ψυγει του AC .

Ισως με το ψυγειο του AC να κανει και περισσοτερη δουλεια απ οτι ψεκασμος απευθειας στο IC

εχω σκεφτει ακριβως το ιδιο με την διαφορα ανεξάρτητο παγουρακι για να μην ψεκαζω οινοπνευμα στο τζαμι μου αλλα και για να εχω πισω υαλοκαθαριστήρα

Βρισκεις ετοιμο κιτ παγουρακι/αντλια/διακοπτη με μαξ 15 ευρω και η συνδεσμολογια πολυ απλη !

Βγάλε αν μπορεις ενα βιντεο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ναι φοβερό και εμενα μ αρεσει πολυ ,καντε ένα diy -

 

μπορουμε να ψεκαζουμε κάπως αλλιως ώστε να μην καταργουμε τον πισω υαλοκαθαριστηρα;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ναι φοβερό και εμενα μ αρεσει πολυ ,καντε ένα diy -

 

μπορουμε να ψεκαζουμε κάπως αλλιως ώστε να μην καταργουμε τον πισω υαλοκαθαριστηρα;

μονο με ξεχωριστο δοχειο κ αντλια δλδ ανεξαρτητο κυκλωμα! το εχει κανει ο Αλεξ ετσι!

άψογος Νίκο ! Αλλα κοιτα μηπως βαλεις μπεκ και στην πανω πλευρα γιατι μονο κατω ισως δεν το καλυπτει ολο το ψυγει του AC .

Ισως με το ψυγειο του AC να κανει και περισσοτερη δουλεια απ οτι ψεκασμος απευθειας στο IC

εχω σκεφτει ακριβως το ιδιο με την διαφορα ανεξάρτητο παγουρακι για να μην ψεκαζω οινοπνευμα στο τζαμι μου αλλα και για να εχω πισω υαλοκαθαριστήρα

Βρισκεις ετοιμο κιτ παγουρακι/αντλια/διακοπτη με μαξ 15 ευρω και η συνδεσμολογια πολυ απλη !

Βγάλε αν μπορεις ενα βιντεο

ειναι πιο αποτελεσματικο σε θεμα διαρκειας καθως παγωνεις στην ουσια κ τα 2 ψυγεια!βιντεο αυριο! το δοκιμασα με ακομα 3 μπεκακια απο την πανω πλευρα αλλα με 6 μπεκ απλα ''κατουραγε'' κ δεν θα μου εκανε δουλεια!ετσι οπως ειναι τωρα πιανει το μισο γτ τα μπεκ ειναι διασπορας αλλα βασιζομαστε στη θερμικη επαγωγη!!!αλλιως παμε για την εξτρα αντλια που λες!η αρχη εγινε!

Edited by Συριωτης Νικος
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβώς δικό μου αυτό το μωρό αλλά ενός καλού φίλου  :p Πεταχτήκαμε μια Καλαμάτα το σκ οπότε επεσε και ενα γρήγορο κλικαρισμα!

 

10519482956_9ded6d2a52_z.jpg
Audi sunset by and641, on Flickr
Edited by and64
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια πρόχειρη πριν πολύ καιρό...

9uhp.jpg

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν είναι ακριβώς δικό μου αυτό το μωρό αλλά ενός καλού φίλου  :p Πεταχτήκαμε μια Καλαμάτα το σκ οπότε επεσε και ενα γρήγορο κλικαρισμα!

 

10519482956_9ded6d2a52_z.jpg
Audi sunset by and641, on Flickr

 

Σε ποια παραλία είναι???

Edited by Giorgos79
Link to comment
Share on other sites

20a6mqa.jpg

απλα τα σπαει!! τωρα η ζαντα γιατι μου φαινεται οτι ειναι 17;;;;; μηπως κατι δε παει καλα με τα ματια μου;;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.