Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

ολη αυτη η μαυριλα απο το δικο σου ειναι???????????????

Δική μου είναι, σκέψου ότι προχθές άλλαξα βαλβολίνες και τσιμούχα στεγανοποίησης και στο δρόμο πέταξε την τσιμούχα κ έχασε όλη τη βαλβολίνη.Ευτυχώς το κατάλαβα έγκαιρα και δεν κλαίω το σασμάν.

Όλο το αυτοκίνητο από κάτω ήταν γεμάτο βαλβολίνη.

Οπότε ήταν επιβεβλημένο το πλύσιμο μιας κ είναι κ εξαιρετικά εύφλεκτη

Link to comment
Share on other sites

Δική μου είναι, σκέψου ότι προχθές άλλαξα βαλβολίνες και τσιμούχα στεγανοποίησης και στο δρόμο πέταξε την τσιμούχα κ έχασε όλη τη βαλβολίνη.Ευτυχώς το κατάλαβα έγκαιρα και δεν κλαίω το σασμάν.

Όλο το αυτοκίνητο από κάτω ήταν γεμάτο βαλβολίνη.

Οπότε ήταν επιβεβλημένο το πλύσιμο μιας κ είναι κ εξαιρετικά εύφλεκτη

Πως στο καλο την πεταξε τη τσιμουχα να παρει??εσυ το εκανες η μαστορας?αν το εκανε μαστορας πηρε την ευθυνη?

το καταλαβες απο τη ζεστη στο τουνελ η τα ειδες απο κατω που ετρεχαν??παντως παλι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Πως στο καλο την πεταξε τη τσιμουχα να παρει??εσυ το εκανες η μαστορας?αν το εκανε μαστορας πηρε την ευθυνη?

το καταλαβες απο τη ζεστη στο τουνελ η τα ειδες απο κατω που ετρεχαν??παντως παλι καλα!

Κάθε φορά που αλλάζω βαλβολίνες αλλάζω προληπτικά κ τσιμούχα στεγανοποίησης(είναι αυτή που στεγανοποιεί στο σημείο που έρχεται το μαρκούτσι από τον λεβιέ).

Ο μάστορας κ φίλος την άλλαξε κ μάλιστα έβαλε κ λίγο φλατζόκολλα γύρω γύρω.ήμουν εκεί κ το είδα.Παρόλα αυτά ξεκούμπωσε και μύριζε σε όλο το δρόμο βαλβολίνη κ καθώς έβρεχε από κάτω που έτρεχε αναμιγνύοταν με το νερό με αποτέλεσμα να έχει λαδώσει το πίσω μέρος κ να μην καθαρίζει με τον υαλοκαθαριστήρα.Σταματάω κ βλέπω να τρέχει η βαλβολίνη σα νερό!Ευτυχώς η περισσότερη χάθηκε στο σημείο,2+ λίτρα....

Τον πήρα τηλέφωνο κ ήρθε στο σημείο,συμπλήρωσε πάλι βαλβολίνες και όλα κομπλέ.Το ανέλαβε ο ίδιος

Το κιβώτιο κελαηδάει τώρα

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που αλλάζω βαλβολίνες αλλάζω προληπτικά κ τσιμούχα στεγανοποίησης(είναι αυτή που στεγανοποιεί στο σημείο που έρχεται το μαρκούτσι από τον λεβιέ).

Ο μάστορας κ φίλος την άλλαξε κ μάλιστα έβαλε κ λίγο φλατζόκολλα γύρω γύρω.ήμουν εκεί κ το είδα.Παρόλα αυτά ξεκούμπωσε και μύριζε σε όλο το δρόμο βαλβολίνη κ καθώς έβρεχε από κάτω που έτρεχε αναμιγνύοταν με το νερό με αποτέλεσμα να έχει λαδώσει το πίσω μέρος κ να μην καθαρίζει με τον υαλοκαθαριστήρα.Σταματάω κ βλέπω να τρέχει η βαλβολίνη σα νερό!Ευτυχώς η περισσότερη χάθηκε στο σημείο,2+ λίτρα....

Τον πήρα τηλέφωνο κ ήρθε στο σημείο,συμπλήρωσε πάλι βαλβολίνες και όλα κομπλέ.Το ανέλαβε ο ίδιος

Το κιβώτιο κελαηδάει τώρα

ολα κοφτες δλδ τωρα!!!μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites

ολα κοφτες δλδ τωρα!!!μια χαρα!

Εχω εντυπωσιαστεί με τις RS200 75W-80!Χρυσαφί μπουκάλι δεν τις περίμενα τόσο καλές άλλη αίσθηση,ελληνικό προιόν και λέει ότι συνίσταται και για πίστα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αφού κουνουσε το ρημάδι. Είχα πιει και 4 ποτά. Ήταν η ώρα του γυρισμου σπίτι. Άμα κάνεις ζουμ φαίνεται πόσο πήγαινα. 190χλμ.

eganyden.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι 190+70 το καταπιε το κοντερ αλλα μετα απο 4 ποτα ? μεγαλο λαθος !!!

Έχουμε καλούς δρόμους. Το συνέχισα μέχρι τα 274 και προσπερνουσα μερικούς συναδέλφους που πήγαιναν με 110-130.

Αναμενο αριστερό φλας προβολακια και μεγάλη σκάλα στα φώτα. Βλέπανε στον καθρέφτη και νομηζαν έρχεται το εξπρές του μεσονυκτίου.....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια πολύ άσχημη στιγμή για το Golfάκι μου (με οδηγό τη γυναίκα μου, έφερε 2 τούμπες για να αποφύγει ένα σκύλο) το νέο απόκτημα είναι ένα Jetta 1,6 Tdi Bluemotion. Σύντομα θα ανεβάσω φωτό.

Όσο για το Golf, έκανε άριστα τη δουλειά του προστατεύοντας την οδηγό του η οποία δεν έπαθε το παραμικρό (ευτυχώς). Το πούλησα για ανταλλακτικά...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια πολύ άσχημη στιγμή για το Golfάκι μου (με οδηγό τη γυναίκα μου, έφερε 2 τούμπες για να αποφύγει ένα σκύλο) το νέο απόκτημα είναι ένα Jetta 1,6 Tdi Bluemotion. Σύντομα θα ανεβάσω φωτό.

Όσο για το Golf, έκανε άριστα τη δουλειά του προστατεύοντας την οδηγό του η οποία δεν έπαθε το παραμικρό (ευτυχώς). Το πούλησα για ανταλλακτικά...

Κρίμα πολύ κρίμα τουλάχιστον είναι καλά η σύζυγος

Καλοτάξιδο το Jetta

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε μολις 2 μερες ικαρία και εχει γραψει 198 χιλιομετρα....ειναι ακομα αρχη των διακοπων!!~•$£€ygenegab.jpgy3ada5a7.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Που πρόλαβες να κάνεις 200 χλμ στην Ικαρία σε 2 μέρες? Βόλτες γύρω-γύρω το νησί κάνεις?

Βαλε τα 40 ειναι μεχρι τον πειραια,βαλε οτι μενω καραβοσταμο και ολη μερα γυρναμε βολτες,μαζευονται τα χιλιομετρα;D

Link to comment
Share on other sites

Βαλε τα 40 ειναι μεχρι τον πειραια,βαλε οτι μενω καραβοσταμο και ολη μερα γυρναμε βολτες,μαζευονται τα χιλιομετρα;D

Η ουσία είναι μία. Καλά να περνάς και καλές διακοπές!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.