Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

Η ουσία είναι μία. Καλά να περνάς και καλές διακοπές!!!

Ευχαριστω αγορινα,φαινεται ωραιο μερος και σε 15 μερες θα προλαβω να το γυρισω;D

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε μολις 2 μερες ικαρία και εχει γραψει 198 χιλιομετρα....ειναι ακομα αρχη των διακοπων!!~•$£€ygenegab.jpgy3ada5a7.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Που τα έκανες ρε μλκ τα 198?Ούτε ο Αρναούτογλου στο οδοιπορικό δεν έκανε τόσα...

Link to comment
Share on other sites

Που τα έκανες ρε μλκ τα 198?Ούτε ο Αρναούτογλου στο οδοιπορικό δεν έκανε τόσα...

Αγορι μου,αφου ξερεις οτι το αμαξι το λιωνω με καθε τροπο.

Εδω ευθειες δεν εχει,κοντρες δεν εχει,στροφες δεν εχω προλαβει ακομα να παω μονος μου :lol:

yjehahe8.jpg

6 ωρα το πρωι περιμενωντας να ανοιξει ο φουρνος να παρω κρουασαν σοκολΑτας με γεμιση μπανανα:lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Φωτο κ απο το δικο μου μετα απο πλύσιματακι κ λίγο πριν το αποχωριστω.....

πολύ περιποιημένο το είχες ! Το χάζευα στο γνωστό site.. Ας ελπίσουμε οτι θα το εκτιμήσει και θα το προσέχει ο νεος ιδιοκτήτης.. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ η τιμη δεν ειναι συζητισημη.

Υ.Γ Υποψηφιοι τσαμπατζηδες,να παρουν toyota και huyndai.

Είσαι ωραίος ρε αδερφέ :)

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Με πηρε ενας μου λεει 2.700€ σε 2 ωρες να συναντηθουμε να το παρω.

Του πα οτι πωλουνται κατι τρομερα toyota corolla σε αυτα τα λεφτα.

Βασικα δεν καιγομαι να το δωσω,με πηρε ενας 60αρης θελει να το δει μολις γυρισω απο διακοπες γιατι γουσταρει αυτοματο.

Θελω 20vt για αυτο θελω να το δωσω;D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησαν οι εσωτερικες αλλαγες καινουριες ταπετσαριες δερματινη carbon με κοκκινη ραφη δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τις εργοστασιακες ταπετσαριες σε 2 εβδομαδες που θα ανοιξει ο ταπετσιερης εχουμε και συνεχεια

CAM006601_zps8568f1ce.jpg

CAM006611_zpsf94dd717.jpg

CAM006591_zps1286cc72.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πολύ περιποιημένο το είχες ! Το χάζευα στο γνωστό site.. Ας ελπίσουμε οτι θα το εκτιμήσει και θα το προσέχει ο νεος ιδιοκτήτης.. ;)

Ναι το πρόσεχα πολυ κ απο οτι ειδα κ ο νέος ιδιοκτήτης θα το αγαπήσει το μονο που δεν ξερω αν θα αντέξει πολυ με το χαμηλωμα που του ειχα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποτανα ικαρια....420 χλμ 5 μερες...εχω βαρεθει να ανεβοκατεβαινω βουνα.....μολις πατησω λιμανι πειραια κατευθειαν πλυςιμο και βουρ ενα ταξιδι μεχρι βολο να ξεκαπνισει...4ujage7u.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Passatoukos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με το που πατησα πειραια βγηκα εθνικη να ξεκαπνισω....8esu3a4e.jpg

Και μετα φυσικα πρωτη σταση i wash my car γιατι το βλεπα και ποναγε η καρδια μου...aruhu9y9.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.