Jump to content
pitcap

Φωτογραφία από τα "μωρά μας"

Recommended Posts

Πωωωωωω το χρωμα φαινεται υπεροχο υπο αυτες τις συνθηκες!!!

Ευχαριστω!

Sent from my iPad using Tapatalk

Είναι πραγματικά απίστευτο χρώμα!! Σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού φαίνεται σαν μαύρο, με μέτριο φωτισμό φαίνεται σαν βαθύ μπλε κ στο δυνατό φως έχει το μπλε του ουρανού, μαζί με τις "νιφάδες" που έχει φαίνεται καταπληκτικό!! Μου άρεσε όταν το έβλεπα σε φωτογραφίες κλπ, αλλά μόλις το είδα από κοντά, σε φως, το ερωτεύτηκα τρελά!!!
Link to comment
Share on other sites

Είναι πραγματικά απίστευτο χρώμα!! Σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού φαίνεται σαν μαύρο, με μέτριο φωτισμό φαίνεται σαν βαθύ μπλε κ στο δυνατό φως έχει το μπλε του ουρανού, μαζί με τις "νιφάδες" που έχει φαίνεται καταπληκτικό!! Μου άρεσε όταν το έβλεπα σε φωτογραφίες κλπ, αλλά μόλις το είδα από κοντά, σε φως, το ερωτεύτηκα τρελά!!!

Δε το χες δει απο κοντα κι εσυ; Με βλεπω στην αντιπροσωπεια να καθομαι να το κοιταω σα χαζη κανα λεπτο και να μη θελω να βγαλω τα πλαστικα με λερωθει χαχα

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα όχι, πρώτη φορά το είδα από κοντά τη μέρα που το παρήγγειλα. Ήταν το χρώμα του αυτοκινήτου για test drive, είχε τρομερό καιρό τότε κ όπως καταλαβαίνεις δεν χρειάστηκε παραπάνω από μια ματιά στο φως του ήλιου για να ερωτευτώ. Βέβαια ήμουν αποφασισμένος από πριν ότι αυτό το χρώμα θέλω! Πίστεψέ με, όταν με το καλό έρθει το δικό σου δεν θα θέλεις να το αφήσεις από τα μάτια σου! Εγώ κάθισα πάνω από δύο ώρες να το χαζεύω όταν έφτασε στην αντιπροσωπεία κ δεν μπορούσα να σταματήσω να χαμογελάω σαν μικρό παιδάκι!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

εγω τη μερα που το παραγγειλαμε και μπηκαμε στο αυτοκινητο να φυγουμε εκλαιγα απο τη χαρα μου οποτε μαλλον εκεινη τη μερα θα φοραω μαυρα γυαλια γιατι θα χει σοου :p

 

το δες και σε test drive εστω! εγω τιποτα, μονο ιντερνετ. ουτε το χρωμα του σαλονιου εχω δει, και γενικα δεν υπηρχε καν highline στις αντιπροσωπειες που πηγα για να το δω. Το piano black και το τιμονι τα ειδα σε ενα passat , και τις ζαντες σε ενα παλαιοτερο μοντελο.

Link to comment
Share on other sites

εγω τη μερα που το παραγγειλαμε και μπηκαμε στο αυτοκινητο να φυγουμε εκλαιγα απο τη χαρα μου οποτε μαλλον εκεινη τη μερα θα φοραω μαυρα γυαλια γιατι θα χει σοου

το δες και σε test drive εστω! εγω τιποτα, μονο ιντερνετ. ουτε το χρωμα του σαλονιου εχω δει, και γενικα δεν υπηρχε καν highline στις αντιπροσωπειες που πηγα για να το δω. Το piano black και το τιμονι τα ειδα σε ενα passat , και τις ζαντες σε ενα παλαιοτερο μοντελο.

Χαχαχα σε καταλαβαίνω. Επειδή κ το δικό μου είναι "ειδική" έκδοση, δεν υπήρχε διαθέσιμο να το δω από κοντά, οπότε ούτε κ εγώ ήξερα πως είναι σαλόνι, ζάντες κλπ μέχρι να φτάσει το δικό μου! :-)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

be2285edbaf50f00a499675cbc6f4ed4.jpgw brakes

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Ωραίο αποτέλεσμα!! Επειδή θέλω να το κάνω και γω κάποια στιγμή για πες τι χρησιμοποίησες; Καθαρισμό πρίν βάλεις χρώμα;

Edited by and64
Link to comment
Share on other sites

Είχα ενα καθαριστικο της Sonax καθαρα για δαγκάνες-φρένα το ρίχνεις τ αφήνεις 2 λεπτα κ μετα μ τ πιεστικό! Όπως βλεπεις εχω καθαριστήριο χαλιών κ εχω πολυ δυνατο πιεστικό καμια σχεση μ τα πλυντήρια αυτοκινήτων όποτε τ καθάρισα πιο γρηγορα απο τ κανονικό! Μετα εχω παρει κ ενα ειδικό σφουγγάρι σαγρέ για ξύσιμο επιφανειών τ έξυσα καλα και ξαναχτύπησα μ τ πιεστικό κ εγινε γυαλί μετα ξέπλυμα καλο στέγνωμα καλο κ εισαι ετοιμος ν βάψεις !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

290272631802a43d1aad5b5b9e4262e8.jpg
Στο πιο στολισμενο μαγαζί των Ιωαννίνων ίσα με 10000 λαμπάκια βάζουν τώρα για τα Χριστούγεννα οσοι ειναι απο Γιαννενα ξερουν...

Στάλθηκε από το SM-G3815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by stavros g
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Απο 11 χρονών του έλεγα "Μπαμπα δωσε το 1600 να παρουμε το τουρμπάτο"

 

Και τώρα καθομαι και του δείχνω βίντεο πως πάει ενα 20vt με 28άρα garrett και χαμογελάν και τα μουστάκια του...

 

#WeGonnaFight 

 

12226941_10205580203680555_1556558557517

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

τα γατακια αποκτησαν ημερομηνια ληξεως......ε ρε τσαγια χρηστο....χαχαχαχαχα ποιος η χαρη σου!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απο 11 χρονών του έλεγα "Μπαμπα δωσε το 1600 να παρουμε το τουρμπάτο"

Και τώρα καθομαι και του δείχνω βίντεο πως πάει ενα 20vt με 28άρα garrett και χαμογελάν και τα μουστάκια του...

#WeGonnaFight

12226941_10205580203680555_1556558557517

Άντε βάλτο πάνω πια!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.